Treść opublikowana przez Tas2die4
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
w ciagu dnia moze nie, ale wieczorem w pt/sob/nd,a jeszcze wyjezdzajac spod klubu.. czesto bankowo kontroluja w poszukiwaniu.. dealerow
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
Hehe ja tak zrobilem, niestety troche za pozno,ale fakt- przydaje sie bardzo
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
nawet przy rutynowej kontroli sprawdzaja stan Twojego konta i ogolnie Twoj "stan" w ich bazie danych. Wiem, bo mialem podobna sytuacje co kolega wyzej, zlapalem glupie punkty za predkosc przed uplywem roku od zdania prawka i uzyskalem 21 pkt, ale najlepsze,ze dwoch policjantow przy ostatnim mandacie wciskalo mi,ze moge tyle pkt miec i prawko zatrzymam,a wyszlo przy nastepnej kontroli ze juz jest wniosek o cofniecie uprawnien i pozniej mialem znowu kontrole noca i tez sprawdzali moj "stan"... a jazda bez prawka- 500 zl kary, a jak beda upierdliwi to i cofniecie mozliwosci zdawania prawa jazdy na jakis czas + laweta jesli jedziesz sam.
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
ignoranci dobre bmw nie jest zle, choc tez mam dosc tych ryczach e36 316i z tona laminatu na karoserii. btw, fajnie ze zero chromow w Twojej BMW, shadowline?
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Ja mam zamontowany u siebie z nowej serii no i juz na pierwszy rzut oka wydaje sie jakis porzadniejszy. Przeszedl juz test sniegu, deszczu i myjni dotykowej i na razie ok, tylko mam jedno zastrzezenie- klej Mimo ze przykleilem go prawidlowo (powierzchnias ciepla, odtluszczona, czysta) to i tak w niektorych miejscach nie zlapal i znaczek (jak sie przyjrzec od gory) odstaje troche, choc sie trzyma.
-
Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
Wiecej zdjec prosze
-
[B6 AWX] Jaki kolor FELG RS4 ?
Na tych zdjeciach jakos dziwnie wyglada,jakby mialy czerwona obwodke albo moje oczy szwankuja. W kazdym razie ja bym chyba byl bardziej za grafitem niz full czernia
-
[ALL] BMW 3er 330D
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7532160 widac gosc od tej czarnej nie jest osamotniony w windowaniu cen, ten tutaj tez ceni swoja bete.
-
[ALL] BMW 3er 330D
No widzicie, a niby bezwypadkowa. Dlatego mowie,ze za EMke trzeba zaplacic, za 2003 rok okolo 85 tys. w gore.
-
[ALL] BMW 3er 330D
Mozliwe, niedlugo zadzwonie i obadam jakiego typu gosc jest I czy widzi zejscie z ceny troche. M3 to tez bardzo fajna opcja, tylko pewnie spalanie by mnie zabilo,a to mialoby byc auto do codziennej (btw w wiekszosci spokojnej) jazdy. No i wolalbym cos nowszego niz 2001, minimum 2003 wlasnie. Np: http://moto.allegro.pl/item578598789_otomoto_bmw_m3_smg_okazja_po_liftingu.html
-
[ALL] BMW 3er 330D
no mi sie wlasnie 5 nie widza, albo 3 albo 7 tak jak z audi,albo 4 albo 8 5 BMW i 6 AUDI jakies takie dla mnie.. nijakie, no chya ze w wersji "S" lub "M" w kazdym razie dalej mysle nad ta BMW z pierwszego posta... mieszka ktos blisko Chorzowa?
-
[ALL] BMW 3er 330D
Ponownie, nie w tej cenie, walona na bank i nie wiadomo co jeszcze. Poza tym jak BMW to tylko 3 i tylko coupe Jak sedan, to wole Audi
-
[ALL] BMW 3er 330D
i wierzysz ze ta m3 jest w super stanie?? Bo ja nie, za porzadna m3 trzeba wylozyc tyle co za porzadna s4 a nawet wiecej,a te okazje za 60-pare tysiecy to sobie mozna wsadzic wiadomo gdzie. no ja chyba wiem co z nia nie tak- cena dosc zaporowa i gosc pewnie nie mysli raczej o zejsciu, wiec albo jest uparty i wredny,albo naprawde ma zadbane i w super stanie auto.
-
[ALL] BMW 3er 330D
no ja nie wiem,czy znajde za 70 tys 3.0 TDI w pakiecie s-line i to w sedanie, bo avanty mnie srednio interesuja (no chyba,ze w pelnym s-line). A zwykle jakos mi sie srednio widza,juz wole b6 niz zwykle b7... Co do przejscia z Q na RWD... przed Q mialem fwd i dawalem rade, wiec mysle ze to moze byc ciekawe doswiadczenie A co do ceny tej bmw, mysle ze cos tam by jeszcze utargowal. Choc przyznaje,ze tanio to to nie jest.
