Witam i przedstawiam moją audiczkę 2.0 tfsi z 2005. Wczesniej miałem a4 b5 1.6 benzynka autko jak najbardziej fajne ale słabiutkie. Co do wyposażenia to mi pasi jest klima, tempomat, szyberdach, szyby i lusterka w prądzie, grzane stołki, sportowe fotele i w sumie wsio. Autko jest super fajnie się zbiera teraz wyprzedzanie jest przyjemne. Fotki wstawię później bo teraz piszę z telefonu i nie mam tu zdjęć. Pozdrawiam wszystkich fanów i nie fanów audi i życzę frajdy z jazdy.
Pozdrawiam
Marcinps
Hej na razie tylko 3 foty.