Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. no to ja z oponami sie pomysli,jeszcze nie widzialem ich na zywo. planowalem wsadzic z tylu 245 max,a przod 225. teraz musze znalezc jeszcze kogos,kto ogarnie mi lewa lampe,bo mi ringi chyba na dobre w niej padly,a ona klejona jest
  2. jak ja bym chcial miec takie problemy. u mnie wystarczy ze zjem troche mniej w ciagu dnia niz powinienem i juz mam -1 kg.. w tydzien moglbym schudnac z 7 po prostu mniej jedzac.. masakra.
  3. no i kupil ja... takie o to fele: oryginal bmw wzor m3, wysokosc 19'', tyl szer. 9.5, przod 8. cos takiego jak tu: i tu: teraz mam czas do ~marca zeby poszukac normalnych opon,bo na te felgi zalozone sa walce 285 tyl i 255 przod heh,co jest gruba przesada. w kazdym bunia w koncu dostanie porzadne kolka
  4. no wlasnie takie srednio mi sie widza... ciezko znalezc cos fajnego do bmw na alledrogo... do audi jakos wiekszy wybor. a za granica szukac jakos mi sie nie usmiecha... [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 20:29_________________________________________________http://www.allegro.pl/item865799100.html chce zapolowac na te fele. strasznie mi sie ten wzor widzi,choc nie jestem pewien czy one wejda do mojego auta. sprzedawca twierdzi ze do jego e46 coupe (nie m3) wchodza. no i oponki do zmiany,bo straszne walce tam ma (285 i 255).
  5. Na X'a??
  6. no w sumie racja,ale kochajaca masz kobiete ze sie zgodzila
  7. haha dobre.. 2000 na tattoo... chyba bym sie nie zdecydowal... mialbym fele do auta juz juz sobie wyobrazam ta rozmowe z kobita "kochanie, nie jedziemy do thai, robie sobie tattoo,wiec zostaje nam rodos,tam tez jest fajnie"
  8. co kulegi sadza o tej feldze?? Ac Schnitzer. tyl 9.5 cala, przod 8.5. skrecane. imo fajnie by wygladaly na moim pazdzierzu :>
  9. z bialymi lepiej zawiecha i fele robily robote
  10. ie dosc,ze kiepski silnik wybrales, to jeszcze automat.. no to sie nie dziwie,ze sie nie spodobalo po przesiadce z 2.5 manual
  11. wiecej fot!!!!!!! fotki wnetrze, opisik. :kox:
  12. ladnie i ze smakiem, bez zbednego wiesniaczenia, co niestety ostatnio zdarza sie nagminnie jesli chodzi o e36... a to auto ma tak klasyczna sylwetke,ze po prostu nie pasuja do niego zadne udziwnienia w stylu szybko i wsciekle autko na szkoda,ze musiales sprzedac
  13. ale koledze chyba chodzilo o pozytywny "szok" z ta kwota za te mini casco,bo 480 zl a 4000 to jednak roznica
  14. popieram, hid 6000k,najladniej wyglada i swieci ok osobiscie jednak zalozyl bym ten spoiler na dupcie, bo dziwnie bez niej wyglada,no ale to juz Twoj wybor
  15. chyba wiem o kogo chodzi. i jesli to ta sama osoba, to z tego co wiem koles poprawia programy po v-techu sam u niego robilem, autko jest sprawdzane na hamowni przed i po,a takze po na "trasie". ja bylem zadowolony- jesli mowimy o tej samej osobie
  16. przymierzam sie w koncu do kupienia opon na zime.. jesli teraz mam oponki przod 235/40, a tyl 255/35 (fabryczne rozmiary przy tych felgach),to czy nie bedzie problemu z zalozeniem opon przod 225/40 i tyl 245/45??
  17. hehe wiem,ze piwko tuczy,wiem
  18. staram sie unikac fastfoodow. ogolnie jem normalnie, nie stosuje zadnych diet,bo tez nie mam za bardzo na to czasu,zeby przygotowywac,targac ze soba i jesc regularnie odpowiednie posilki. Staram sie jesc min. 4x dziennie, sporo nabialu (twarogi, sery, jogurty), owoce (banany najwiecej), obiad to najczesciej mieso jakies,bo jak nie zjem miesa to sie nie najem ale jem raczej "normalnie", czyli schabowe, karkowki, szynka itp itd nie sa mi obce, oj nie P.S. Dodam,ze nie cpam, nie palę,a pije rzadko (w sensie rzadziej niz raz na miesiac/dwa), a zamiast piwa wole wode
  19. Panowie, tak sobie czytam ten watek i postanowilem sie odezwac,a konkretniej zapytac o cos... Sytuacja wyglada nastepujaca Na silowni bywam juz od jakiegos czasu, czasem rzadziej,czasem czesciej,choc bywaly okresy ze nie cwiczylem wcale lub cwiczylem tylko w domu (sztanga,hantle, pompki na poreczach, drazek,brzuszki itp). Ostatnio bywam na silce regularnie (min 2x w tygodniu + cwicze w domu cos) i postanowilem cos ruszyc z masa, bo to moj najwiekszy problem. Przy wzroscie 188 cm waze tylko 77 kg, wiec niedowaga w hu. Mimo ze wpieprzam za dwoch, to jednak co zjem to wys*am (mam w hu szybka przemiane materii, z nadwaga raczej dlugo nie bede mial problemu, mam to po ojcu) A jak jem mniej,to potrafie schudnac 3 kg w weekend np. (za to kolezanki[] twierdza,ze mam niezla rzezbe,bo jednak cos te cwiczenia daly i niektore miesnie sie odznaczaja wzglednie) Naogol zawsze cwiczylem na sucho,choc kiedys jakies odzywki czy rzeczy w stylu nitrobolonu sie przewijaly,ale raczej by spelnic funkcje psychologiczna,"zeby mi sie chcialo cwiczyc". Czy taka odzywka bedzie dobra?? Chcialbym troche przybrac na masie w koncu: http://www.allegro.pl/item825295156_weider_mega_mass_4000_7kg_baton_wysylka_kurierem.html co do tego?? ??
  20. Małpa- kilka numerów o czymś- git płytka
  21. 16 nie wejda(mam teraz przez to do sprzedania komplet 16' alufelg z zimowkami...), 17 to minimum, wiec 17 a 18 to juz mi mala roznica.
  22. Niedlugo pomalowane zostana srodki lamp na czarno, a do tego przednie, boczne i tylne kierunki przyciemnie lakierem transparentnym. Obecne felgi ida na zimowki, szukam czegos na wiosne...
  23. wzielo mnie ostatnio na takie klimaty,a ten kawalek mega, choc nie jestem z Poznania, to gratki za takie kawalki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.