Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. Ja mialem PS3, mam Xboxa... ps3 wygrywa jesli chodzi o "poziom halasu" ktorego nie ma, a moj x chodzi przy niej jak maly odkurzacz, konsoli od Sony nie bylo slychac wcale,a to to jakas porazka. poza tym to juz kwestia gustu. no i niektorzy lubia sie bawic w "kopie zapasowe", ktorych na PS3 nie ma. a co do wersji PS3- wersje 60 gb przestali produkowac, bo byla za droga i im sie nie oplacalo,a byla chyba najlepsza,bo najwiecej oferowala. dysk zawsze mozna wymienic, choc te 40 gb to troche malo. tutaj tez x ma troche gorzej, dysku tak latwo sie nie zmieni,a te co mozna kupic sa drogie w hu ja majac "20" GB tak naprawde mam 13
  2. sciemniaj wszystkie. sciema piecowo czy folia? jak folia to najwyzej zerwiesz i dowod odzyskasz JEŚLI Ci go zabiora. a jak piec, to przednie boczne sciemnij delikatniej, byle nie rob karawanu z przyciemnionymi tylnimi bocznymi a przednimi nie ja mam sciemnione wszystkie folia, przeglady przechodze bez problemu, nikt sie nawet nie zastanawia czy mam przyciemnione wszystkie szyby. co do Policji, jak na razie przyczepili sie raz,ale na zasadzie "dobra jedz,ale zerwij to w domu" i tak zerwalem jak hu :gwizdanie:
  3. ba$ior, masz jeszcze te żaróweczki do sprzedania?? jak tam sie sprawuja w ogole?
  4. pierwsza zasada- nie dawaj nikomu nawet usiasc na moto, wczoraj jeden znajomy trul mi tylek zeby mogl posiedziec, zgodzilem sie i za chwile juz trzymalem moto, bo by sie z nim przewrocil
  5. boli ;p i d*pa tez. mam 190 cm niecale, bo rozne zrodla inaczej twierdza
  6. piewszy dzien przezylem moto mnie pozytywnie szokuje,w koncu to pierwsze prawdziwe moto. nadgarstki bola,ale daje rade
  7. No i moje pierwsze moto kupione... Ogolnie, wg znajomych ktorzy ze mna byli kupowac- bardzo dobry zakup i naprawde sie oplacalo, moto w idealnym stanie technicznym, wizualnie bdb, jedynie delikatnie naklejki gdzie niegdzie lekko odrapane.. A moto to... Honda CBR 600rr 2005 Zdjecie jeszcze z ogloszenia: dzisiaj piewsze jazdy, oj chyba sie nie odkleje od niej
  8. ale i tak,ze tyle te ledy wytrzymaly
  9. ooo.. co to za ledy? ze dzialaja ponad pol roku
  10. no ja na 8000k w nocy nic nie widze a co do ledow- padly juz oba, takze jak na razie efekt jest-siuskow z przodu nie ma
  11. jesli ktos nie ma xenonu, to led tez nie bardzo robi..
  12. hehe to sa jakies jaja... od 2 dni prawa dioda nie dzialala.. dzis odpalam auto-dalej nie dziala, czyli wszystko "w normie", zrobilem kilkanascie km, w tym czasie 2x gasilem auto.. odpalam.. cos mi "nie pasuje".. patrze, bledu nie ma, FIS nie szczeka, wychodze przed auto- LED dziala i poki co dziala, o co cho?
  13. mi bluevisiony wytrzymaly kilka miesiecy bez problemow,ale ich barwa przy xenonie to siki i tyle.
  14. to juz wole co tydzien zmienac led niz jezdzic z tymi siuskami z przodu
  15. moze za bardzo spilowalem i cos sie rozlacza paruje bardziej lewy wlasnie. no nic, chyba zrobie co mialem zrobic juz dawno zamontuje gniazda (juz mam) w5w i zaloze odpowiednie ledy (tez juz mam, leza i sie kurza )
  16. u mnie Fis szczeka jak zarowka przestaje swiecic, czasem sie znowu zalaczy podczas jazdy na chwile a pozniej znowu nie swieci, nie wiem czy to Led swiruje, czy cos nie styka. z lewej strony swieci bez problemow i tam bledu nie ma zadnego.
  17. a ja sie zaczynam zastanawiac,ze to nie wina samej diody, tylko widocznie cos "nie styka", bo podczas jazdy zdarzy sie,ze dioda sie zalaczy na chwile a pozniej znowu sie wylacza i znow Fis szczeka... musialbym to rozebrac i zajrzec, ale najgorsze jest dojscie do tych postojowek
  18. no moze jednak nie zadnych, skoro moja po 2 dniach padla, Bartasowi tez jedna zdechla szybko. widocznie nie wytrzymuja skokow napiec przy wlaczaniu i wylaczaniu, a bez sensu wymieniac je co tydzien..
  19. 2 dni minely i jedna postojowka padla trzeba jednak zamontowac rezystory.
  20. Jeden mały modzik, LEDy w postojówkach. I póki co juz nic wiecej w aucie zmieniac nie mam zamiaru.
  21. no wlasnie, gdyby ta opcja dzialala to nikt by nie kombinowal z rezystorami itp,a polowa juz dawno by na ledach jezdzila takze widocznie odlaczenie i ponownie zalaczenie aku pomoglo, zobaczymy tylko ile te LEDy wytrzymaja :gwizdanie:
  22. Poki dziala nic nie ruszam, chyba ze wykrece jakas z tylnego swiatla i zobacze co komp powie, na brak dziala tak samo jak na spalona. ale nie wiem czy tak zrobie, bo skoro dziala i nie piszczy,to moze zostawie jak jest poki samo sie nie skaszani
  23. Dzis wieczorem wstawie fotki jak to wyglada u mnie z xenonami 8000K w mijania i w halogenach
  24. Dziwna sprawa.. jak pisalem, zaraz po zamontowaniu led ba9s od Pana KIMMOTO wyskakiwal blad na FISie... dzisiaj odebralem auto od lakiernika i... bledu ni ma a LEDy swieca jak trzeba...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.