-
[ALL] BMW 3er 330D
Witam! Wiem,ze moze teraz popelniam bluznierstwo ale ostatnio powaznie zastanawiam sie nad zmiana mojej niuni na... BMW A oto prowodyrka tychże mysli: http://otomoto.pl/bmw-330-cd-kupiony-w-polsce-m-pakiet-C7956732.html Pełen m-pakiet zew i wew, wyposazenie pełen lux no i ten silniczek 204 KM i 410 NM,a bez problemu mozna programem zrobic 250 KM i 530 NM :slina: A to wszystko jakies 300 kg lzejsze niz moja "krowka". Co prawda troche sie gosciu ceni,ale IMO chyba po prostu zna wartosc "towaru". W kazdym razie ta "beta" ma "wymarzoną" jak dla mnie konfiguracje i jest bardzo dobra baza do zrobienia "sody" (czarne felgi, proste wydechy, sciemka szybek itp) i IMO bylby Oczywiscie, brakuje 4x4,ale... A co Wy myslicie o tym autku?? Pozdro
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Tak,tylko jesli chodzi o te ledy... W Pl ich nie ma,a z niemcowni je sciagac przy kursie Euro jaki jest teraz.. O spoilerku myslalem i mozliwe ze niedlugo bedzie, marza mi sie jeszcze listwy drzwiowe s4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 13:52_________________________________________________Zrobiony zderzak i dołożona lotka a'la S4 :gwizdanie: Kilka nowych fot na dole pierwszego postu
-
era g1 google - telefon
Samsung i8510 Wbudowane 8 gb pamieci, aparat 8 mpx (choc brakuje xenona), slot na microSD, symbian (ale 70 mb wolnego ramu,wiec nie muli zbytnio), ladny, rzadko spotykany Lub moze bez symbiana, to samsung g800-aparat 5 mpx z lampa xenonowa, rowniez ladny IMO Zawsze jest jeszcze Nokia n95 8 GB lub N82. iPhone 3G ma za slaby aparat jednak do Twoich wymagan, moim zdaniem. Lub jak juz proponowano tutaj- SE C905
-
[ALL B6] Wymiary emblematu OOOO na grillu
Myslalem,ze drozsze beda, wiec chyba przejde sie do ASO
-
[ALL B6] Koncówki wydechowe - pytanko :)
No prosze Cie... nie nie nie... Szukaj 76 mm, ewentualnie 90 mm i do tego sciete. Np takie: http://www.allegro.pl/item577591090_koncowka_wydechu_r1_fi_90x215_wm_sport_scieta.html tylko ze na nich jest jakis durny napis na gorze, szukaj bez
-
era g1 google - telefon
samsung i8510 calkiem fajny. n96 rzeczywiscie kupa. SE XPeria czy jakos tak. E90? Zalezy do czego uzywasz telefonu i jakich opcji w nim szukasz.
-
[ALL B6] Wymiary emblematu OOOO na grillu
Witam! Czy ktos moze mi podac dokladne wymiary (co do mm, najlepiej z etki moze jak sie da) emblematu OOOO z przedniego grilla w A4 B6?? Chce znalezc na Allegro,ale potrzebuje dokladny wymiar,a ja jak mierze to ciagle inny wynik mi wychodzi A calego grilla kupowac dla emblematu nie chce :gwizdanie:
-
[A6 4B AYM] Dźwięk skrzypiącej "gumy" przy kręceniu kierownicą
U mnie piszczalo juz kilka tygodni,ale tylko gdy auto sie nagrzalo, na zimnym bylo ok, a ostatnio samoczynnie przestalo piszczec i jak na razie jest spokoj :gwizdanie:
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Moja dokladka niby byla od avanta i pasuje do sedana,ale czy byla na 100% od avanta to sam sprzedawca chyba nie wiedzial, choc po oznaczeniu w aukcji wygladalo ze byla.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
A ja zauwazylem dziwna sprawe.. kupilem te bialek klosze do lampek w drzwiach, zamontowalem i chcialem wsadzic tam ledy... no i nie dzialaja, bo po otwarciu drzwi swieca przez okolo 0.5 sekundy i sie wylaczaja, podczas gdy normalne zarowki dzialaja bez problemu
-
[B6/S4 BBK] Moja kochana perełka
Rzeczywiscie, mnie tez to drewno nie pasuje, szczegolnie do tej kiery. Poza tym zalozyc Xenon+ i juz chyba nic wiecej nie trza