Treść opublikowana przez radio22
-
Lużny zawias podłokietnika ?
Witam wszystkich mam u siebie w aucie b6 luźny zawias podłokietnika jest to bardzo irytujące jak się rusza na boki:facepalm: Może ktoś z was przerabiał ten temat i ma jakiś sposób na ten zawias Będę bardzo wdzięczny za pomoc....
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
Spoko każda porada się przyda A tak nawiasem to ładnie te alu od E46 wypucowałeś Ja swoje fele przelecę jeszcze jakimś woskiem ochronnym i zestaw na zimę jak trzeba
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
Ok dzięki za porady Napisz jeszcze jaki jest rok produkcji tych felg od BMW Ja osobiście zastałem felgi w opłakanym stanie i chciałem pokazać jak można wyczyścić felgi tanim kosztem a nie wydawanie x kasy na czyszczenie felg nie każdego stać na drogie preparaty. A tak w ogóle to zobacz wyżej jaki jest temat ( Czym doczyścić złotawy nalot na felgach ) a nie czym doczyścić zapieczony pył hamulcowy:eusathink:
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
Tam w narożniku to zapieczony pył z hamulcowy tego niczym nie do czyścisz jedynie pozostaje polerka drobnym papierem na mokro. Wiesz co nie wiem o co ci chodzi czepiasz się byle czego:facepalm: lepiej pokaż swoje fele a nie komentujesz
-
Zmieniliście już opony ?
Dokładnie bo w Polsce jest trochę inne podejście do bezpieczeństwa (a może trochę zaoszczędzę jak nie zmienię opon na zimowe jakoś przejeżdżę zimę) A w Niemczech ludzie sami poczuwają się do obowiązku zmiany opon na zimowe bo nie chcą stwarzać zagrożenia na drodze jeżdżąc na letnich oponach.
-
Zmieniliście już opony ?
Nie ma co się dziwić że są kolejki każdy czeka na ostatnią chwilę ze zmianą
-
Zmieniliście już opony ?
Zgodzę się z przedmówcą powinien być nakaz zmiany opon na zimowe i wyznaczony do tego termin tak jak jest w Niemczech tam chyba jest termin do 15 października a jak nie to mandacik a tak w ogóle to zwiększa się bezpieczeństwo na drogach.
-
Problem z klockami hamulcowymi
Witam właśnie wróciłem od mechanika okazało się że zablokował się zacisk na tarczy jak podnieśliśmy auto na podnośniku to nawet nie dało rady kołem obrócić tłoczek został nasmarowany i trzeba było użyć praski by ruszyć tłoczek ale jakoś się udało została też nasmarowana prowadniczka i założone nowe klocki bo stare już były zjechane do samej okładziny jeśli chodzi o tarczę to jest w dobrym stanie ma równą powierzchnię. A ja się dziwiłem czemu mi auto więcej pali za tydzień jadę na czyszczenie całego kompletu zacisków żeby już nie mieć takich niespodzianek:decayed:
-
Konserwacja opon
Ok dzięki za pomoc:wink:
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
Te czarne kropki na felgach to smoła z dróg którą też później usunąłem
-
Konserwacja opon
Witam mam pytanie czy ta preparaty są takie same : Meguiars Endurance High Gloss Tire Gel 473ml Meguiars Endurance Tire Spray 709 ml Dodam że cena prawie taka sama a pojemność prawie 2 razy większa ?
-
Zmieniliście już opony ?
