Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. auto zaczyna byc mega kox, z tymi felgami to juz w ogole
  2. tak sobie mysle... kupiles 1.9 bo mialo byc oszczednie.. a teraz tyle modow i kasy w nia wkladasz..
  3. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    bo bilans bezposrednich wynikow maja lepszy...
  4. audi tez nudne nie jest,choc tutaj fajnie moge polatac bokiem po rondach no sprzeglo to teraz priotytet,pozniej tuner tv i inne felgi.
  5. podobny jak i w b6.. kolo 2 tys...
  6. gosc mowil,ze i pod 600 NM mozna zrobic, problem w tym,ze wtedy tylne mosty "wyrywa". musze ogarnac te sprzeglo, i znowu kilka tysi w plecy
  7. lewatywa tez cos moze dac
  8. przez sprzeglo... niby. wczesna wiosna pojade na korekte.
  9. odczucia jak najbardziej pozytywne.. autko oddaje moc bardzo plynnie,dostaje buta od dosc niskich obrotow i pozniej ma go caly czas;) a najlepsze,ze przed programem potrafila puscic baka jak sie jej wstawilo,a teraz nic [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 10:31_________________________________________________tak sie zaczalem zastanawiac ile moge miec do 100 teraz.. seria ma niby 7.2 s,wiec majac ponad 50 KM wiecej powinienem miec...
  10. ile wazy awx?? bo tak sie zastanawiam,jesli dzo-dzo ma teraz cos kolo 6.8 do 100,to ile mam ja seria ma 7.2 s niby..
  11. ale ja bym chcial zaznaczyc,ze te kratki i tak nic nie dadza,bo te auto i tak ma muła
  12. dla jednych 230 to bedzie duzo,dla innych 550 nie bedzie robic szalu,kazdy jest inny,wazne ze dzo-dzo robi tak,zeby jemu sie podobalo
  13. ale dyskusja, "moj wacek jest wiekszy a twoj mniejszy". jak dla mnie to i tak niezle osiagniecie,zeby ze 130 zrobic ponad 200,a przeciez dzo-dzo powiedzial,ze jak ogarnie,to bedzie znowu kolo 230,czyli prawie 50% wiecej niz w serii i wtedy stancie prosze swoimi 130 konnymi na kresce z autorem tematu,zobaczycie roznice
  14. do Rogala mialbym jakies 400 km w jedna strone, tu mialem 130... ogolnie jest tak.. Seria: 212 KM @ 425 nM. Po programie: 264 KM @ 488 nM. Moglobyc lepiej,ale... sprzeglo zaczyna niedomagac i bal sie robic mocniej,jak wymienie sprzeglo (zacisk sie odzywa),to moge przyjechac na korekte. W dodatku mam duzą strate mocy na kolach,niby przez opony (z tylu rozmiar 255 ). Nie wiem ile w tym prawdy,bo sie nie znam za bardzo,ale na pewno po zrobieniu sprzegla pojade na korekte,wiec mysle ze 270 peknie wtedy,ale i tak jestem zadowolony Poza tym dowiedzialem sie,ze Beta z 1/3 baku i kierowca wazy 1730 kg, czyli bez kierowcy jakies 1650,na pustym baku jakies 1630 by wyszlo (troche duzo ). Wykres wkleje,jak uruchomie skaner EDIT: Ok,uporalem sie ze skanerem,oto wykres:
  15. no dokladnie, czarny fajny,ale jak mieszka sie poza miastem to tragedia, 100 metrow nieutwardzona droga latem i auto cale okurzone,a zima bloto itp. no i tego szarego nie musze pucowac ircha po kazdym myciu,bo nie widac tak sladow po wodzie za godzinke ruszam na Szczecin na ten program,ciekawe co to bedzie :gwizdanie:
  16. jutro jade do szczecina do jakichs kolesi kumpla, maja swoj serwis i hamownie, podobno niezle ogarniaja temat,poprawiaja po innych programy, dam znac jak poszlo i czy warto ich polecic
  17. ja przy kupnie swojej BMW slyszalem od pewnego mechanika (byly szef BOSCH SERVICE i pracownik ASO BMW,pozniej zalozyl swoj serwis),ze wszystkie te turbo paliwa z uszlachetniaczami sa za suche i wtryski siadaja po tym czesciej niz zwykle.. wiec ostatnio tankuje zwyklego diesla,ale tylko na "porzadnych stacjach" np Shell czy BP...
  18. zyski z reklam, zyski z koszulek itp zwiazanych z pilkarzami.. nazwisko kaka i ronaldo zarobi na siebie, nie boj sie, tylko niestety caly ten medialny i komercyjny szym wokol R.M. niekoniecznie sie przeklada na wyniki,a teorie "zespol musi sie dotrzec,bo ma nowego trenera i pilkarzy" to ja slysze od kilku sezonow,bo co rok jest to samo, super transfery, nowy trener,a dalej graja kiche,a polowa kupionych zawodnikow odchodzi pozniej za polowe ceny do innych klubow. nie ma jak to marnowac pieniadze i to w dodatko nie swoje, bo wszystko "na kreche".
  19. Jutro dojdzie nowy mod Jak dobrze pojdzie, bunia bedzie miala jutro ponad 260 BHP pod maska
  20. Ladnie ladnie
  21. a gdybym chcial dopisac sie z moim pazdzierzem,czyt. Bolidem Mlodziezy Wiejskiej 3.0d?? Bo tez sie interesowalem tematem Geko-Cars,bo to najblizej mojego miasta..
  22. no no,ladnie a po wszystkich zmianach bedzie w ogole szkoda tylko,ze brak
  23. Chyba nie trudno, nie wiem bo jak kupilem to ringi juz byly Ale jesli lampa jest na zaczepach i nie trzeba jej rozklejac,to raczej niz trudnego.
  24. No wlasnie ja tez mam mieszane odczucia... W ogole zastanawiam sie nad pomalowaniem srodkow lamp na czarno.. tutaj nie trzeba ich rozklejac jak w a4,bo sa na zatrzaskach...
  25. jeszcze tak,w ciagu 2 tygodni powinny byc juz tablice indywidualne BTW, kupilem zimowki 16'' alu + oponki Pirelli SnowSport :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.