Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. Jestes pewien?? Ktos kiedys pisal,ze jednak nie pasuje,bo niby za krotka. Ale jesli tak twierdzisz, to super :>
  2. Ok, wiec wezme te 76 mm Dzieki.[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:14_________________________________________________A jeszcze dodam, jak myslicie bedzie to pasowac do sedana?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=554802915 pytalem "szprytnie" sprzedawcy czy to sedan czy kombi, napisal sedan,ale jesli oznaczenie w opisie jest prawdziwe, to jednak kombi, a wtedy dokladka nie bedzie pasowac...
  3. No ladnie nowak, u Was w zielonej to strasznie cieci na te szyby, czasem do Nas przyjezdzaja i tez trzepia wszystkich. BTW, jak Ci sie jezdzi w ten snieg na letnich 19'?
  4. No tutaj jest scieta 90 mm: http://www.allegro.pl/item548837667_koncowka_wydechu_r1_fi_90x215_wm_sport_scieta.html nie bedzie to przesada?
  5. W lubuskiem zaczelo porzadnie sypac dzis... wczesniej cos tam padalo,ale zaraz topnialo... a dzis zamiec hehe. jak tak popada przed noc, to jutro z 20 cm sniegu bedzie. ale ja sie zimy nie boje, zimowe buty mam
  6. A co myslicie o koncowkach o srednicy 90 mm?? Np takich?? http://allegro.pl/item548822132_koncowka_wydechu_r1_fi_90x200_wm_sport_prosta.html Przesada?? Bo nie wiem jakie zakladac u siebie, a planuje wyciagnac wydechy na prostą
  7. Mnie tez sie bardzo widziec, jeszcze w tym kolorze :slina: Wersja "dwukolorowa" juz za to wg mnie to przesada
  8. Jesli tu jest OT, to co z watkiem Trzenia W kazdym razie, tez czekam z niecierpliwoscia na ta B8, chyba pierwsza na forum ktora mi sie bedzie podobac, a patrzac na poprzedni projekt (A6) bedzie na pewno grubo
  9. Ja zauwazylem,ze na mapach 2007 navi chciala mnie prowadzic przez las Bedac 2 km od domu ustawilem sobie dla sprawdzenia i autentycznie chciala zebym jechal jakas lesna drozka Obojetnie czy na szybkiej czy krotkiej trasie...
  10. No prosze... Lipki Wielkie, wiocha mojej bylej.. ale chetnie bym zobaczyl co to za impreza Mozna podjechac, spotkac sie w GW i pojechac w kilka aut A tak poza tym, 1 marca mi odpowiada
  11. Z montazem, koszem 2-din, kodowaniem i PL menu-2500.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:52_________________________________________________http://www.aukcjoner.net/gallery/000590812-.html#I6 jakby to u mnie wygladalo??
  12. A ja mam takie pytanie: Kto bedzie na tyle laskawy,zeby "użyczyć" mi map 2009 DVD1 i DVD2? Ja nie mam odpowiedniej nagrywarki,wiec bylbym wdzieczny za jakas "zapasowa" dvd Za odplata mala oczywiscie. Zapraszam na PW.
  13. Juventus Turyn Od 1997 roku :gwizdanie:
  14. tutaj przeciez jest: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18670-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-s3-r8-tt-a4-b7/?p=243037#entry243037
  15. i wtedy to powinno pojechac szybciej niz s4 b7
  16. Juz lepiej zostaw te felgi ktore masz jak masz zakladac te, ktore planujesz... Albo poszukaj czegos innego, bo wygladu auto zadne nie poprawiaja... A tak poza tym, to popieram przedmowce
  17. Ladna :th: Obnizyc troszke, zalozyc wieksze aluski i juz bedzie Tylko nie RS6, za duzo juz ich, rs4 bedzie Cos wiecej o wyposazeniu??
  18. ja w ogole nie lutowalem, sciagnalem troche izolacji z kabli, zrobilem "na skretke" i zaizolowalem na nowo i dzialalo
  19. a zielona to tylko do siebie zaprasza, a moze tak GW odwiedza??
  20. no Ba jasny interes, bez sciemy Poswiecej sie dla sprawy
  21. Haha Trzeniu,ja mam rezystorki na zbyciu.. ale nie mam lamp.. machniom?
  22. Pytam Trzenia :tongue4:
  23. Swoja droga, jak Ty dajesz rade jezdzic z tym wyskakującym bledem? Tzn masz go caly czas, czy np tak jak ja mialem, tylko przy wciskaniu stop?
  24. http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=90325 tutaj jest thread o tym, ja robilem wg niego i dalem rade w 1/2 h.
  25. Chyba nie ma.. z reszta z tym silnikiem wole nie kombinowac, wystarczy mi nowa taka sama

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.