Panowie spokojnie to dział na każdy temat także chyba można zakładać różne tematy a jeśli chodzi o ten temat to myślę że ma duże powodzenie i dużo użytkowników się wypowiada na temat zmiany opon na zimowe:wink:
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
Jak mówiłem tak też zrobiłem czyściłem alufelgi które potrzebowały odmłodzenia:decayed: były trochę zasyfione za pierwszym podejściem kupiłem jakiś płyn do felg z sonaxa ale tylko zmył czarny nalot z klocków a złoty nalot na felach dalej został bardzo się wkurzyłem i postanowiłem zakupić coś mocniejszego Tenzi Alux o to felgi przed czyszczeniem FELGI P1000600.jpg | radio23 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl FELGI P1000601.jpg | radio23 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl FELGI P1000605.jpg | radio23 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Oczywiście środki bezpieczeństwa:naughty: FELGI P1000606.jpg | radio23 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl W trakcie czyszczenia alu. FELGI P1000608.jpg | radio23 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl A tu już po zabiegu FELGI P1000610.jpg | radio23 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl FELGI P1000611.jpg | radio23 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl FELGI P1000612.jpg | radio23 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl FELGI P1000615.jpg | radio23 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Efekty super nie spodziewałem się że wyjdzie aż tak ładnie Dla zainteresowanych to ja dozowałem tak 400ml wody i 100ml Tenzi Alux czyli 1:4 naprawdę ładnie czyści plusem aluxa jest niska cena jakieś 14 zł Pozdrawiam...
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
No to napisz np. jakie środki wymień nazwy ? ale żeby był skuteczny:eusathink:
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
Witam niedługo będę czyścił fele Tenzi Aluxem w jakiej ilości rozcieńczać chodzi mi o to ile wody ile Tenzi Alux ?
-
Zmieniliście już opony ?
O to coś czuje że w tym roku na mikołaja dostane pokrowce już się nie mogę doczekać Dzięki Jarek za odpowiedz pozdrawiam...
-
kto daje te opisy pod samochodami na onecie
Zgadzam się z przedmówcą może marka AUDI jest trochę nudna ale może przez to że auta te mają idealne kształty i środek auta szyty na miarę wszystko na swoim miejscu porządne materiały wykończeniowe A jeśli chodzi o wypowiedz przedmówcy który piszę że Polacy jadą pod jedno kopyto z wyborem aut mam na myśli grupę VAG ten wybór nie wziął się znikąd jak jest coś solidne z dobrym silnikiem to po co szukać czegoś innego np. Fiata czy alfę chociaż słyszałem że nowe modele włoskich aut są ciut mniej awaryjne:wink: albo Francuskie wynalazki i kosmiczne kształty ale o gustach się nie rozmawia. Ogółem nie ma to jak Niemieckie auta solidne wykonanie piękne linie nadwozia i skrojone jak dobry garnitur.
-
Zmieniliście już opony ?
O Jarek widzę pełen profesjonalizm:decayed: Nie ma lipy hehe. Na zimę mam takie same biedrony jak twoje do tego oponki Vredestein snow trac 3 205\55\16 Napisz jeszcze gdzie dorwałeś i za ile kupiłeś te pokrowce na oponki fajna sprawa może bym poprosił mikołaja żeby mi kupił takie same pod choinkę
-
Problem z klockami hamulcowymi
Wielkie dzięki za pomoc:wink:
-
Problem z klockami hamulcowymi
A gdzie mogę dostać takie gumy i sprężyny ? czy są jakieś zestawy naprawcze ?
-
Problem z klockami hamulcowymi
devastation napisz mi jeszcze dlaczego u mnie na tarczach zostaje rant na obrzeżach tarczy czy to może być powód źle dobranych klocków?
-
kto daje te opisy pod samochodami na onecie
Co za głupie zestawienie to lepiej kupić sobie alfę romeo mieć polot i finezje i cieszyć się ciągłym przebywaniem u mechanika
-
Problem z klockami hamulcowymi
Ok spoko rozumiem napiszcie czy warto zakupić ten zestaw co powyżej w linku ATE za tą kwotę Muszę wymienić cały zestaw klocki przód+tył + tarczę przód+tył już mało ich zostało Może wy macie jakieś propozycję co do zestawu hamulcowego przód+tył w dobrej cenie ?
-
Problem z klockami hamulcowymi
klocki do Twojego auta musza byc FDB1717 zamiast FDB1323 Napisz precyzyjniej co te numery oznaczają bo nie kumam?
-
Zmieniliście już opony ?
Ja swoje alu muszę jeszcze potraktować tenzi alux i wtedy zmiana nie lubię jak są zaszczurzone fele:decayed: