Treść opublikowana przez Tas2die4
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
no to ja z oponami sie pomysli,jeszcze nie widzialem ich na zywo. planowalem wsadzic z tylu 245 max,a przod 225. teraz musze znalezc jeszcze kogos,kto ogarnie mi lewa lampe,bo mi ringi chyba na dobre w niej padly,a ona klejona jest
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
90?
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
jak ja bym chcial miec takie problemy. u mnie wystarczy ze zjem troche mniej w ciagu dnia niz powinienem i juz mam -1 kg.. w tydzien moglbym schudnac z 7 po prostu mniej jedzac.. masakra.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
no i kupil ja... takie o to fele: oryginal bmw wzor m3, wysokosc 19'', tyl szer. 9.5, przod 8. cos takiego jak tu: i tu: teraz mam czas do ~marca zeby poszukac normalnych opon,bo na te felgi zalozone sa walce 285 tyl i 255 przod heh,co jest gruba przesada. w kazdym bunia w koncu dostanie porzadne kolka
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
no wlasnie takie srednio mi sie widza... ciezko znalezc cos fajnego do bmw na alledrogo... do audi jakos wiekszy wybor. a za granica szukac jakos mi sie nie usmiecha... [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 20:29_________________________________________________http://www.allegro.pl/item865799100.html chce zapolowac na te fele. strasznie mi sie ten wzor widzi,choc nie jestem pewien czy one wejda do mojego auta. sprzedawca twierdzi ze do jego e46 coupe (nie m3) wchodza. no i oponki do zmiany,bo straszne walce tam ma (285 i 255).
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Na X'a??- TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
no w sumie racja,ale kochajaca masz kobiete ze sie zgodzila- TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
haha dobre.. 2000 na tattoo... chyba bym sie nie zdecydowal... mialbym fele do auta juz juz sobie wyobrazam ta rozmowe z kobita "kochanie, nie jedziemy do thai, robie sobie tattoo,wiec zostaje nam rodos,tam tez jest fajnie"- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
co kulegi sadza o tej feldze?? Ac Schnitzer. tyl 9.5 cala, przod 8.5. skrecane. imo fajnie by wygladaly na moim pazdzierzu :>- [INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
z bialymi lepiej zawiecha i fele robily robote- [INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
ie dosc,ze kiepski silnik wybrales, to jeszcze automat.. no to sie nie dziwie,ze sie nie spodobalo po przesiadce z 2.5 manual- choinkowóz najlepszy!!! rs4
wiecej fot!!!!!!! fotki wnetrze, opisik. :kox:- [INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
ladnie i ze smakiem, bez zbednego wiesniaczenia, co niestety ostatnio zdarza sie nagminnie jesli chodzi o e36... a to auto ma tak klasyczna sylwetke,ze po prostu nie pasuja do niego zadne udziwnienia w stylu szybko i wsciekle autko na szkoda,ze musiales sprzedac- Padł na mnie blady strach!!
ale koledze chyba chodzilo o pozytywny "szok" z ta kwota za te mini casco,bo 480 zl a 4000 to jednak roznica- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
popieram, hid 6000k,najladniej wyglada i swieci ok osobiscie jednak zalozyl bym ten spoiler na dupcie, bo dziwnie bez niej wyglada,no ale to juz Twoj wybor- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
chyba wiem o kogo chodzi. i jesli to ta sama osoba, to z tego co wiem koles poprawia programy po v-techu sam u niego robilem, autko jest sprawdzane na hamowni przed i po,a takze po na "trasie". ja bylem zadowolony- jesli mowimy o tej samej osobie- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
przymierzam sie w koncu do kupienia opon na zime.. jesli teraz mam oponki przod 235/40, a tyl 255/35 (fabryczne rozmiary przy tych felgach),to czy nie bedzie problemu z zalozeniem opon przod 225/40 i tyl 245/45??- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
hehe wiem,ze piwko tuczy,wiem- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
staram sie unikac fastfoodow. ogolnie jem normalnie, nie stosuje zadnych diet,bo tez nie mam za bardzo na to czasu,zeby przygotowywac,targac ze soba i jesc regularnie odpowiednie posilki. Staram sie jesc min. 4x dziennie, sporo nabialu (twarogi, sery, jogurty), owoce (banany najwiecej), obiad to najczesciej mieso jakies,bo jak nie zjem miesa to sie nie najem ale jem raczej "normalnie", czyli schabowe, karkowki, szynka itp itd nie sa mi obce, oj nie P.S. Dodam,ze nie cpam, nie palę,a pije rzadko (w sensie rzadziej niz raz na miesiac/dwa), a zamiast piwa wole wode- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Panowie, tak sobie czytam ten watek i postanowilem sie odezwac,a konkretniej zapytac o cos... Sytuacja wyglada nastepujaca Na silowni bywam juz od jakiegos czasu, czasem rzadziej,czasem czesciej,choc bywaly okresy ze nie cwiczylem wcale lub cwiczylem tylko w domu (sztanga,hantle, pompki na poreczach, drazek,brzuszki itp). Ostatnio bywam na silce regularnie (min 2x w tygodniu + cwicze w domu cos) i postanowilem cos ruszyc z masa, bo to moj najwiekszy problem. Przy wzroscie 188 cm waze tylko 77 kg, wiec niedowaga w hu. Mimo ze wpieprzam za dwoch, to jednak co zjem to wys*am (mam w hu szybka przemiane materii, z nadwaga raczej dlugo nie bede mial problemu, mam to po ojcu) A jak jem mniej,to potrafie schudnac 3 kg w weekend np. (za to kolezanki[] twierdza,ze mam niezla rzezbe,bo jednak cos te cwiczenia daly i niektore miesnie sie odznaczaja wzglednie) Naogol zawsze cwiczylem na sucho,choc kiedys jakies odzywki czy rzeczy w stylu nitrobolonu sie przewijaly,ale raczej by spelnic funkcje psychologiczna,"zeby mi sie chcialo cwiczyc". Czy taka odzywka bedzie dobra?? Chcialbym troche przybrac na masie w koncu: http://www.allegro.pl/item825295156_weider_mega_mass_4000_7kg_baton_wysylka_kurierem.html co do tego?? ??- Muzyka w naszych autkach
Małpa- kilka numerów o czymś- git płytka- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
16 nie wejda(mam teraz przez to do sprzedania komplet 16' alufelg z zimowkami...), 17 to minimum, wiec 17 a 18 to juz mi mala roznica.- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Niedlugo pomalowane zostana srodki lamp na czarno, a do tego przednie, boczne i tylne kierunki przyciemnie lakierem transparentnym. Obecne felgi ida na zimowki, szukam czegos na wiosne...- Muzyka w naszych autkach
wzielo mnie ostatnio na takie klimaty,a ten kawalek mega, choc nie jestem z Poznania, to gratki za takie kawalki - W co kto gra (X360 & PS3) ?