Treść opublikowana przez radio22
-
Lotka, spojler klapy bagażnika
Nie ma co się zastanawiać montuj lotkę będzie auto się lepiej prezentowało i nabierze pazura U mnie już czeka lotka na montaż będzie przyklejana na taśmę 3M
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja u siebie mam Valeo już 2 rok i nic się nie dzieję także polecam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Potwierdzam te połączenie zimmermann + ferodo jest jak dla mnie najlepsze i szczerze polecam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja osobiście polecam zestawik hamulcowy tarcze zimmermann i klocki ferodo ładnie biorą
-
pielęgnacja felg, usuniecie kleju po odwaznikach
Na ten klej po odważnikach co zostaje na felgach dobrym sposobem na usunięcie takiego kleju jest gumowy krążek przykręcany do głowicy wiertarki wszystko ładnie schodzi i koszt zakupu nie jest duży
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Ja ostatnio u siebie też przekładałem cały komplet szufladek z chromikiem i podświetlane U mnie tez nie chciały wyjść szufladki i żeby je wysunąć musiałem zdemontować schowek pasażera włożyć wyjmaki w RNS-E wypchać od tyłu radio bo wszystko u mnie tak ciasno siedzi hehe I dopiero wysuwać stare szufladki inaczej niedało rady hehe Na szczęście obyło się bez strat
-
Zabezpieczenie uszczelek drzwi przed zamarzaniem
Ja także używam silikonu w sprayu tylko że z firmy K2 i też daję radę drzwi się ładnie otwierają w mrozy
-
Wymiana SERWA nr serwa
Mam pytanie czy może ktoś wymieniał pompę hamulcową razem z serwem ? Posiadam Audi A4 b6 1,9 tdi 130km 2002r Może ktoś opisać dokładnie jak wymontować pompę razem z serwem tak żeby nic nie uszkodzić Lub może jakiś link do jakiejś instrukcji.
-
[ALL B7] Mrugające xenony
Ok tak będę musiał zrobić i sprawdzić jakie żarniki są zamontowane u mnie w lampach. Aha jeszcze jedno przypomniało mi się że mogą być jeszcze wypalone odbłyśniki bo trochę krótko świecą mi światła mijania. Mam pytanie kto z forum zajmuje się regeneracją lamp Xenon czyli odbłyśniki itd. ?
-
[ALL B7] Mrugające xenony
Jeśli to żarniki to na jakie mam wymienić jaki typ żarników idzie do A4 b6 z 2002 roku ?
-
[ALL B7] Mrugające xenony
up
-
17 " o d eSki
Ładna felga ten wzór też mi się podoba
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
U mnie jest fabrycznie zamontowana Palma ale nie zawsze jest zasięg i wtedy ikonka znika
-
[ALL B7] Mrugające xenony
Witam posiadam Audi A4 B6 z fabrycznymi światłami Xenon ale od jakiegoś czasu mam problem z wyskakującym komunikatem na FISIE ( ABBLENDLICHT PRUFFEN ) z tego co patrzałem na forum to komunikat dotyczący sprawdzenia świateł. Podczas jazdy co jakiś czas wyskakuję ten komunikat na FIS i mrugają światła mijania czyli Xenon. Pytanie co może być przyczyną żarnik, przewody czy przetwornica ? Proszę o jakieś wskazówki i pomoc. Z góry dziękuję
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Witam mam zamontowany modzik z wyjściem AUX ale jakość dźwięku z auxa jest bardzo kiepska nie dość ze gra bardzo cicho to jeszcze zero basu. Koledzy macie tak samo czy gra u was normalnie dodam że odtwarzam muzykę z telefonu iPhone 4s
-
Pytanie o pakiet zakupy w bagażniku avant
Ja akurat posiadam takową roletę z haczykami na zakupy oraz ten pas gumowy z prawej strony ale szczerze to ani razu nie korzystałem ani z haczyków ani z tego pasa:decayed:
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol a co z tymi felgami 17 cali od S-line sprzedałeś je ?
-
[ALL B6] Audi A4 B6 1.8 Turbo Avant Black
Dokładnie i dekory z amelinium
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Czy ja wiem b5 ma całkiem inna bryłę
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Zdjęcie zapożyczone. Może ktoś oceni:naughty: Moim zdaniem wygląda to całkiem fajnie dodam że mam nadwozie czarne Może ktoś doradzi bo chcę zamontować tak jak na fotce wyżej sam grill górny od s4 i zderzak seria moim zdaniem się za bardzo nie gryzą góra i dół
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Kurde źle mnie zrozumiałeś chodzi mi oto żeby wstawić sam górny grill w maskę od s4 a dolny zostawić tak jak jest seria Tylko nie wiem czy te 2 grille nie będą się gryzły:naughty:
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Dlaczego:eusathink: ? myślałem że ściągam stary zakładam nowy i się cieszę nowym grilem:wink:
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Hehe no możliwe ale ten styl mi się podoba Jeszcze planuję kupić grill od s4 b6 z grubą kratownicą ale nie wiem jak to będzie wyglądało z seryjnym zderzakiem
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Kurde mam podobną audi do twojej w wersji avant czarna z obwódkami chromowanymi wokół szyb i jak patrzę na twoją to bardzo ładnie te obudowy chromowane lusterek się prezentują Ogólnie bardzo ładnie pasują chromowane dodatki do czarnego nadwozia:)
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Wiesz co a u ciebie to jest chrom na lusterkach matowy czy błyszczący jak lustro:) Widziałem fajne obudowy ori w b6 cabrio ale nie wiem czy podejdą