Treść opublikowana przez Olszak86
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatnio jakos tak wychodzi ze co tydzien jest sporo osob Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Frekwencja dopisuje. Zapraszam wtorek 19:00 poziom -2 zielony Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Teraz jagielonska w kierunku zoo czarmy avant b5 na LRA ALBO LRY z ramkami. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dliwski stoisz za mna w korku przed rondem starzynskiego ;D wychylalem sie do tylu z bialego vw caddy z nalepą lecha z boku ;D na PZ Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
17:10 wyjazd z wola parku w strone centrum ciemme b5 sedan z ramkami klubowymi na WB na xenonie jechalem z naprzeciwka trabilem moze kolega slyszal. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Chyba szare b6 Avant na LRA widziane zaparkowane przy kiosku ruchu dzis kolo 12 na grojeckiej niedaleko placu zawiszy. Audi mialo ramki 3d klubowe. Pozdrawiam.
-
Spotkania na drodze
Bongod.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znalazlem to b5 na 20 kolega z s4 b5 pytal. Koła Diamond Horizon Szerokość: 4x 9j Rozmiar : 20" ET: 35 Opony 225/30/20 x4 Zima Koła ori AMG Szerokość: 4x 8j Rozmiar : 18" ET: 32 Opony 225/40/18 x4
-
Spotkania na drodze
Przed chwila kolega z czarnego b5 sedan na WB jechal za mna od wola parku do konarskiego. Pozdrawiam.
-
Spotkania na drodze
Nie widzialem kto kierowal ;D to bylo w piatek po 15
-
Spotkania na drodze
Pixi widziany dzis na dickensa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pixi widziany dzis na dicensa. Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Przed chwila na tesco na gorczewskiej z tylu przy myjni auto spa widziane ciemne b5 sedan z ramkami na WGM. Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przybęde
-
Spotkania na drodze
14:15 ul. Nowowiejska przy politechnice napotkany srebrny b5 sedan z ramkami klubowymi na WW. Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Niebieskie s4? Jak tak to jogurt pewnie. PS: nie doczytalem jogurt ma sedana
-
Spotkania na drodze
6:45 widziane b6 avant czarne z ramkami na WB przy radarze na gorczewskiej. Jechales w kierunku centrum. Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Dzis Warszawa 17:30 spotkane przy politechnice na nowolipki : Grafitowe b6 avant s-line z ramkami klubowymi 3D na LRA , rowniez przy polibudzie na nowolipki w tym samym czasie srebrne b6 avant na WJ, ramki klubowe i wlepa z tyłu i koło 18:30 na dzwigowej b5 avant granatowe na RLS. Zadnych akcentow klubowych ale za to gwincik i piekne 18-19 kołka. Pozdrawiam kierownikow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli moge ruszyc nie bd sam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bedzie ktos dzisiaj? W arkadii?
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Spróbuje zółte, jak bd kibel zrobi sie czarne i juz.
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Tutaj niebieskie odpadaja
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Wlepek juz nie ma halo wlasnie z octavii sa w planach tylko niewiem jeszcze z ktorej podejda. Opony ? Hmm mam 225/40/18, chce 205/40/18, o tych 215/35 pomysle bo tez ciekawie sie układają. A czy zejde w dol zobacze. Warszawa ciezka do jezdzenia juz z tym obnizeniem jest problem czasami a auto potrzebne mi jest na codzien. Koledzy chce pomalowac zaciski. Myslalem nad zoltym co myslicie? Ewentualnie zaproponujcie cos. Probowalem zrobic vt ale ciezko mi szlo
-
Spotkania na drodze
To srebrne a4 czesto lata po night illegal warsaw i warsaw night racing ale nie było okazji jakos sie zgadacn