Treść opublikowana przez Szymanek31
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba bede najmłodszy ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednak bede :D dzwonilem do kierasa, powiedzialem, ze nie ma opcji - przyjade chociazby na troche barts - sprawdzisz mi te CLH i moze sprawdzimy te lusterko co:) chce was poznac:)
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Led tak ma. Będzie w postojowkach mrugac;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kur... nie przyjadę jutro. Wypadła mi nocka na godzinę 18 już idę. Nie zdążę podjechać i wrócić te 80km;( Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A priorytety nie mają numeru nadania nie? Ja kiedyś miałem podobny problem z paczka to normalnie na poczte poszedłem. Powiedziałem kiedy wysłałem. Baba sprawdziła i dokładnie wiedziałem gdzie paczka jest. Potwierdzenia też nie miałem bo wcześniej wyrzuciłem. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok... Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
[B6 AVF] Czarna strzała w Avancie by Szymanek31 /nowy olej,filtry/pakiet światło
Nie widzę problemu;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Masz dojście Barts za taka cene na ten termostat czy bez problemu na allegro znajdę?;p wiem ze wahlera - znam się Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli w sumie co zrobić? Wymienić termostat czy zostawić i uznać to za normalne? Jak by był zepsuty to chyba w lato też nie trzymał by temperatury co? Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no fakt benzyna faktycznie rzadzi sie troche innymi prawami.... a co z moim przypadkiem? skoro nagrzewa sie do 90 stopni spoko, bez problemu mi auto grzeje - jest ok, ale jak takie minusy to wlasnie potrafi spasc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiec to moze normalne i termo wymieniac nie trzeba;)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no bo wiesz jak minus 12 dzisiaj pokazalo odpalone auto i przejechalem 25 km ale naprawde spokojnie to auto sie nawet to 90 nie podnioslo, wylaczylem auto (prysznic) i jazda do swojej panny i tutaj troche przycislem, auto sie na 90 stopni ustawilo i trzymalo, jak zwolnilem i w miescie chwile stalem to temp. mi tam spadla troche i dlatego ciekawi mnie czy to normalne w takie mrozy bo jak bylo cieplo to normalnie temp. auto trzyma
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zdarza się ale nie powinno. Termostat wymień, to tylko 20-parę zł. no jak by co to wymienie, ale chcialem wiedziec czy tak sie zdarza. Wczesniej w A3 tez tak robil i to bylo normalne tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich Panowie takie małe pytanko czy AVF-y w takie mrozy przy spokojnej jeździe jest mozliwosc ze temp. z 90 spadnie troche albo na postojach krotkich temp. silnika spada z 90 nizej troche?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
weź dla mnie też
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za:naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będziemy siedzieć razem :grin:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
za 35 tyś kupisz? ;D ======================= miałem przyjemność siedzieć itp - miód
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki Barts za informacje w takim razie na spocie trzeba to zobaczyć o co chodzi z moim. Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra spoko to w takim razie jak by co sprawdzimy moje na spocie a jak by było twoje dobre to może bym zabrał Chyba ze u mnie jakiś styk nie trybi też. W najgorszym wypadku tez nowe kupie;) Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To czemu u mnie jedno nie grzeje;( Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również życzę wszystkiego najlepszego Banan:) Bart-S - dzięki za informację w takim razie. A w B6 seryjnie wychodziło grzanie w dwóch szkłach czy w jednym?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja wiem, ze przetestowal - zle sie wyrazilem - no ale przynajmniej wiedzialbym o co chodzi(jak radio wyciagne ) no raczej nie jest grzane (od strony kierowcy mam taka kreske na szkle - to chyba wlasnie od grzania - a od strony pasazera jej wlasnie nie mam ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
takie kilka małych pytań... 1. barts jak wyciagne radio, na spocie ogarnalbys mi ten fotel? 2. ile moze kosztowac wklad do prawego lusterka zeby tez bylo grzane? 3. czy mozna na kompie vag zmienic dlugosc lub czestotliwosc migania kierunkow podczas zamykania i otwierania auta? (np. teraz jak otwieram mam dwa mrugniecia a chcialbym 5 to mozna czy nie? - czysta ciekawosc)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podłączam się pod pytanie mam tak samo....