Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radio22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radio22

  1. Nie ma co się zastanawiać montuj lotkę będzie auto się lepiej prezentowało i nabierze pazura U mnie już czeka lotka na montaż będzie przyklejana na taśmę 3M
  2. Ja u siebie mam Valeo już 2 rok i nic się nie dzieję także polecam
  3. Potwierdzam te połączenie zimmermann + ferodo jest jak dla mnie najlepsze i szczerze polecam
  4. Ja osobiście polecam zestawik hamulcowy tarcze zimmermann i klocki ferodo ładnie biorą
  5. Na ten klej po odważnikach co zostaje na felgach dobrym sposobem na usunięcie takiego kleju jest gumowy krążek przykręcany do głowicy wiertarki wszystko ładnie schodzi i koszt zakupu nie jest duży
  6. Ja ostatnio u siebie też przekładałem cały komplet szufladek z chromikiem i podświetlane U mnie tez nie chciały wyjść szufladki i żeby je wysunąć musiałem zdemontować schowek pasażera włożyć wyjmaki w RNS-E wypchać od tyłu radio bo wszystko u mnie tak ciasno siedzi hehe I dopiero wysuwać stare szufladki inaczej niedało rady hehe Na szczęście obyło się bez strat
  7. Ja także używam silikonu w sprayu tylko że z firmy K2 i też daję radę drzwi się ładnie otwierają w mrozy
  8. Mam pytanie czy może ktoś wymieniał pompę hamulcową razem z serwem ? Posiadam Audi A4 b6 1,9 tdi 130km 2002r Może ktoś opisać dokładnie jak wymontować pompę razem z serwem tak żeby nic nie uszkodzić Lub może jakiś link do jakiejś instrukcji.
  9. Ok tak będę musiał zrobić i sprawdzić jakie żarniki są zamontowane u mnie w lampach. Aha jeszcze jedno przypomniało mi się że mogą być jeszcze wypalone odbłyśniki bo trochę krótko świecą mi światła mijania. Mam pytanie kto z forum zajmuje się regeneracją lamp Xenon czyli odbłyśniki itd. ?
  10. Jeśli to żarniki to na jakie mam wymienić jaki typ żarników idzie do A4 b6 z 2002 roku ?
  11. up
  12. Ładna felga ten wzór też mi się podoba
  13. U mnie jest fabrycznie zamontowana Palma ale nie zawsze jest zasięg i wtedy ikonka znika
  14. Witam posiadam Audi A4 B6 z fabrycznymi światłami Xenon ale od jakiegoś czasu mam problem z wyskakującym komunikatem na FISIE ( ABBLENDLICHT PRUFFEN ) z tego co patrzałem na forum to komunikat dotyczący sprawdzenia świateł. Podczas jazdy co jakiś czas wyskakuję ten komunikat na FIS i mrugają światła mijania czyli Xenon. Pytanie co może być przyczyną żarnik, przewody czy przetwornica ? Proszę o jakieś wskazówki i pomoc. Z góry dziękuję
  15. Witam mam zamontowany modzik z wyjściem AUX ale jakość dźwięku z auxa jest bardzo kiepska nie dość ze gra bardzo cicho to jeszcze zero basu. Koledzy macie tak samo czy gra u was normalnie dodam że odtwarzam muzykę z telefonu iPhone 4s
  16. Ja akurat posiadam takową roletę z haczykami na zakupy oraz ten pas gumowy z prawej strony ale szczerze to ani razu nie korzystałem ani z haczyków ani z tego pasa:decayed:
  17. Karol a co z tymi felgami 17 cali od S-line sprzedałeś je ?
  18. Dokładnie i dekory z amelinium
  19. Czy ja wiem b5 ma całkiem inna bryłę
  20. Zdjęcie zapożyczone. Może ktoś oceni:naughty: Moim zdaniem wygląda to całkiem fajnie dodam że mam nadwozie czarne Może ktoś doradzi bo chcę zamontować tak jak na fotce wyżej sam grill górny od s4 i zderzak seria moim zdaniem się za bardzo nie gryzą góra i dół
  21. Kurde źle mnie zrozumiałeś chodzi mi oto żeby wstawić sam górny grill w maskę od s4 a dolny zostawić tak jak jest seria Tylko nie wiem czy te 2 grille nie będą się gryzły:naughty:
  22. Dlaczego:eusathink: ? myślałem że ściągam stary zakładam nowy i się cieszę nowym grilem:wink:
  23. Hehe no możliwe ale ten styl mi się podoba Jeszcze planuję kupić grill od s4 b6 z grubą kratownicą ale nie wiem jak to będzie wyglądało z seryjnym zderzakiem
  24. Kurde mam podobną audi do twojej w wersji avant czarna z obwódkami chromowanymi wokół szyb i jak patrzę na twoją to bardzo ładnie te obudowy chromowane lusterek się prezentują Ogólnie bardzo ładnie pasują chromowane dodatki do czarnego nadwozia:)
  25. Wiesz co a u ciebie to jest chrom na lusterkach matowy czy błyszczący jak lustro:) Widziałem fajne obudowy ori w b6 cabrio ale nie wiem czy podejdą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.