Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] A4 TDi
po dziurach? chodzi mi o ograniczenia, podnieśli o 10km/h
-
[B5 1Z] A4 TDi
drogi są jakie są, ale przynajmniej możemy szybciej jeździć
-
[B5 1Z] A4 TDi
i do tego suta gleba
-
[B5 1Z] A4 TDi
1z na 17" 215/45 u kuzyna rwał gumę przy starcie z 2 (nie ze sprzęgła) ale trzebabyło z pobocza łapać :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
no właśnie ale przyznam, że tu każdy szczyci się dużym kołem, a w ameryce umieją zrobić tak, że mają 17" i jest przekox [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:23_________________________________________________i wtedy afn po programie odpycha się
-
[B5 1Z] A4 TDi
zależy kto co lubi, czy chcesz auto na wyścigi czy do lansu
-
[B5 1Z] A4 TDi
napisałeś, że jadą równo co jak co, ale syfu to slepemu w wątku narobiliśmy.
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja mam, najwięcej do mojego golfa slepy weź dozbieraj i kup coś dużo lepszego skoro chcesz inny model jechałeś 1z? chyba zarżniętym, bo wg. mnie 1z objeżdża takie adp i inne 1.6 jeździłem tym i tym, na kresce nigdy nie stawałem, ale...
-
[B5 1Z] A4 TDi
jaki skromny, - co z tego? :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
to volvowską jednostkę czy renaulta? bo nie wiem która która kiedyś mieliśmy kupić takie, i może teraz byśmy szukali, ale jak znajomy mechanik dał nam się przejechać to nawet za bramę nie wyjechaliśmy - podziękowaliśmy i tyle. taka buda dziwna.. niby sztywna ale dziwnie się kołysała na dziurach ale wygląd jest fajny, szczególnie z obrysówkami
-
[B5 1Z] A4 TDi
a jakie to volvo? nie ma co 1z nie dosyć, że wszystko przepali to wszędzie dojedzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy - chodzi mi o to, że byle czego nie ma co tam lać, żeby wtryski nie dostały w dupe
-
[B5 1Z] A4 TDi
pamiętaj, że polifta już nie zatankujesz w biedronce tak jak poczciwego 1z to zbieraj więcej i kupisz coś nowszego innego a tą rozsprzedasz z gratów i opchniesz za odpowiednią sumkę
-
[B5 1Z] A4 TDi
no tak, b5 zabawa jest jak coś modzisz, to czemu marudzisz, że byś zmieniał?
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy przekalkuluj sobie dobrze aktualnie myślę, że koło 11 dostaniesz, bo ceny się umocniły trochę. za 19 wyrwiesz tą 99r na lajcie, masz 4 lata młodsze auto i kompletny full wypas prawie, oraz mocniejszy silnik. to teraz weź sobie swoją i wsadź nowe obszyte fotele + klima + jakieś inne graty i zobacz ile wkładasz. a dalej nie masz nawet połowy tego co ma ta 99r.
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
Właśnei, nie tyle przenosić, co założyć nowy temat z wersjami wyposażeniowymi A na początku wielkimi czerwonymi literami NIE BYŁO S-LINE w B5
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
MTM czy ABT to byłby chyba wersje ospojlerowania i silników (program) tak mi się wydaje. Ogólnie wersji ospojlerowań jest tyle dla a4, że jakby każdy z rezaczy chciałbyć inny to mógłby mieć inny wóz http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=18850&pictureid=33949[/img
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 17:23_________________________________________________a tu jeszcze fotki tej czarnej:
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
Ta wersja była chyba tylko w poliftach. Tu jest wnętrze tej czarnej: A tu inna:
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
wrzucę za godzinkę albo pół więcej fotek, bo teraz nie mogę.
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
spoko spoko, poprostu chciałem zobaczyć znaczek muszę sobie takiego poszukać [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 15:38_________________________________________________
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
rafalekx - pokaż mi ten znaczek a4 z podkreśleniem, bo chyba nie widziałem takiego.
-
Spoty wrocławskie
Panowie muszę przyznać, że jest was trochę z samego wrocławia a wy dalej nic konkretnego zorganizować nie potraficie... zamiast propozycji co tydzień to ustalcie konkretny termin i raz na przykładowo dwa tygodnie i wszystko inne województwa się z nas/was śmieją trochę motywacji. p.s. słyszałem że trzeciego stycznia koło godziny 19 laski z Forum Modelek mają spotkanie właśnie przy Milenijnym, co więcej - będą prezentować seksowną bieliznę w świetle słońca i kałużach z roztopionego śniegu, po czym zaproszą Panów z fajnych furek na rzucanie się śnieżkami Także: 3.01.2011 pod MM na godzinę 18.00 co by się przygotować. Już macie motywację
-
Ceny paliwa marzec 2026
to ile Ty masz lat nie chodzi mi o te czasy, kiedy paliwo było w tej cenie na każdej stacji
-
Ceny paliwa marzec 2026
a ja pamiętam czasy i to wcale nie odległe, kiedy to za 60l ropy mogłem zapłacić 120zł a teraz? 270zł w najlepszym przypadku...