Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ORZE?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ORZE?

  1. Panowie czy skrzynia z 3.0 benzyna 6cio biegowa podejdzie do mojego 1.8T bfb 5bieg?????
  2. Jak w temacie, ile nabić powietrza w 215/35/19", z góry dziękuje
  3. Downpipe 2,5" czy 2,75"? Reszta łończeń wydechu 2,5" pomiedzy tłumikami czy więcej?
  4. Panowie zamawialiście gdzieś wspomniany Y PIPE, bo czeka mnie wymiana środkowego tłum.,a zastanawiam się czy nie lepiej go zastąpić y pipe...
  5. Jak w temacie czy ktoś zapodał alu 19" x 9, do b6 avant? Rozmiary felg 19x8,5" et 14, 19x9" et 18. Chodzi mi o bmw styling 121. Czy coś takiego podejdzie?
  6. ORZE? odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    Fakt w przyszłym tyg., będe ogarniał temat...
  7. ORZE? odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    Jak w tytule Panowie od jakiegoś czasu na zimnym silniku, po nocy jak odpalam silnik i zaczyna nierówno pracować po czym zapala się komunikat EPC. Kiedy zgaszę silnik i ponownie odpale pracuje równo i komunikat się nie zaświeca. Nie za każdym razem po nocy się tak dzieje. Do kompa podłączę go dopiero w przyszłym tyg. Panowie macie jakieś pomysły?
  8. ORZE? odpowiedział(a) na dabek2420 temat w 1.8T
    Panowie a ma sens montowanie blow offa w 1.8T ???
  9. ORZE? odpowiedział(a) na artur98 temat w Układ Jezdny
    Bardzo dobrze wygląda na tych H&R, te eibachy naprawde słabo, ja bedę próbował maksymalnie jak się da na sprężynie, puki co bronie się przed gwintem. Teraz mam avanta na 1BE i jest mi za wysoko, jeśli wiecie jak idzie ogarnąć to jeszcze niżej niż H&R ale bez gwintu to będę wdzieczny ---------- Post dopisany at 01:22 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ---------- :naughty: ---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:23 ---------- choć ten avant od kolegi Przemots na poprzedniej stronie b.podoba mi się siadło ładnie, jeśli ktoś reflektuje i jest mu za nisko mogę się zamienić z ori.,sprężyn 1BE na H&R...
  10. ORZE? odpowiedział(a) na ORZE? temat w Audi A4 B5
    od tego zacznę
  11. ORZE? odpowiedział(a) na ORZE? temat w Audi A4 B5
    rozumiem że zapodałeś od nich downpipa, bo widziałem że mają w ofercie, ja właśnie od tego chcę zacząć...
  12. ORZE? odpowiedział(a) na ORZE? temat w Audi A4 B5
    A ogarniałeś już coś tam, jak cenowo to wygląda? z pewnością tam zerknę, byłem pewien że ktoś już ogariał te tematy, ale coś mi sie wydaje że kiepsko to wygląda... ---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- dzieki za info., przejrzałem stronke bedę dzwonił do nich, widac że robia chłopaki robote...
  13. ORZE? opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie chcę wywalić kata, zaślepić EGR, cały wydech od kolektora zapodać z kwasa, środkowy przelot, pyt., gdzie można to ogarnąć na poziomie na Śląsku ewen., okolice, ogarniał już to ktoś????
  14. Panowie ja mam pytanko tego typu, mam w moim Avancie 1be, chciałbym obniżyć sprężynom maksymalnie ile sie da, chcę uniknąć kupowania gwintu, jakiej firmy mam zapodać sprężyny aby audi siadła maksymalnie ile się da na sprężynach???
  15. ORZE? odpowiedział(a) na Perła90 temat w Audi A4 B6
    jakby co to mam ori ezektor do zbycia, jak będziesz zainteresowany to na pw...
  16. ORZE? odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    SAI sprawdzony, to nie sai
  17. ja równiez miałem go przy nowym zestawie, kawałek plastiku ze śrubką
  18. ORZE? odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Panowie mielibyście możliwość, zapodać jaki rodzaj jest tego dzwięku porannego odpalenia, jak ta pompa SAI pracuje, bo mam chyba podobną sytuację a kiedyś tego nie było. Idzie to jakoś usunąć?
  19. Pewnie że kasują a ludzie płaca, bo takich magików i fachowców jak wspomniany Mariusz przez Bartka jest coraz mniej, ja wymieniałem z napinaczem zmiennych faz rozrządu kompletny rozrząd, ale trzeba to ogarniać a ciasno jest bez dwóch zdań....
  20. ORZE? odpowiedział(a) na ORZE? temat w 1.8T
    Ciśnienie ok., manometr był podpięty, wszystko gra póki co. Mam nadzieje że tak zostanie bo jestem uczulony na ten czerwony oildruck...
  21. ORZE? odpowiedział(a) na ORZE? temat w 1.8T
    tak zrobie ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- a zawalony smok moze wpłynąć na to że manometr pokaże błędne jej osiągi? ---------- Post dopisany 21-05-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2013 at 23:53 ---------- wraz z kompletnym rozrządem wymieniony został wariator, nastawnik zmiennych faz rozrządu, bo się całkiem rozsypał, olej, płyny, i oildruck już nie świeci, miejmy nadzieje że tak zostanie
  22. właśnie wczoraj wymienialiśmy w mojej audi ten wariator, inaczej nastawnik zmiennych faz rozrządu, bo mi się całkiem rozpadł, chce poznać tego magika co zmiażdży ten temat bez otwierania przodu,
  23. chodzi o te środkowe, na tylne drzwi z emblematem...
  24. Panowie czy ktoś ściągał listwy drzwiowe te z napisem S-line, mam takie do nabycia i nie wiem czy są one na zaczepy, wciski czy klejone. Czy te z avanta są takie same jak z sedana? Ciężko się je ściąga?
  25. ORZE? odpowiedział(a) na ORZE? temat w 1.8T
    A jak poznac, że pompa oleju nie pracuje optymalnie jak powinna?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.