Treść opublikowana przez Olszak86
-
jezioro po deszczu
Jak kolega wyżej. Zrobiłem to samo i problemu nie ma.
-
bulgotanie, przelewanie się płynu wspomagania? dźwięk za deską rozdzielczą.
Masz klime ??
-
Zacinające się wycieraczki..
Masz możliwość podpięcia drugiej manetki ?? Ewentualnie może wyjmij przekaźnik wycieraczek i zobacz co i jak.
-
Silniczek tynej wycieraczki nie działa
Jak kupowałem Avanta swojego też wycieraczka nie działała. Coś robiłem i wyjmowałem wszystkie bezpieczniki i sprawdzałem. Wiec może zobacz czy bezpiecznik się nie spalił.
-
stalówki oklejone stickerbomb
jakie stalówki pasują do granatowego Avanta ? 195/65/15. Srebrne, białe, czarne ?? Ma ktoś może foto jakieś żeby mi rozjaśnic ?
-
Dziwny dźwięk po puszczeniu sprzęgła
Podepne się do tematu. Ja mam coś podobnego co kolega. Na 2,3,4 biegu gdy puszczam sprzęgło to jest słyszalny dość wyraźny dźwięk typu grr jakby coś zazębiało. Z tego co poczytałem na forum to może być mało oleju w skrzyni. ale to może dwumas lub sprzęgło. Cieżko mi stwierdzić może ktoś miał cos takiego ?
-
duże spalanie?
Powiem tak. Mój ADR LPG BRC Sequent 24 palił w mieście 12,5-13 ( czasami z klima cały czas). Po wymianie filtrów gazu spalanie spadło do 11l. Tankowałem gaz na Lukoil (ogólnie nie polecam kiepski gaz, auto nie jedzie jest mułowate). Tankuj na BP lub Shell jak masz w poblizu. Cena ciut wyższa ale ja widze różnice w przyspieszaniu, spalaniu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To 50 zł to konieczność? Wiem że to nie dużo ale na co to tak naprawde ? Vagowanie mi niepotrzebne bo robie sobie sam.
-
Wysokie zawieszenie przód
No czułbym ale tył jest okej. We wtorek bd robione tuleje tylnej belki bo autem ładnie rzuca na boki, oprócz tego jest okej. Dobra czyli bd myślał coś nad przodem. Dzieki wielkie za odpowiedzi
-
Wysokie zawieszenie przód
Lepiej kupic używane springi do ADR'a Avanta czy jakieś nowe ? ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- Ewentualnie może tylne sprężyny dały siana, bo mam LPG i może ktoś przedemną woził cement albo ziemniaki i dlatego tak jest, cieżar zrobil swoje. Jakbył wymienil tył może samochód równo by stanął.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
No ładnie się u ciebie dzieje Trepek Twoje cześci od Turbo z czarnego B3 jeżdzą gdzieś po ostrodzie. audi z cześciami sprzedałem a ty widze działasz dobrze przy B5. też zmienilem i zgodze sie z tobą. Komfort niebo a ziemia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam. Jestem nowy i dopiero niedawno kupilem sobie A4. Chcialbym pojawiać się na spotach ( wcześniej jeździlem 80 B3 i na spocikach pokazywałem się regularnie), trzeba się jakoś zapisywać czy mozna przyjechac poprostu i pogadac, pokazac auto ?
-
Wysokie zawieszenie przód
Witam, 2 tyg temu zakupilem swoje drugie Audi ( wcześniej jeździlem 80 B3) i mam mały kłopot. Otóż jak widać na zdjęciu poniżej auto z przodu wyglada kiepsko. Zastanawia mnie czy może jakieś złe sprężyny ktoś założył bądź może amortyzatory daja taki efekt. W książce którą dostalem po poprzednim właścicielu jest zanotowana tylko wymiana tylnych amortyzatorów ale tył wygląda normalnie. Co myślicie koledzy na ten temat ?
-
Stuki w prawym przednim kole Audi a4 b5 97r.
Na 100 % któryś z wachaczy musi pukać. U mnie też przy skręcaniu tylko słychać któryś z wachaczy.