Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radio22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radio22

  1. Tak jak przedmówcy pomaluj na kolor ori fabryka czarny połysk ewentualnie półmat do tego dorzuć jakieś ładne kołpaczki ori i zestaw git:)
  2. Ja osobiście podczas ataku zimy jak zasypie autko śniegiem to odśnieżam zmiotką z miękkim włosiem a do zamarzniętych szyb ciepły nawiew na maksa w autku i płyn na bazie alkoholu do spryskiwania szyb chwila i odmarznięte szybki:) nie polecam skrobaczek do szyb bo mam nie miłe doświadczenia rysują się szyby:(
  3. Ja osobiście bym zostawił te felgi na zimę kilka sezonów wytrzymają
  4. Ładny wzór gwiazdy do b5 jak najbardziej pasują
  5. radio22 odpowiedział(a) na izol84 temat w Audi A4 B6
    Ja bym się nie bawił w klejenie zaczepu najlepiej pojechać do zakładu gdzie spawają tworzywa sztuczne i ładnie zespawają. A z klejem różnie bywa przecież lampa cały czas pracuję podczas jazdy i jest poddana na drgania.
  6. B6-B7 to jest to samo powinno podejść.
  7. Tak oczywiście standardowych rozmiarów wózek bez problemu się mieści do Avanta inna sprawa w sedanie gdzie jest o wiele mniejszy otwór załadunkowy:)
  8. Ja zamawiałem na allegro mechanizm do lewej szyby koszt 100zł zamiennik plus przesyłka. Mechanizm jak na razie śmiga jak trzeba:) a sprzedawcy nie pamiętam. Największym minusem mechanizmów szyb są szczerbiące się linki i plastikowe kółka
  9. Z demontażem dekoru z popiołki to raczej ciężko będzie te mechanizmy są chyba na stałe zamocowane musisz dokładnie popatrzeć czy da redę ściągnąć górę. A z tymi kabelkami to nie wiem może była tuba kiedyś podpięta lub od jakiegoś modułu telefonu lub bluetooth. A te kabelki ucięte są chociaż zaizolowane?
  10. Matys jak masz oczko do trzymania to płaskim do zewnątrz musisz zdecydowanie włożyć te klucze (wyjmaki) nie bój się po to masz wycięcia w tej skośnej blaszce od klucza żeby złapało za ten zatrzask od navi klucze nie mogą luźno wychodzić muszą złapać. Próbuj musi wyjść.
  11. Kolego klucze masz dobre jak masz oczko do trzymania to płaską strona na zewnątrz i trzeba klucze dosyć głęboko umieszczać jak poczujesz że zatrzaski puściły to po przekątnej wysuwasz całą navi. A jeśli chodzi o demontaż popielniczki 2 DIN to musisz: 1.Wyciągnąć całą navi odpiąć kable i kostki. 2.Wysunąć klimatronik od tyłu jest na szynach wystarczy wypychać od tyłu nie trzeba odpinać kostek od klimatronika są dosyć długie. Bez demontażu klimatronika jest niemożliwe wyciągnąć popiołke 2DIN jak byś nie wiedział to popiołka trzyma się na dwóch śrubach pod ramką od biegów...
  12. Kabas masz jeszcze te alu 16cali z pierwszych zdjęć?
  13. To podobnie jak u mnie też się bawię w modzenie to jest jak choroba:) najlepiej jak coś przerobie samemu to wtedy buźka sama się uśmiecha hehe a wracając do alu jak byś założył o rozmiar większe to by się te szpary między nadkolem zniwelowały i całkiem inna by była prezencja audiczki. Życzę udanych modów:)
  14. Ale jak ja bym był na twoim miejscu i bym ustalił typa to bym mu sam wymierzył karę bym mu zrył tak ryj że twoja audika to pikuś haha
  15. Nie ma sensu pakować kasy w ori kosmetyki:) Ja używam do plastików do pielęgnacji i zabezpieczenia przed blaknięciem preparatów firmy meguiar's mają fajny zapach i dają fajny efekt. A do skóry używam zestawu firmy Gliptone super sprawa pięknie pachnie i ładnie odnawia skórę w autku.
  16. Ładna furka kolego tak trzymać zmień jeszcze alu na większe i będzie koksik:)
  17. Ładne autko na ładnym alu masz dużo rzeczy do modzenia życzę bezawaryjnej jazdy
  18. Ja też posiadam fotele półskóra środek alkantara jak na razie stosuje do czarnej skóry Sonaxa na bazie wosku pszczelego nawet ładnie czyści i ładnie pachnie i nie jest drogi ale zamierzam kupić Gliptone do generalnego czyszczenia i renowacji skóry chciał bym ją trochę zmiękczyć i zniwelować załamania i pęknięcia skóry. A specyfik do alkantary także jest z Gliptone tylko ta cena:(
  19. No dobry pomysł próbuj każdym sposobem życzę żebyś złapał tego który to zrobił wiesz ktoś się stara dbać o autko a tu jakiś cwel wychodzi i rysuje cały bok auta ręce opadają
  20. Kolego mojemu bratu też porysowali samochód postawił auto pod blokiem i rano wstaje a tu cały bok auta przerysowany na nieszczęście nie miał wykupionego ac i nie było w tym miejscu kamer:( Dodam że lubią rysować auta na obcych rejestracjach z innego miasta porostu łapy urywać sku.wysynom za takie coś.
  21. A jak dostać się do lasera w takim radiu:
  22. Dzięki kopek07 już zamontowałem nadajnik ale żeby przeciągnąć nadajnik musiałem zdemontować cały schowek od pasażera dojście jest banalnie proste ja umocowałem przewód na opaski elektryczne i nic nie widać że było grzebane:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.