Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. w ciagu dnia moze nie, ale wieczorem w pt/sob/nd,a jeszcze wyjezdzajac spod klubu.. czesto bankowo kontroluja w poszukiwaniu.. dealerow
  2. Hehe ja tak zrobilem, niestety troche za pozno,ale fakt- przydaje sie bardzo
  3. nawet przy rutynowej kontroli sprawdzaja stan Twojego konta i ogolnie Twoj "stan" w ich bazie danych. Wiem, bo mialem podobna sytuacje co kolega wyzej, zlapalem glupie punkty za predkosc przed uplywem roku od zdania prawka i uzyskalem 21 pkt, ale najlepsze,ze dwoch policjantow przy ostatnim mandacie wciskalo mi,ze moge tyle pkt miec i prawko zatrzymam,a wyszlo przy nastepnej kontroli ze juz jest wniosek o cofniecie uprawnien i pozniej mialem znowu kontrole noca i tez sprawdzali moj "stan"... a jazda bez prawka- 500 zl kary, a jak beda upierdliwi to i cofniecie mozliwosci zdawania prawa jazdy na jakis czas + laweta jesli jedziesz sam.
  4. ignoranci dobre bmw nie jest zle, choc tez mam dosc tych ryczach e36 316i z tona laminatu na karoserii. btw, fajnie ze zero chromow w Twojej BMW, shadowline?
  5. Ja mam zamontowany u siebie z nowej serii no i juz na pierwszy rzut oka wydaje sie jakis porzadniejszy. Przeszedl juz test sniegu, deszczu i myjni dotykowej i na razie ok, tylko mam jedno zastrzezenie- klej Mimo ze przykleilem go prawidlowo (powierzchnias ciepla, odtluszczona, czysta) to i tak w niektorych miejscach nie zlapal i znaczek (jak sie przyjrzec od gory) odstaje troche, choc sie trzyma.
  6. Wiecej zdjec prosze
  7. Na tych zdjeciach jakos dziwnie wyglada,jakby mialy czerwona obwodke albo moje oczy szwankuja. W kazdym razie ja bym chyba byl bardziej za grafitem niz full czernia
  8. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7532160 widac gosc od tej czarnej nie jest osamotniony w windowaniu cen, ten tutaj tez ceni swoja bete.
  9. No widzicie, a niby bezwypadkowa. Dlatego mowie,ze za EMke trzeba zaplacic, za 2003 rok okolo 85 tys. w gore.
  10. Mozliwe, niedlugo zadzwonie i obadam jakiego typu gosc jest I czy widzi zejscie z ceny troche. M3 to tez bardzo fajna opcja, tylko pewnie spalanie by mnie zabilo,a to mialoby byc auto do codziennej (btw w wiekszosci spokojnej) jazdy. No i wolalbym cos nowszego niz 2001, minimum 2003 wlasnie. Np: http://moto.allegro.pl/item578598789_otomoto_bmw_m3_smg_okazja_po_liftingu.html
  11. no mi sie wlasnie 5 nie widza, albo 3 albo 7 tak jak z audi,albo 4 albo 8 5 BMW i 6 AUDI jakies takie dla mnie.. nijakie, no chya ze w wersji "S" lub "M" w kazdym razie dalej mysle nad ta BMW z pierwszego posta... mieszka ktos blisko Chorzowa?
  12. Ponownie, nie w tej cenie, walona na bank i nie wiadomo co jeszcze. Poza tym jak BMW to tylko 3 i tylko coupe Jak sedan, to wole Audi
  13. i wierzysz ze ta m3 jest w super stanie?? Bo ja nie, za porzadna m3 trzeba wylozyc tyle co za porzadna s4 a nawet wiecej,a te okazje za 60-pare tysiecy to sobie mozna wsadzic wiadomo gdzie. no ja chyba wiem co z nia nie tak- cena dosc zaporowa i gosc pewnie nie mysli raczej o zejsciu, wiec albo jest uparty i wredny,albo naprawde ma zadbane i w super stanie auto.
  14. no ja nie wiem,czy znajde za 70 tys 3.0 TDI w pakiecie s-line i to w sedanie, bo avanty mnie srednio interesuja (no chyba,ze w pelnym s-line). A zwykle jakos mi sie srednio widza,juz wole b6 niz zwykle b7... Co do przejscia z Q na RWD... przed Q mialem fwd i dawalem rade, wiec mysle ze to moze byc ciekawe doswiadczenie A co do ceny tej bmw, mysle ze cos tam by jeszcze utargowal. Choc przyznaje,ze tanio to to nie jest.
