Treść opublikowana przez macisz12
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Nie jeszcze nie. Muszę znaleźć chwile żeby to ogarnąć. No chyba ze nie zdążę bo auto na sprzedaż.
-
tryb awaryjny 2.0TDI BLB
Jeżeli sie zapiera to podcisnienie raczej powinno byc ok. U mnie jest ok 50cmHg. Zrob logi dynamiczne!
-
tryb awaryjny 2.0TDI BLB
Turbina była czyszczona? Sztanga zapiera się o ogranicznik na wolnych obrotach? zapnij vaga i sprawdź jak pracuje sztanga w trybie bs. Mozesz jeszcze w układ wpiąć wakuometr i sprawdzić wartość podciśnienia, może pompa vacum niedomaga.
-
lag caha
Zmienilem jakis czas temu turbinke ze standardu na caha, silnik bna 140ps. Po programie wyszlo 206ps. Na poczatku bylo fajnie, wieksza moc wiecie. Jednak jest cos co mi przeszkadza a mianowice kiedy pociagne auto tak pod 4 tys obrotow i zmienie na wyższy bieg auto sie chwile zastanawia zaczym znowu zacznie przyspieszac. Trwa to ok sekudny. Pytałem tunera ale on powiedzial ze tak bedzie i nic sie z tym nie zrobi. Pytalem czy drugi ic cos da, bo jest jeden, a on na to ze jeszcze wiekszy lag sie zrobi. Czy faktycznie tak jest? Rozmyślam nad wymiana cahy na gtb2260 ale czy to cos da.
-
tryb awaryjny 2.0TDI BLB
No to zrób te logi to bedzie widac jak pracuje turbina
-
tryb awaryjny 2.0TDI BLB
Ja bym ciegna nie ruszał. Najlepiej jabys zrobił logi.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Wyjąć przekaźnik, miernik w reke i sprawdzić czy jest przejscie miedzy kostka przekaźnika pin4 a zielona kostka na slupku bialo-niebieski przewód. Jak bedzie to sprawdź jeszcze czy na pinie4 kostki przekaznika bedzie wzrost napiecia wraz z wzrostem prędkości.
-
tryb awaryjny 2.0TDI BLB
Sprawdzales szczelnosc podcisnienia łącznie z gruszką
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Jak dla mnie to albo przekaznik do wymiany albo brak sygnalu prędkości. Jeżeli podmieniales to to drugie albo cos zle podłączone
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
ja mam D i średnio mi się podoba tj za szybko utwardza jak dla mnie
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Marcin podeślij mi wsad tego epromu z końcówka E na maila. Adres wysylam na PW
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
To niech ten twoj mechanik sobie tym palnikiem grzeje bo idzie sezon grzewczy. Jakbys przeczytał watek od poczatku to bys wiedział ze nie jest to zwykła zębatka tylko balansujaca i pod wplywem sciagacza gnie sie jak tyczka i moze peknac. Dlatego lepiej ją najpierw ponacinac wywalić część wahliwą i dopiero potem ściągać część cztywna sciagaczem.
-
skrzynia hck
A mam jeszcze jedno pytanko czy dwumas o symbolu 03G105266N podejdzie do tego zestawu?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Jesteś na 100% tego pewien. Jeśli tak to może wiesz skąd regulator PWM dostaje impulsy.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Tak zrobie. Dam znać co i jak.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
A moze wiecie czy sygnał z predkosci to przebieg impulsow 12v zwiekszajacych swoja częstotliwości wraz ze wzrostem prędkości.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
No ja mam wątpliwości czy da radę to programować. Napewno nie vagiem. Jak dla mnie troche ten mgiel za bardzo sie usztywnia przy zwiekszaniu prędkości. Chce sprobowac wstawic dzielnik częstotliwości na sygnale predkosci zeby przekaźnik widzial nizsza prędkość. Tylko musze sprawdzic jaki dokladnie sygnal tam idzie.
-
skrzynia hck
Pytam jak idiota. Przecież mi napisałeś wcześniej. Mam juz hck nagrana tylko jeszcze sie zastanawiam czy odrazu sprzęgła z dwumasa nie wymienić bo podejrzewam ze nic tam nie bylo robione od nowosci a autko ma 150tys przelotu.
-
skrzynia hck
Dzięki. A przekladka jest p&p czy trzeba cos rezac?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Tak sam.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Ostatnio kolega dymiano sprzedawał przekaźnik 640 za 50zł. Sam u niego kupiłem, teraz czekam tylko na magiel i też będę robił ten mod. ---------- Post dopisany 06-10-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2013 at 14:56 ---------- Dzis wymieniłem magiel i powiem szczerze ze teraz wiem ze mam wspomaganie. Jestem mega zadowolony z tego moda. Jak sie okazalo mialem juz w instalacji przekaźnik 640, niepotrzebnie kupowalem, ale tak to jest jak się wcześniej nie sprawdzi . Takie niespodzianki to ja lubię. Całą elektryke jaką miałem do zrobienia to położenie przewodu do cewki magla . Jutro zbieżność i w drogę
-
skrzynia hck
Czy jest sens przekładki skrzyni z hcf na hck od brd. Zyskam coś w stylu wyższa prędkość do obrotów silnika?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Fis czerwony. Książkę ładuje. Kodowanie ok.
-
Wymiana sprzęgła i 2masy
Bierz dwumase i sprzęgło od brd , takie moje zdanie. Nie jest to przecież taki duzy wydadek, w dziale sprzedam czesci jest kolega który ma pewne komplety w dobrej kasie.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
A jak zrobiles SWAP pompy w tym silniku to duża różnica w kulturze i głośności pracy w stosunku do Blb