Treść opublikowana przez jarfab0511
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
czujnik znajduje sie z tyłu silnika na krudzcu weza wody (wsadz reke za silnik miedzy scianke grodziowa tam szukaj) odłacz wtyczke i sprawdz jak zapala na rozgrzanym. Dawke mozna zwiekszyc programem VCDS lub wgrywajac nowa mape jesli bedzie za mala mozliwosc przez VCDS.
-
Problemy z uruchomieniem ciepłego silnika 2.0 tdi
zagrzej silnik pozniej odepnij czujnik temp wody sprobuj zapalic. powinien zapalic od strzala! Jesli tak to zwieksz dawke startowac paliwa !!! Mi pomogło
-
[a4 b7] 2.0 tdi 140 km avant złoto
piekny kolor ale sline bez xenona?
-
kąt synchronizacji
nie znam sie na tym akurat koledzy mam pytanie czy moge tak jezdzic czy grozi to czyms np zerwaniem paska czy uszkodzeniem silnika?
-
kąt synchronizacji
witam Pacjent to VW polo silnik BLS silnik pali na dotyk wkreca sie ładnie na obroty nic sie nie dzieje po zeskanowaniu błedów wyskoczył bład czujnika g40 na blokach pomiarowyc pokazuje wartość -5,4 w kacie synchronizacji rozrzadu! walniety czujnik czy zle ustawiony rozrzad? poza bledami wyswietlonymi po skanowaniu nic sie nie dzieje pracuje silnik normalnie ruszac? rozrzad? 15tys temu byl wymieniany dopiero co
-
Podwójny wydech z A4 B8 do A4 B7?
z b6 to wiem ze bedzie pasowac ale mam tani wydech z b8 i tak sie zastanawiam czy brac
-
Podwójny wydech z A4 B8 do A4 B7?
witam mam pytanie czy podwojny wydech pasuje od audi B8 do B7?? czy tylko musze szukac od B7 lub b6??
-
Listwa lewa przednia ( rybia łuska )
jak potrzebujesz jeszcze ten nr to jutro moge ci podac
-
[B7] a4 BRD 2.0 170KM
zdj jakby robione kalkulatorem CITIZEN:)
-
Wydech z quattro do fwd
Koledzy czytam wasze posty i teraz zgłupiałem. Jak jest w końcu ? Same końcowe Tłumiki moga być do oski z Q?? Mam na myśli same końcowe tłumiki rury sobie pospawam. Czy wsadzajac od Q bede musiał zmieniac bak?
-
Przyciemnianie szyb - Zachodniopomorskie
ile kolego w barlinku?? masz jakis namiartelefon adres?
-
Przyciemnianie szyb - Zachodniopomorskie
ile kolego płaciłeś jak mozna wiedzieć zastanawiam sie nad swoja by dac
-
koła MOMO aluminiowe 17 " 5x112 SPRZEDAM
tu tez jest odpowiedni:) jesli chodzi o woj zachodniopomorskie a na dziale sprzedam zeby wystawiac ogłoszenia trzeba miec min 100 postów;) koła juz nie aktualne;)
-
Do oceny jak można z góry dzięki :)
Wg mniea3 napewno nie ma oryginalnego przebiegu -przy 170 tys tak fotel nie wyglada mimo ze kubełki widac material wytarty nie widzialem jeszcze a3 po lifcie zeby nie miala halogenów w przednim zderzaku zreszta nad lewa lampa jest szpara ale to auto ma 13 lat wiec napewno mialo jakas przygode
-
koła MOMO aluminiowe 17 " 5x112 SPRZEDAM
przedam jak w ogłoszeniu: Sprzedam koła alufelgi znanej i renomowanej firmy MOMO-ORYGINAŁ Alufelgi 17 " szerokość 8" Piękny rzadko spotykany wzór jednak nadaja sie do renowacji 2 felgi maja delikatne bicie wiec do prostowania nadaja sie Rozstaw śrub 5 x 112 ET 35 jeździły na passacie pasuja do wszystkich samochodów z rozstawem śrub 5x112 Opony 2 szt Pirelli 225/45/17 rok produkcji 2012!!! maja jeszcze 4,5mm mierzone suwmiarka nowe maja 8 mm!!! wiec spokojnie starcza na sezo albo dwa nawet. kolejne 2 szt nadaja sie do wymiany brakuje jednego dekielka!!! jak widac na zdj wiecej inf pod nr tel 502 680 878 felgi aluminiowe MOMO 5x112 17" (4173554096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
MOTOSHOW SZCZECIN 12-13 KWIETNIA 2014r - ,, SHOW & SHINE ,, SZANUJ-SIE.PL
Byłem i kicha najsłabsze targi pokazy jakie widzialem:( nawet na hostessy nie bylo okaz zawiescic:( Poznań Warszawa czy Berlin bez porównania wiadomo wieksze mista ale .... mozna było bardziej sie postarc takie moje zdanie
-
sprzedam łańcuszek złoty!!!
sprzedam łańcuszek złoty złoty łańcuszek (4146223873) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Sprawdzenie poziomu oleju
moze wtryski leja?? paliwo nie zostaje spalane i przedostaje sie do oleju?!!! a jak z paleniem po dłuzszym postoju nie kreci dłuzej?
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
dzis widziałem w szczecinie ładna a4B6 seline z uszkodzonym tylnym prawym nadkolem nr zs z końcówka AC ładna sztuka i ładna kobieta prowadziła;) ul ku słońcu:)
-
problem z centralnym zamkiem
okwielkie dzieki pogoda poprawi siei wezme sie za robote
-
problem z centralnym zamkiem
kolego kable sa ok sprawdzalem w tej gumie w pierwszej kolejnosci a jak mam sprawdzic ten moduł w drzwiach?? (trzeba sciagnac tapicerke? moduł jest razem z silniczkiem od szyby?? ) czy chodzi o zamek?? bo czytalem ze tam jakis chip czy cos tam jest w nim prosze o pomoc
-
problem z centralnym zamkiem
witam problem dotyczy centralnego zamka w audi A3 z 2004r mianowicie po przekroczeniu 15km/h centralny sie zamyka prawidłowo po zatrzymaniu zgaszeniu auta otwiera sie prawidłowo, ale problem tkwi w tym ze przykazdym zatrzymaniu na swiatłach słychac klik klika w drzwiach pasazera jakby komputer nie zapamietał ze zablokowal juz drzwi!!! po podłaczeniu komp błedy: Address 52: Door Elect, Pass. Labels: 8P0-959-802-MIN1.lbl Control Module Part Number: 8P0 959 802 A Component and/or Version: Tuersteuerger. H09 0010 Software Coding: 0000088 Work Shop Code: WSC 06435 000 00000 VCID: 3A7F36DB097B 2 Faults Found: 00929 - Locking Module for Central Locking; Front Passenger Side (F221) 008 - Implausible Signal 00106 Implausible Signal – Intermittent - Signal Central Locking SAVE/LOCK Passenger Side 008 - czy ktos pomoze??
-
Nurkowanie
witam jest ktos na forum kto nurkuje;)?moze z zachodniopomorskiego:)?
-
sprzedam Felgi aluminiowe koła 2 komplety
witam jak w temacie sprzedam felgi aluminiowe Felgi aluminiowe 4x108 15" IGŁA z oponami 195 (4143949314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i koła felgi aluminiowe 5x112 17 " piekne Szczecin Śródmieście
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
az zachecasz do modzenia przy swoim aucie;) po weselu tez sie zaberam poki co mam inne wydatki:)