Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hubertus01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hubertus01

  1. powiedz mi jak z nakładkami alu na pedały z aliexpress? masz jakiś luz na pedałach po zamontowaniu czy siedzą dobrze?
  2. założone było dobrze, w ogóle jakaś ta guma jest miękka w porównaniu do oryginalnych zwykłych nakładek + do tego guma odchodzi po całości od metalowej części reklamuje, może przyślą drugie
  3. Przymierzylem i lipa ? sprzęgło i hamulec lata, tylko od gazu siedzi spoko...ehhh chyba trafilem na złą partie
  4. Kupilem nakladki z ali od tego samego sprzedawcy co Ty. Powiedz mi czy to tak ma wyglądać bo guma nie trzyma sie metalu i odchodzi
  5. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a czym się różnią, wiesz może?
  6. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy boczki z A5 sportback są dokładnie takie same jak w A4 B8?
  7. dzięki za info, to też w takim razie zamawiam z ALI
  8. oryginalne podstopnice czy z alliexpress?
  9. śliczna pozazdrościć
  10. być może masz ten sam problem co ja , od 60 coś wyje w lewym kole, szczególnie gdy kierownicą skręcam w lewo podczas jazdy, dosłownie minimalnie i dźwięk się nasila...2 nowe łożyska i dalej to samo, obstawiam, że pewnie półoś, muszę ogarnąć jakąś pewną używkę i podmienić. Daj znać jak rozwiążesz problem
  11. ja jeżdżę na 19-tce na SPORTLINE i nie ma tragedii z komfortem, nie jest bardzo twardo ale fakt, że uważać na dziury/garby/krawężniki trzeba
  12. ja już kilka razy wyjmowałem fotele w B8 i idzie to bez problemu samemu wyjąć bez rysowania plastików itp normalnie przez drzwi
  13. za***ista jeszcze tylko czarny sufit i będzie sztosik
  14. czarny sufit?
  15. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szukam lewej półosi do 2.0 tdi fwd. Polecacie coś? Chyba najlepiej nowke sztuke pasuje zalozyc
  16. jak ogarniesz mechanike to później pasuje coś wizualnie dodać ciemna szyba dobrze by siadła
  17. szykuje się gruby remont ale i co za tym idzie zmiany na lepsze FMIC już czeka na montaż
  18. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2 nowe łożyska założone, a na starych ( okazuje się że dobrych) było to samo
  19. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zmieniał wewnętrzny+zewnętrzny?
  20. Hubertus01 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam Potrzebuje podpowiedzi. W czasie jazdy autem słychać szum/buczenie , szczególnie nasila się przy skręcie nawet delikatnie kierownicą w lewo. Skręcając w prawo szumienie zanika całkowicie. Wymieniłem łożyska w przednich kołach ale nic się nie poprawiło, pytanie czy próbować wymienić przeguby? może ktoś miał podobny przypadek i jest w stanie podpowiedzieć
  21. auto ładne, silnik też z potencjałem tylko ten wyświetlacz w zegarach coś nie wyraźny
  22. Swieca super, szkoda ze nie 500zl za 4 szt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.