Treść opublikowana przez koczo797k
-
Dziwna wiązka kabli od radia.
Według mnie odcinał can-y ale żeby wiedzieć dokładnie jakie kable ucinał a jakie ktoś przedłożył najlepiej będzie jak zerkniesz na radio, z góry radia powinien być pin out tam będą najbardziej rzetelne informacje który kable jest do czego. Jak nie będziesz czegoś wiedział to napisz na pw albo w temacie.
-
17" a -40
http://www.directupload.net/file/d/3732/htbldqcx_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3732/rvb6tote_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3732/rb28gx65_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3732/yeljesu2_jpg.htm a tu masz też a3 8l ale juz felga 19'' i -80mm http://www.directupload.net/file/d/3732/mmdfq493_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3732/enhzjxy2_jpg.htm
-
Dziwna wiązka kabli od radia.
Tak takie coś z pinami koszto około 8zł. A tu masz schemat http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1945230.html
-
17" a -40
Moim zdanie fajnie będzie wyglądać sam mam a3 8l -30mm na 16'' i fajnie wygląda. Mogę podesłać zdjęcia na pw.
-
Dziwna wiązka kabli od radia.
Musisz sobie dokupić kostkę mini iso koloru żółtego aby móc podpiąć pod radio wzmacniacz (już nie będziesz potrzebował kostki do zasilania dwóch przednich głośników). I teoretycznie to powinno wystarczyć by radio grało. A co do kostki zasilania to będziesz musiał porównać pin out bo możne być taka sytuacja że concert będzie miał w innych miejscach wejście na + , - , pamięć itp niż podaje ta kostka. Jak coś będzie niezrozumiałe to napisz tutaj albo no pw.
-
Dziwna wiązka kabli od radia.
a chcesz concert 1 czy 2?
-
Dziwna wiązka kabli od radia.
Pomarańczowa i niebieska to mini iso. Może poprzedni właściciel miał nowsze radio i kiedy przyszedł czas na sprzedaż wyciągną poprzednie radio i na szybko włożył gamme
-
Audi a4 b6 concert
Cześć, sprawa jest taka chce podłączyć vag do radia lecz radio nie chce się połączyć z vagiem co może być przyczyną? Proszę o szybką odpowiedz.
-
Adaptacja Licznika A4 B6
Can-h i can-l podpinałem. Po wejściu vag-com w "instryments" i wybraniu opcji "adaptacion" wyskakuje mi nowe okno w którym wpisuje się kod bloku (muszę wpisać 62) i tu jest problem pokazuje mi się błąd. (nie wiem co tam pisze bo słabo u mnie angielski). Komuś już miał takie komplikacje??
-
Układ Podtrzymania Soczewka Bi-Xenon A4 B6
dzięki.
-
Ile cali ma ta felga? :)
18''
-
Oświetlenie Nóg I Drzwi Nie Swieci !
A czujnik otwarcia drzwi?
-
Adaptacja Licznika A4 B6
Cześć, sprawa jest taka jak zrobić adaptacje licznika audi a4 b6 aby fis wyświetlał informacje z radia, wyczytałem w internecie że aby to zrobić należy wejść vagiem w instrumenty i tam zrobić adaptacje czyli na kanale 62 wpisać 17, lecz po wpisaniu tego kanału nic się nie dzieje. Proszę o pomoc co mam z tym zrobić z góry dzięki.
-
Układ Podtrzymania Soczewka Bi-Xenon A4 B6
Ogólnie to nawet nie bardzo wiem po co jest to podtrzymanie, pytam się bo kolega ma w a3 ma soczewki bi-xenon z q7 i tam właśnie potrzebuje podtrzymanie. I właśnie nie wiem czy ja też to podtrzymanie potrzebuje.
-
Układ Podtrzymania Soczewka Bi-Xenon A4 B6
Cześć, sprawa jest taka czy do oryginalnej soczewki bi-xenon a4 b6 (przysłona jest na elektromagnesie) jest potrzebny układ podtrzymania napięcia tak jak w soczewkach bi-xenon z q7 (przysłona na silniczkach).
-
Soczewki Bi Xenon A4 B6
Cześć, sprawa jest następująca chcę zamontować do mojej a4 b6 bi xenon lecz nie wiem z czego wsadzić soczewkę tak aby była rozmiarów oryginalnej. Oryginalna odpada ponieważ jest przystosowana pod żarówkę d1s a jest to bardzo droga żarówka. Rozważałem nad soczewką z q7 lecz jest mniejsza a nie wiem jak to będzie wyglądać oraz mam propozycje zamontować soczewkę z a6 c6 lecz nie znam wymiarów. Proszę o jakiekolwiek propozycje lub podpowiedzi. Z góry dzięki, pozdrawiam.
-
Audi A4 B6 Pinout Licznika
Witam jak w temacie poszukuję spisu wyjść w liczniku audi a4 b6 bądź tez informacji który pin jest do CAN-H CAN-L?? Pozdrawiam.