Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radio22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radio22

  1. Tarcza też jest trochę wcięta widać że ją klocek trochę przetarł ale tragedii nie ma. Mam pytanie mam zamontowane tarcze hamulcowe w aucie ale klocki nie biorą po całości tylko zostawiają ranty na brzegach czy tak musi być? Czy ma brać po całości i nie zostawiać rantu na obrzeżach tarczy? Tarcze mam już trochę zużyte od środka tam gdzie wentylacja pełno rdzy i różnego nalotu będę musiał zrobić porządek z układem hamulcowym co powiecie na taki zestaw czy warto:ATE TARCZE+KLOCKI P+T AUDI A4 B6 B7 SEAT EXEO (3630502316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. Układ był niedawno odpowietrzany został zalany nowy płyn hamulcowy. Będę musiał się udać do mechanika niech spojrzy co jest nie tak bo strach jeździć autem:kwasny: Jeszcze jedno jakie klocki hamulcowe byście polecali w dobrej cenie?
  3. Witam wszystkich mam pewien problem z hamulcami auto ogólnie słabo hamuje ale nie dawno zauważyłem że wszystkie klocki są w dobrej kondycji oprócz lewego tyłu tam już nawet nie widać klocków i zobaczyłem że wszystkie felgi są czyste od pyłu hamulcowego oprócz lewego tyłu tam felga jest po prostu grafitowa od pyłu nadmiernie się zużywają klocki. Proszę was o pomoc i wskazówki co może być przyczyną szybkiego zjadania klocków tylko w jednym miejscu lewy tył i dodam że jak jadę autem to trochę buczy w tym kole może być to związane z klockami (buczenie) ? Proszę o pilną pomoc...
  4. Ja osobiście stawiam na Fabryczne radyjka AUDI fajnie wyglądają i pięknie się komponują z resztą wnętrza i te ori podświetlenie na czerwono:)
  5. radio22 odpowiedział(a) na Dameq temat w 1.9TDI
    Dokładnie drobna wymiana zdań hehe Tak jak kolega napisał piotrsob1 2 litrowe benzyny i diesle to jest dopiero jazda słyszałem od kilku znajomych którzy mają 2 litrówki w nowszych modelach że tam całe podzespoły lecą masakra
  6. radio22 odpowiedział(a) na rudi2891-1 temat w 1.9TDI
    Jak są w dobrym stanie to bierz 100 zł to nie dużo:) w aso to pewnie kosztuje 3 razy więcej
  7. Ja stosuje zaufane mi marki filtrów Knecht i MANN FILTER:)
  8. Kolega napisał że ma do wydania około 1000zł na wahacze czyli Lemforder odpada:)
  9. Ja używam u siebie do pielęgnacji i ochrony kokpitu i plastików (Meguiars Natural Shine MAT) bardzo ładny efekt i cena przystępna:)
  10. Ja używam zestawu czyszczącego Gliptone i efekt na czarnej skórze super po wyschnięciu skóra jest matowa i ma głębie koloru.
  11. radio22 odpowiedział(a) na Dameq temat w 1.9TDI
    Zgadza się w większości zależy od eksploatacji silnika i jego podzespołów oraz jakości oleju. Ja mam na liczniku 230000tys udokumentowane a przy 100000 tys był wymieniany EGR na nowy i jak dotąd ani znaku oleju w jego okolicy:)
  12. radio22 odpowiedział(a) na Dameq temat w 1.9TDI
    Do marekg Po pierwsze wiem doskonale jak działa silnik TDI Po drugie nic nie sugeruję że ktoś ma złomy. Po trzecie napisałeś że z jego konstrukcji wynika skłonność do wciągania oleju czyli jak auto wyjechało z fabryki to też dolewali olej silnikowy co chwilę (to ciekawe hehe:)
  13. Cena dobra za komplet wahaczy plus śruby. Ja osobiście wybrał bym FEBI jakościowo lepsze a cena podobna. ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Masz na forum [ALL] Ranking wahaczy
  14. Dokładnie tam są te same ramiona:)
  15. Dokładnie musisz ściągnąć obudowę inaczej się nie dowiesz co jest nie tak.
  16. Widzę że opinie są podzielone ja kilka miesięcy temu zakładałem lobro i jak na razie spokój
  17. radio22 odpowiedział(a) na Dameq temat w 1.9TDI
    Do (marekg) to wytłumacz mi dlaczego u mnie nie ubywa oleju silnikowego od wymiany do wymiany? Kolega Dameq napisał że wymienił turbinę na nową i dalej to samo pobiera olej?
  18. Widzę że opinie są podzielone co do termostatu (ori i wahler ) ja osobiście zamontowałem u siebie Wahlera za 38zł i jak na razie wszystko ładnie pokazuję 90 stopni:)
  19. Polecam koncentrat FEBI+ WODA DESTYLOWANA i jest ok:)
  20. radio22 odpowiedział(a) na mateuszeks temat w 1.9TDI
    Jeśli chodzi o (DPF) filtr cząstek stałych to znajduje się on na środku układu wydechowego taka tuba z osłoną termiczną
  21. radio22 odpowiedział(a) na piotru1973 temat w 1.9TDI
    Ja także wymieniałem w tym roku sprzęgiełko zrywne koszt 200zł z robocizną przy używanym sprzęgiełku a przy nowym 400zł z robocizną trzeba liczyć ( zależy od szpeca ile skasuje)
  22. radio22 odpowiedział(a) na rudi2891-1 temat w 1.9TDI
    W większości A4 z tych roczników nie montowali ori tych osłon co na zdjęciach ale jak komuś ich brakuje to można dokupić
  23. radio22 odpowiedział(a) na miccio temat w 1.9TDI
    Na 99% czujnik temperatury
  24. radio22 odpowiedział(a) na Dameq temat w 1.9TDI
    Jak dla mnie to dziwna sprawa z tym dolewaniem oleju u mnie od wymiany do wymiany co 10tys nawet grama oleju nie dolewam ja mam olej castrol Edge 5w30 full syntetyk. Na dobrą sprawę sprawny i szczelny silnik wcale nie powinien spalać oleju silnikowego:) I to nie prawda że mówią "ten typ tak ma" bzdura.
  25. Moim zdaniem jest problem z silnikiem nieszczelna komora spalania dziwne że podczas 10tys km przebiegu poziom oleju spada o 0,7 litra czyli przepala olej silnikowy w komorze stąd ten dym się bierze. Podjedz do jakiegoś mechaniora i niech sprawdzi szczelność w komorze spalania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.