Treść opublikowana przez radio22
-
ori chlapacze w b6
Zrobisz jak zechcesz niektórym nie zależy na wyglądzie auta tylko żeby było praktycznie:wink:
-
ori chlapacze w b6
Poniekąd chlapacze są przydatne auto się tak nie brudzi ale moim zdaniem chlapacze pasują do malucha a nie do audi nigdy nie miałem chlapaczy i nigdy nie założę bardzo paskudzą wygląd auta
-
wycieraczki bosch czy valeo???
Ciekaw jestem jak używałeś tech wycieraczek skoro wytrzymały 3 miechy:decayed:
-
wycieraczki bosch czy valeo???
Ja jeżdżę już od roku na valeo model silencio i nie mam z nimi żadnych problemów żeby mazały szybę itp. także polecam zakup valeo:thumbup1:
-
Polecane opony letnie
Ja mogę od siebie polecić opony Continental są drogie ale mają mocną mieszankę i powoli się ścierają
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Wielkie dzięki Biszczan za pomoc:notworthy: Muszę u siebie wszystko dokładnie posprawdzać ale wydaje mi się że jest uszkodzony ten odbojnik co podałeś w ETCE bo rusza mi się silnik góra dół tak jak pisałem wyżej. Rozumiem że ten odbojnik jest odpowiedzialny za trzymanie silnika ???
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
No właśnie u mnie są podobne objawy podczas przyspieszania drży cała buda również jak przyspieszam to są drgania na drążku od zmiany biegów. A czy przechylanie się jednostronne silnika przy ruszaniu dynamicznym na wstecznym czy to objaw zużytego odboju silnika od strony pasa przedniego ? Prosił bym o jakieś foto odboju bo kompletnie nie wiem gdzie tego szukać
-
Polecane opony zimowe
Ja osobiście użytkuję opony zimowe Vredestein snowtrac3 i czy sucho czy mokro to się ładnie kleją do drogi i są bardzo ciche polecam:wink:
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Może odbój jest do wymiany, a nie poduszka. Zwróciliście uwagę w jakim jest stanie ? Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka Technik powiedział że nie ma za bardzo jak ocenić stanu poduszek i odboju bo wszystko jest zabudowane i trzeba wjechać na kanał i odkręcić dolną pokrywę silnika ale nie miał czasu bo miał nawał klientów na przeglądy:kwasny: Może wie ktoś gdzie dokładnie znajduje się odbój od silnika w silniku AWX i ile jest poduszek od mocowania silnika i ile od skrzyni ???
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Witam byłem na co rocznym przeglądzie technicznym i technik stwierdził że mam którąś z poduszek pod silnikiem do wymiany. Robiliśmy nawet próby z ruszaniem autem do przodu jak się rusza to nic się nie dzieje natomiast jak rusza się dynamicznie do tyłu to cały silnik się pochyla ale tylko od strony pasa przedniego. Mam też objawy takie że jak gaszę auto to potrafi trochę zabujać budą. Prosił bym o jakieś porady co to może być i czy na przeglądzie została stwierdzona prawidłowa diagnoza. Nie chce wywalać kasy w błoto może to co innego???
-
ATE czy TRW ( tacze + klocki )
U mnie w seryjnych heblach spisują się super. dev bez przesady
-
ATE czy TRW ( tacze + klocki )
Ja także ja będę wymieniał u siebie w aucie tarcze+klocki to tylko firmy ATE oczywiście z pewnego żródła:wink: Obecnie jeżdżę na zestawie ATE i jak dla mnie bajka:)
-
Ktory felunek robi robote?
Ja bym brał te ostatnie ładne fele:slina:
-
Jakie łożysko wybrać ? Tył.
Co to za firma SNR pierwsze słyszę
-
Problem ze zmianą biegów
Ja także będę obserwował ten wątek może ktoś rozwiąże tą zagadkę
-
Ledzwia fotela nie dziala
Kolego poszukaj na forum jest dokładny opis jak naprawić nie działające lędzwia bodajże w dziale (wnętrze).
-
Jakie łożysko wybrać ? Tył.
Polecam łożyska SKF lub FAG cena dobra jakość ok ORG 2szt ŁOŻYSKO ŁOŻYSKA KOŁA TYŁ AUDI 80 A4 B5 A6 (3855210931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Problem ze zmianą biegów
Mam tak samo jak kolega piszę jak zmieniam biegi do góry to nie ma problemu a jeśli chcę zredukować na niższy bieg to już jest lekki opór a jeśli chodzi o zmianę biegu z 2 na 1 to jest to niemal niemożliwe i muszę się prawie zatrzymać żeby wbić 1 bieg. Może ktoś zna powód tej przyczyny ???
-
Kolejny raz problem z temperatura!!
A wymieniałeś czujnik temperatury wody?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Kolego bierz aku Varte lub Boscha ja do swojego AWX wstawiłem Varte Silver 77Ah 780A ja jak na razie nie narzekam i nawet w największe mrozy pali bez problemu:wink:
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja mogę polecić Varte jak na razie zero problemów przy dużych mrozach:wink:
-
dużo problemów z elektryka
Ja także mam pytanie do forumowiczów jak to jest z tym wentylatorem od chłodnicy czy on ma działać cały czas po odpaleniu auta czy dopiero jak silnik się mocno nagrzeje bo u mnie działa bez przerwy ?
-
Śruby zabezpieczające do felg Prosze o pomoc?
Może coś więcej na temat tych śrub jak się spisują wytrzymałość itp...
-
Śruby zabezpieczające do felg Prosze o pomoc?
Witam prosił bym o opinie na temat tych śrub zabezpieczających do kół ZŁODZIEJKI ŚRUBY KOŁA ANTYKARDZIEŻOWE AUDI ORY (3896349079) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Może ktoś z was używał takich śrub chodzi mi jak z wytrzymałością końcówek czy nie pękają i jak z końcówką do odkręcania w razie jak by pękła ?
-
Po jakim czasie silnik przy mrozach 10-15 st.C osiąga 90st
nie wierze:wink: ...... a ja jest skłonny uwierzyć...pod warunkiem ,że auto przez chwilę tylko jedzie do obrotów 2k ,a po chwili spokojnie lata w zakresie 2,5-3k ...i nie śmiga na 4 biegu 50 tylko 80 ....mi sie klekot szybko grzeje ...ale jadę tak by "nie zgasł " Panowie nie wiem jak u was ale w moim przypadku auto garażowane jak wyjeżdżam na zewnątrz -10\-18stC jazda pół na pół miasto trasa odcinek jakieś 20km i po 10 km na zegarze 90st C styl jazdy normalny od 2000tys do 3000tys obrotów podczas postoju także temperatura nie spada. Włączone nawiew na przednią szybę oraz w kabinie na 21st C Dodam że przed wymianą czujnika temperatury wody też mi tak temperatura skakała przy ostrych mrozach:wink: