Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TygrySs

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TygrySs

  1. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzieeee???
  2. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :naughty::naughty:to od Marcinka ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- no tak w innym dziale juz jest bardziej ciekawie:decayed: zboczuchi małe :grin: z ciebie tez niezly zboczuch wiolcia:decayed: nie E :decayed::decayed:skąd wiesz?
  3. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tak w innym dziale juz jest bardziej ciekawie:decayed: zboczuchi małe :grin:
  4. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    why?
  5. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to nie dobrze :decayed:albo w sumie i dobrze...:decayed:
  6. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jacy spragnieni przed weekendem:decayed:
  7. o jaaa...:grin: nie wstydź się tylko ciągnij... ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- to jest temat alkoholików więc i Ty musisz dotrzymać tradycji jak chcesz byc w elicie sama nie będe ciągnąć :polew::polew:haha pomożesz? ja juz sie naciągnąłem... wiec Tobie odstąpię pałeczkę... :whistling::polew: to ja się tak nie bawie:decayed::decayed: pobawisz się potem... nie bo sie stłucze :grin:
  8. o jaaa...:grin: nie wstydź się tylko ciągnij... ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- to jest temat alkoholików więc i Ty musisz dotrzymać tradycji jak chcesz byc w elicie sama nie będe ciągnąć :polew::polew:haha pomożesz? ja juz sie naciągnąłem... wiec Tobie odstąpię pałeczkę... :whistling::polew: to ja się tak nie bawie:decayed::decayed:
  9. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ojojoj :naughty:
  10. o jaaa...:grin: nie wstydź się tylko ciągnij... ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- to jest temat alkoholików więc i Ty musisz dotrzymać tradycji jak chcesz byc w elicie sama nie będe ciągnąć :polew::polew:haha pomożesz?
  11. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niee, nie chciał sie pokazać :whistling:
  12. ooo dzięki wielkie kolego:wink::wink:
  13. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiola swoich nie wstawiamy :shock3: hyhyhy :naughty::naughty:cichooo:grin:
  14. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a sexi laczki kubota mogą być? :grin: ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- no to macie
  15. to je małpeczka :decayed: aż mi sie pić zachciało
  16. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a no jooo:decayed:odwiedzam troche chłopaków
  17. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wymieniacie się swoimi fotkami?OMG! :grin::grin:sodomia i gomorja
  18. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    joooo :decayed: trzeba rozkręcić towarzystwo z deczka
  19. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki. Szukam z grzanymi d*pami jak nie,kupię ssm w aso. ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- Patrzyłem pare stron tu w temacie- myślałem że nie da się tu spamu najebać ale daliscie radę. Marcino87 i Tygrysica miszczostwo no cześć :naughty::naughty:
  20. ja mam taki problem przy włączaniu komputera ktos może wie o co chodzi?
  21. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :decayed::decayed:
  22. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    będziesz je prostował?:naughty:
  23. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew: niestety to nie ja :grin: caluśkie szczęście :banan::banan: :polew: ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- jego sie nie da upic :facepalm::facepalm: Domin próbował?? Ile razy trzeba umiec oszukiwac Sent from my телефон ooo i to są święte słowa oszukuje jak mało kto ale gdyby nie to to bym w BT został przed bramą o 2 w nocy Ty artysta nie ladnie z Twojej strony Az tak mnie oczerniles. A idz tam Sent from my телефон przecież Cie docenił :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.