Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    po dziurach? chodzi mi o ograniczenia, podnieśli o 10km/h
  2. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    drogi są› jakie są, ale przynajmniej możemy szybciej jeździć
  3. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    i do tego suta gleba
  4. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    1z na 17" 215/45 u kuzyna rwał gumę przy starcie z 2 (nie ze sprzęgła) ale trzebabyło z pobocza łapać :gwizdanie:
  5. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no właśnie ale przyznam, że tu każdy szczyci się dużym kołem, a w ameryce umieją zrobić tak, że mają 17" i jest przekox [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:23_________________________________________________i wtedy afn po programie odpycha się
  6. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zależy kto co lubi, czy chcesz auto na wyścigi czy do lansu
  7. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    napisałeś, że jadą równo co jak co, ale syfu to slepemu w wątku narobiliśmy.
  8. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja mam, najwięcej do mojego golfa slepy weź dozbieraj i kup coś dużo lepszego skoro chcesz inny model jechałeś 1z? chyba zarżniętym, bo wg. mnie 1z objeżdża takie adp i inne 1.6 jeździłem tym i tym, na kresce nigdy nie stawałem, ale...
  9. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jaki skromny, - co z tego? :gwizdanie:
  10. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to volvowską jednostkę czy renaulta? bo nie wiem która która kiedyś mieliśmy kupić takie, i może teraz byśmy szukali, ale jak znajomy mechanik dał nam się przejechać to nawet za bramę nie wyjechaliśmy - podziękowaliśmy i tyle. taka buda dziwna.. niby sztywna ale dziwnie się kołysała na dziurach ale wygląd jest fajny, szczególnie z obrysówkami
  11. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a jakie to volvo? nie ma co 1z nie dosyć, że wszystko przepali to wszędzie dojedzie
  12. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy - chodzi mi o to, że byle czego nie ma co tam lać, żeby wtryski nie dostały w dupe
  13. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pamiętaj, że polifta już nie zatankujesz w biedronce tak jak poczciwego 1z to zbieraj więcej i kupisz coś nowszego innego a tą rozsprzedasz z gratów i opchniesz za odpowiednią sumkę
  14. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no tak, b5 zabawa jest jak coś modzisz, to czemu marudzisz, że byś zmieniał?
  15. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy przekalkuluj sobie dobrze aktualnie myślę, że koło 11 dostaniesz, bo ceny się umocniły trochę. za 19 wyrwiesz tą 99r na lajcie, masz 4 lata młodsze auto i kompletny full wypas prawie, oraz mocniejszy silnik. to teraz weź sobie swoją i wsadź nowe obszyte fotele + klima + jakieś inne graty i zobacz ile wkładasz. a dalej nie masz nawet połowy tego co ma ta 99r.
  16. Właśnei, nie tyle przenosić, co założyć nowy temat z wersjami wyposażeniowymi A na początku wielkimi czerwonymi literami NIE BYŁO S-LINE w B5
  17. MTM czy ABT to byłby chyba wersje ospojlerowania i silników (program) tak mi się wydaje. Ogólnie wersji ospojlerowań jest tyle dla a4, że jakby każdy z rezaczy chciałbyć inny to mógłby mieć inny wóz http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=18850&pictureid=33949[/img
  18. [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 17:23_________________________________________________a tu jeszcze fotki tej czarnej:
  19. Ta wersja była chyba tylko w poliftach. Tu jest wnętrze tej czarnej: A tu inna:
  20. wrzucę za godzinkę albo pół więcej fotek, bo teraz nie mogę.
  21. spoko spoko, poprostu chciałem zobaczyć znaczek muszę sobie takiego poszukać [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 15:38_________________________________________________
  22. rafalekx - pokaż mi ten znaczek a4 z podkreśleniem, bo chyba nie widziałem takiego.
  23. Panowie muszę przyznać, że jest was trochę z samego wrocławia a wy dalej nic konkretnego zorganizować nie potraficie... zamiast propozycji co tydzień to ustalcie konkretny termin i raz na przykładowo dwa tygodnie i wszystko inne województwa się z nas/was śmieją trochę motywacji. p.s. słyszałem że trzeciego stycznia koło godziny 19 laski z Forum Modelek mają spotkanie właśnie przy Milenijnym, co więcej - będą prezentować seksowną bieliznę w świetle słońca i kałużach z roztopionego śniegu, po czym zaproszą Panów z fajnych furek na rzucanie się śnieżkami Także: 3.01.2011 pod MM na godzinę 18.00 co by się przygotować. Już macie motywację
  24. to ile Ty masz lat nie chodzi mi o te czasy, kiedy paliwo było w tej cenie na każdej stacji
  25. a ja pamiętam czasy i to wcale nie odległe, kiedy to za 60l ropy mogłem zapłacić 120zł a teraz? 270zł w najlepszym przypadku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.