Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radio22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radio22

  1. Witam mam pytanie odnośnie obudowy lusterek w chromie te lusterka są od S4 ori czy zamienniki nakładki ? Chciałbym u siebie zamontować takie obudowy w chromie tylko nie wiem jakie ponoć są obudowy od s4 chrom matowy i są zwykłe chrom tylko że błyszczący nie ukrywam że chciałbym kupić całe obudowy w chromie zamiast bawić się z Chińskimi nakładkami:wink:
  2. Haha wiesz teraz to wszystko potrafią podrabiać w Chinach nawet opakowania:) Ale spoko już zamówione także niedługo montaż
  3. Dzięki kolego za pomoc jak ori to zamawiam
  4. Witam zamierzam kupić znaczek\emblemat s-line na grill przedni zależy mi żeby to był oryginał a nie jakaś podróbka chińska która po 2 miesiącach będzie do wyrzucenia:wink: Znalazłem coś takiego: EMBLEMAT S-LINE ZNACZEK GRILL A3 A4 A5 A6 A8 Q7 5 (4195183163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy warto kupić znaczek z podanego wyżej linku i czy to na pewno ori ? czy może macie jakiś sprawdzonych sprzedawców ?
  5. Nie przesadzaj ten mecz był o najwyższą stawkę i w takich momentach każdemu mogą puścić nerwy a tak nawiasem trener Atletico to świetny fachowiec od piłki nożnej z przeciętnej drużyny i z małym budżetem potrafił wznieść drużynę na wyżyny także nic tylko pogratulować
  6. Ja liczę na Atletico należy im się puchar za kawał świetnej roboty wykonanej w lidze mistrzów:wink:
  7. Z czasem sciemnieje:wink:
  8. miałem podobny przypadek zatrzasnąłem kluczyki w bagażniku tylko wersja avant ale na szczęście miałem zapasowe i udało się otworzyć Tak nawiasem to dziwi mnie to że samochód się sam zatrzaskuję ?
  9. Kolego sprawdź napięcie na aku może gdzieś pobierać lewy prąd z aku jeśli masz miernik elektryczny to sprawdź pobór na wyłączonych wszystkich odbiornikach elektrycznych radio alarm itp.
  10. Szczotkowane alu pasuję chyba do każdego koloru wnętrza:decayed:
  11. Gdybym miał wybierać z tych trzech to nr.1
  12. Ja także jeżdżę na oponach Conti i złego słowa na nie nie mogę powiedzieć fajnie się trzymają nawierzchni i co ważne są ciche
  13. Będę musiał przetestować ten zapaszek (Sportfrische)
  14. Ja u siebie stosuję choinki wonder baum białe zapach arktyczny jak dla mnie super bardzo świeży:wink:
  15. Tu masz link:wink: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-aluminium-316594/
  16. Kolego wszędzie możesz natknąć się na nieuczciwego sprzedawcę Allegro itp. Jeśli chodzi o dział giełda na forum to myślę że jest dobrze tak jak jest teraz:wink: Jeśli ma być bezpiecznie to najlepiej kupować za pobraniem i mieć możliwość obejrzenia towaru przy kurierze lub listonoszu.
  17. Bierz ori lotkę jak robić to konkretnie:naughty:
  18. Tak warto kupić podłokietnik z uszkodzonym zamknięciem:wink: Ale jeśli chodzi o urwane zawiasy to już inna bajka raczej tego nie naprawisz;( Kolego nie kombinuj kup łokieć w dobrym stanie z uszkodzonym zamknięciem koszt 150-250zł i dokup sobie zamknięcie z amelinium i będzie git:wink: Po co sobie utrudniać życie:)
  19. Jak dla mnie fajne autko tylko ten kwiatek pod lusterkiem jakby kobieta nim jeździła:decayed: poza tym lusterka na biało trochę słabo się prezentują oraz te owiewki zewnętrzne na szyby:doh: ostatnio takie widziałem w Hyundaiu 10 lat temu:naughty: Wracaj do koncepcji ze zdjęcia nr.3 P1000002mm.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
  20. Zapięcie to kolega na forum sprzedaje z amelinium:wink: A w ASO to kupisz plastikowe zapięcie i po jakimś czasie znowu się rozleci w dodatku cena wysoka:(
  21. Tak to jest numer gałki 6 biegowej zamawiałem z tym samym numerem ale musiałem schemat przekładać z pięciobiegowej
  22. Popatrz na stronie Oponeo.pl mają oponki w dobrych cenach:wink:
  23. Posprawdzaj odbłyśniki mogą być poprzepalane co wiąże się ze słabą skutecznością świecenia i nawet nowy żarnik mało tu zdziała:wink:
  24. Ja u siebie mam lampy ksenon valeo i możliwe że masz uwalone odbłyśniki Napisz do kolegi z forum Gwerty i na pewno ci doradzi co i jak:wink:
  25. Przerabiałem to samo i wyżej w temacie opisałem że jest problem z dopasowaniem mieszka z a3 do ramki z a4 trochę brakuję skóry na rogach:facepalm: Ja musiałem u siebie podnosić cały mieszek wyżej i robić nowe otwory w skórce ale myślę że szpara pomiędzy mieszkiem a ramką chromowana się zmniejszyła i teraz jest git Powiedz czy masz problem z wrzucaniem piątego biegu chodzi mi o to czy nie brakuję mieszka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.