Treść opublikowana przez jarfab0511
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
napisz czy aktualny:)
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
no ładne plany i zmiany gratulujemy zakupu i zycze bezawaryjnosci:) czekamy na zdj:)
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
o ile jeszcze aktualny nr to 606 155 933
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie kupiłem felgi do forda otwory na sruby pasuja itd ale niestety tra o zaciski;/ musze teraz szukac z mnijeszym czy wiekszym ET?? obecnie jest et35
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Twoje auto az zacheca do modzenia;)
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
ja u siebie mam 17 cali 225/45 i pompuje po 2,4 tak mam na wlepce po otwarciu drzwi kierowcy
-
Fabryczny alarm
na priv napisalem ci wiadomosc
-
Fabryczny alarm
nie ale z tamtego auta bym tez zamienil komfort:) swoj oddam tam a zabiore tamten jesli jest taka mozliwosc masz moze kolego schamat rozpiske jak sie do tego zabrac?
-
Fabryczny alarm
witam kolegów szukałem na forum ale nie moge znalesc jesli jest to przepraszam i prosze o linka Mianowicie szukam instrukcji jak zalozyc fabryczny alarm , mam mozliwosc przelozyc sobie za darmo z jednego do drugiego auta alarm fabryczny z dozorem wnetrza z pochylem . ciekawi mnie czy duzo pracy i czy warto to montowac do swojej audi
-
sygnał otwarcia i zamkniecia auta
dzikuje kolego:) za wyczerpujaca odpowiedz;) jutro zerkne coi jak:)
-
sygnał otwarcia i zamkniecia auta
chyba nie w kazdym aucie ale sprawdze u siebie
-
oświetlenie schowka pasażera
dzieki chlopaki na tyg sprawdze na krotko czy swieci i odezwe sie:)
-
oświetlenie schowka pasażera
a jeszcze nie sprawdzalem:) zerkne:) sprawdze i dam znac
-
oświetlenie schowka pasażera
sprawdzilem , bolec namiejscu zawias juz wczesniej naprawialem tak jak kolega wyzej napisal zawias spawany, ale schowek nadal nie podswietlony;/
-
sygnał otwarcia i zamkniecia auta
Koledzy dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi:) ale ja pytalem jak i gdzie mozna wlaczyc podlaczyc potwierdzenie;) Gdzie ten przekaźniki syrene podłączyć?
-
sygnał otwarcia i zamkniecia auta
witam u mnie w aucie nie ma sygnału otwarcia ani zamkniecia auta z pilota ani z kluczyka, kierunki mrygaja ale dzwieku brak;/ Czy ktos mi powie jak dołożyć syrene zeby dawała dzwiek??jak sie podpiac gdzie co i jak? ---------- Post dopisany 21-02-2014 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 18:32 ---------- nikt nie pomoze?
-
oświetlenie schowka pasażera
Po co sie koledzy denerwowac?? zapytalem dostalem odpowiedz i dziekuje nerwy w kieszen lepiej piwo wypić
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
mam czujnik zmierzchu lusterko wsteczne z fotochromem jak sprawdzic czy moje lusterka boczne tez sie sciemniaja?
-
oświetlenie schowka pasażera
witam mam problem z oświetleniem schowka pasażera mianowice po otwarciu schowek nie podswietla sie!!! zarówka sprawdzona jest sprawna co dalej?? gdzie szukać?? identyczny problem mam w audi a3 hmm kolejna wada audi??
-
dokładka tylnego zderzaka
witam mam pytanie cz dokladka tylnego zderzaka w kombi jest taka sama w benzynie jak i w dieslu? chodzi mi o ten plastik wpinany w zderzak tylny z wycieciem na tłumik:)
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
mam lusterko wsteczne z fotochromem czyli wystarczy szkło i wiazka? jestem z debna zachodniopomorskie a Ty kolego skad?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
jaki koszt kolego tego bajerku? jak to sie nazywa fachowo:)
-
[B7 BKN] A4 B7 Avant 3.0 tdi Quattro Tiptronic- SPRZEDANY
Piękne wozidło i te rude skóry:) pozazdrościc
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
2,0 TDI BLB skrzynia manual 95 % miasto trasy 5 km 5 % trasa 100 KM srednie spalanie z FISA z ostatnich 4 tys km to 8,8L, Na trasie przy jezdzie 120-140KM/h 6,2 l na tempomacie;) wychodzi wiec nie jest najgorzej za tydzien jade trase 300km autobana po niemczech wiec sprawdze;)
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
witam po pewnym czasie uzytkowania Bluetooth pojawił sie problem. Po wejsciu do auta audi prubujenawiazac połąvzenie z telefonem i wyskakuje komunikat na fisie BT Getrennt (w tłumaczeniu rozdzielony) gdzie szukac problemu jak na nowo nawiazac połączenie. probowałem a telefonie usunąć połączenie z audi i nawiazac jeszcze raz ale nie pomaga