Treść opublikowana przez Tas2die4
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Wiem,ze starczy,ale tak dwojeczka z przodu- to bylo by juz cos Na razie jednak wazniejszy rozrzad itp.
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Przyszedł czas żeby sie coś pochwalić A więc tak: Audi A4 Sedan AKE 2.5 TDi 180 KM Skrzynia manualna 6-cio biegowa Rocznik 2001 (lipiec) Przebieg: 229 tys. Wyposażenie: Czarna skóra, sportowe fotele (lepsze trzymanie boczne, rozsuwana przestrzeń pod kolana) Dwustrefowy klimatronik ABS, ESP, 6 poduch itp 4 elektryczne szyby , lusterka. Alufelgi 17' Xenon Radio Audi Concert + zmieniarka na 6 CD w schowku i 8 głośników + 1 duży w półce Częściowy pakiet "oświetlenie". Listwy wewnetrzne fish scale. Przednie fotele podgrzewane + pompowana część lędźwiowa. Podlokietnik x2. Zawieszenie 1BE (-20 mm) Więcej nie pamiętam Zrobione: Rozrząd RNS-E + DVD Dokładki w kolor nadwozia. Grill na czarno. Usuniecie wszelkich emblematów z tylnej klapy i znaczka quattro z grilla. Znaczek OOOO na tylnej klapie podświetlany. Oświetlenie wnętrza LED. Przyciemnione szyby (wszystkie oprócz przedniej). Tylne lampy LED. - na razie stock, przyciemnione... Założony Bixenon (Xenon Plus) + żarniki 8000K. Hid 8000K w halogeny. Czujniki parkowania tył. Rejestracja indywidualna. CB-Radio Uniden Pro 510 XL + jakaś antena President (w kolor auta- czarna ) Felgi 18'x8j black w polerką rantem, a na nich oponki Dunlop Sp Sport Maxx 225/40 Dokładka tylnego zderzaka od 1.8 T + 2 proste końcówki wydechów fi 76 mm. Lotka na klapę a'la S4 Plany : Zderzak przód S-line Sprężyny -30/-40 mm. Kierunki boczne na czarno. Wymiana turbo i może jakiś soft na około 200 KM Tak było: TAK JEST!! : UP! UP ^^ :LED w postojówkach + Xenon 8000K.
-
[B6 AKE] Skrzynia- tragedia z 2-ką i 3-ką
Kolo dwumasowe wymienione, sprzeglo tez i... d*pa, tzn juz jest lepiej,ale nie duzo. Pewnie cos jeszcze w skrzyni siedzi,ale mam to na razie gdzies, jak sie sypnie kompletnie to wtedy bede naprawial, wystarczy wydatkow jak na razie (a niedlugo rozrzad)...
-
[B6 AKE] Skrzypienie gdzieś z prawej strony tylnej kanapy (oparcia)
U mnie problem zniknal, powiedzialem na serwisie co i jak, koles niby posmarowal uszczelke przy drzwiach i cos tam jeszcze (nie mogl sie okreslic co) i skrzypienie jak na razie zniknelo calkowicie...
-
[B6 AKE] Skrzypienie gdzieś z prawej strony tylnej kanapy (oparcia)
Witam! Mam taki problem w swojej B6 sedan. Strasznie cos skrzypi na wybojach w okolicach tylniego pasa bezpieczenstwa z prawej strony. Gdy auto stoi, mozna po nim skakac, bujac, wszystko i cisza, zaczyna sie tylko na wybojach. Probowalem juz WD40, psikalem we wszystkie szczeliny i pomagalo,ale na chwile i nie do konca, a ostatnio juz przestalo w ogole. Ktos mial podobny problem?? Czym mozna to jeszcze potraktowac?? Aha, i moze to durne pytanie,ale jak sie sklada tylnia kanape, widze przy zaglowkach te "raczki",ale nie wiem jak ruszyc oparcie, moze wtedy mialbym lepsze dojscie do skrzypiacego elementu. Pozdrawiam!
-
[B6 AKE] Skrzynia- tragedia z 2-ką i 3-ką
Tzn tak.. Ponad 3000 z robocizna:/ (bez znajomosci, jedyny serwis audi w miescie w sumie) Kompletne sprzęgło + dwumas (nie wiem czemu,ale gosc na poczatek powiedzial "kolo zamachowe" )
-
[B6 AKE] Skrzynia- tragedia z 2-ką i 3-ką
prawie 230 tys...Ok, jutro sie umowie na wpierw ogolne sprawdzenie poziomu oleju, jesli nie tam wina lezy, umowie sie na sprawdzenie skrzyni... ehh [br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 17:56 _________________________________________________No i co sie okazalo.. olej w porzadku, za to do wymiany sprzeglo... czyli chyba najgorzej jak moglo byc w tym wypadku No,ale mam nadzieje,ze wymiana pomoże i będzie juz ok [br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 07:16 _________________________________________________Doszla jeszcze jedna bardzo przyjemna dla portfela rzecz, kolo dwumasowe :] Ahh jak przyjemnie :/
-
[B6 AKE] Skrzynia- tragedia z 2-ką i 3-ką
Witam! Od okolo miesiaca mam A4 b6 QUATTRO 2.5 TDI 180 KM. Skrzynia manualna. Problem jaki mam z tym autkiem jest w sumie jeden, ale bardzo denerwujacy... Strasznie ciezko wchodza biegi 2 i 3, ze szczegolym naciskiem na 2... Dzieje sie tak glownie przy zmianie biegow w gore, czyli 1->2->3 itd. Gdy stoje (silnik wlaczony lub nie, obojetnie), biegi wchodza bez problemu- gladko. Gdy redukuje, np z 4 na 3 lub z 3 na 2 tez jest w miare dobrze. Jednak gdy zmieniam biegi w gore musze sie niezle napocic, zeby wrzucic dwojke bez zadnego oporu, podobnie z trojka, a jesli chce to zrobic szybko (np szybkie ruszenie spod swietel), zdarzy sie ze i cos zgrzytnie Z tego co wyczytalem na forum przyczyn moze byc kilka (sprzeglo sie konczy, olej w skrzyni) Chcialbym prosic o rade od czego powinienem zaczac sprawdzanie- czy najpierw wymienic olej, czy moze dac sprzeglo do regeneracji?? W moim miescie za dobrego serwisu AUDI nie ma, wiec trzeba im dokladnie wytlumaczyc co maja zobaczyc, bo nic nie znajda Prosze o pomoc! Pozdrawiam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Na chrzcie dano mi Krystian, mam 20 lat (prawie 21 ). Studiuje anglistyke w NKJO w Gorzowie (filia UAM'u). Moje autko to Audi A4 sedan, rocznik 2001, czyli B6, QUATTRO, 2.5 TDI 180 KM. Czarny metalik Mam je w sumie od miesiaca, wiec jeszcze sie go ucze, ale po przesiadce z Ibizki 1.9 TDi 98 to byl szok W kazdym razie witam wszystkich jako nowy uzytkownik forum