Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jak28

  1. jak28 odpowiedział(a) na _Emil_ temat w 1.9TDI
    Jak wsiadziesz do PD i do VP to sam będziesz wiedział. Znajomy ma golfa IV na VP i nie ma to porownania do PD. Ja mam na PD, jeżdżę już prawie rok, tankuje normalne paliwo i odpukac przez 30 000 km nic. Przebieg 280tkm, korekcja na wtrysku 0,2-0,3. Ważne, żeby lać dobry olej np. Motul 505.01. Ogólnie te 115KM pozwalają już w miarę fajnie jeździć A4, apetyt na paliwo tez w normie 5,5-5,8 l/100km klima ciagle na auto.
  2. jak28 odpowiedział(a) na jak28 temat w 2.5TDI
    Dzisiaj byłem u znajomego zobaczyć o co chodzi. Pierwsze co sprawdziłem ciśnienie oleju-2bary na jałowch obrotach. Dalsze oględziny silnika dały mi odpowiedź. Pasek rozrzadu jest luźny, prawdopodobnie przeskoczył w weekend bierzemy sie za poprawki, przyczyna najprawdopodobniej będzie oszczędność kolegi i brak wymiany napinacza hydraulicznego.
  3. Z tym iskrzeniem to chodziło koledze o iskrzeniu przy sprawdzaniu świecy.
  4. jak28 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam, problem dotyczy auta mojego znajomego. Jest to A6 C5 2.5 TDI 2000r. 150KM. W aucie wymienialiśmy kompletną hydraulikę. Wałki były już mocno zniszczone. Po wymianie silnik pracował cicho. Niestety pracował cicho...Zapaliło się ciśnienie oleju, hydraulika znowu pracuje głośno. Podejrzewam że układ smarowania został zanieczyszczony opiłkami z hydrauliki lub uszkodzone są zaworki zwrotne. Proszę o rady ) Jakby ktoś miał dostęp do schematów układu smarowania to też bym prosił.
  5. jak28 odpowiedział(a) na AndrzejKula temat w 1.9TDI
    Mogę jeszcze dodać że statycznych błędów nie było, jedynie testy dynamiczne wyklazywaly rozbieżności.
  6. jak28 odpowiedział(a) na AndrzejKula temat w 1.9TDI
    Bartollo moje AJM szarpało przy hamowaniu silnikiem gdy była rozwalona przepławka. Wyglądało to tak jakby podczas hamowania silnikiem dodawał nagle gazu na ułamek sekundy.
  7. Poczekam jak ktoś się wypowie kto używa tego silnika na co dzień.
  8. Podłącze się do dyskusji. Posiadam już teraz AJM w ośce. Jestem z niego bardzo zadowolony. Mam teraz okazje kupić 2.5 tdi w Quattro i skrzynia szóstka. Brzmi to pięknie. Auto stoi w Niemczech, sam osobiście bym je sprowadzał. Teraz jak je oglądałem chodzi bardzo dobrze, ale boje się co będzie się z nim działo. Napiszcie prawdę jak to jest z tym 2.5. Były ponoć też jakieś nowsze 2.5 które nie miały tych wad?
  9. No fakt, ja poznalem tamte Audi po ramkach.
  10. Takie małe wtrącenie. Pozdrowienia dla kierowcy z zielonego B5 Avant, chyba 30 kwietnia wyjechałem za Tobą w Starzynie i w ogóle często mijamy się rano
  11. Podepnę się pod temat. Mi ostatnio spalił się jeden podgrzewany spryskiwacz, poszło trochę dymu spod maski, trochę śmierdziało. Na szczęście nie zapaliło się nic innego. Po tym incydencie odłączyłem obydwie grzałki. Jeżdżę teraz bez i nawet przy mrozach po -10 nie czuje braku podgrzewania...myślę że to lekko zbędny gadżet.
  12. Witam, jestem nowym użytkownikiem forum. A4 posiadam już od pewnego czasu. Znajomość z marką Audi mam od 2 lat, pierw jeździłem A3 1.8 20v AGN, teraz przyszedł czas na A4, kupiona ze względu na oszczędny silnik TDI AJM. A3 bardzo miło mnie zaskoczyła więc zdecydowałem się na zakup A4 i jak na razie jestem zadowolony. Pozdrawiam użytkowników forum ).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.