  15. Witam! Wiem,ze moze teraz popelniam bluznierstwo ale ostatnio powaznie zastanawiam sie nad zmiana mojej niuni na... BMW A oto prowodyrka tychże mysli: http://otomoto.pl/bmw-330-cd-kupiony-w-polsce-m-pakiet-C7956732.html Pełen m-pakiet zew i wew, wyposazenie pełen lux no i ten silniczek 204 KM i 410 NM,a bez problemu mozna programem zrobic 250 KM i 530 NM :slina: A to wszystko jakies 300 kg lzejsze niz moja "krowka". Co prawda troche sie gosciu ceni,ale IMO chyba po prostu zna wartosc "towaru". W kazdym razie ta "beta" ma "wymarzoną" jak dla mnie konfiguracje i jest bardzo dobra baza do zrobienia "sody" (czarne felgi, proste wydechy, sciemka szybek itp) i IMO bylby Oczywiscie, brakuje 4x4,ale... A co Wy myslicie o tym autku?? Pozdro
  16. Tak,tylko jesli chodzi o te ledy... W Pl ich nie ma,a z niemcowni je sciagac przy kursie Euro jaki jest teraz.. O spoilerku myslalem i mozliwe ze niedlugo bedzie, marza mi sie jeszcze listwy drzwiowe s4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 13:52_________________________________________________Zrobiony zderzak i dołożona lotka a'la S4 :gwizdanie: Kilka nowych fot na dole pierwszego postu
  17. Samsung i8510 Wbudowane 8 gb pamieci, aparat 8 mpx (choc brakuje xenona), slot na microSD, symbian (ale 70 mb wolnego ramu,wiec nie muli zbytnio), ladny, rzadko spotykany Lub moze bez symbiana, to samsung g800-aparat 5 mpx z lampa xenonowa, rowniez ladny IMO Zawsze jest jeszcze Nokia n95 8 GB lub N82. iPhone 3G ma za slaby aparat jednak do Twoich wymagan, moim zdaniem. Lub jak juz proponowano tutaj- SE C905
  18. Myslalem,ze drozsze beda, wiec chyba przejde sie do ASO
  19. No prosze Cie... nie nie nie... Szukaj 76 mm, ewentualnie 90 mm i do tego sciete. Np takie: http://www.allegro.pl/item577591090_koncowka_wydechu_r1_fi_90x215_wm_sport_scieta.html tylko ze na nich jest jakis durny napis na gorze, szukaj bez
  20. samsung i8510 calkiem fajny. n96 rzeczywiscie kupa. SE XPeria czy jakos tak. E90? Zalezy do czego uzywasz telefonu i jakich opcji w nim szukasz.
  21. Witam! Czy ktos moze mi podac dokladne wymiary (co do mm, najlepiej z etki moze jak sie da) emblematu OOOO z przedniego grilla w A4 B6?? Chce znalezc na Allegro,ale potrzebuje dokladny wymiar,a ja jak mierze to ciagle inny wynik mi wychodzi A calego grilla kupowac dla emblematu nie chce :gwizdanie:
  22. U mnie piszczalo juz kilka tygodni,ale tylko gdy auto sie nagrzalo, na zimnym bylo ok, a ostatnio samoczynnie przestalo piszczec i jak na razie jest spokoj :gwizdanie:
  23. Moja dokladka niby byla od avanta i pasuje do sedana,ale czy byla na 100% od avanta to sam sprzedawca chyba nie wiedzial, choc po oznaczeniu w aukcji wygladalo ze byla.
  24. A ja zauwazylem dziwna sprawe.. kupilem te bialek klosze do lampek w drzwiach, zamontowalem i chcialem wsadzic tam ledy... no i nie dzialaja, bo po otwarciu drzwi swieca przez okolo 0.5 sekundy i sie wylaczaja, podczas gdy normalne zarowki dzialaja bez problemu
  25. Rzeczywiscie, mnie tez to drewno nie pasuje, szczegolnie do tej kiery. Poza tym zalozyc Xenon+ i juz chyba nic wiecej nie trza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.