Treść opublikowana przez Tas2die4
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Fajne autko Dokladki w kolor i juz bedzie lepiej, kwestia slabych zdjec ze kolor na nich nie powala.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jadac ostatnio po jakies auto gdzies na stacji przewinelo mi sie ON po 4.99,dawno nie widzialem czworki z przodu przy cenie paliwa. Moj kraj taki piekny
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Rzadko juz wchodze na forum,ale gdzies w necie mi sie przewinelo zdjecie auta i zuawazylem klubowe ramki. Jak dla mnie kozak autko. Kolor, mody,a nawet kolo tutaj daje rade. Gratki
-
Grand Theft Auto V
Z tego co wiem- listopad za rok
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Oprocz RNS-E to racja
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Szkoda,ze slabo teraz z kasa stoje,bo przymierzam sie do powrotu do Audi po 4 latach z BMW i Twoja laleczka wpadla mi w oko na otomoto ale nie wyrobie z budzetem
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Konto odzyskane Lepsze haslo zalozone, origin ID z powrotem na moj- jest git! US support "rzondzi"
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Probowalem tam dzwonic,ale wiecznie zajete. BF3 kupione na Allegro, czyli rusek, Back to Karkand tez przez Allegro ale juz PL wersja. Mam kody do obu. Bede probowal. Nie bedzie mi zaden litwinski ch*j konta kradl
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie gralem pare miesiecy, dzis dostalem maila o "zmianie maila"... Jakas Litwińska k*rwa zajeba*a mi konto na Origin!!!!!!!! Eziukas69 - Battlelog / MOHW Jak widac pod moim profilem juz zmieniona nazwa, narodowosc itp.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Tyle ze oponki to w sumie dawalem w gratisie,bo z tylu 1 chuczy i z przodu tez cos jedna niedomaga.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
All Stars dobra impreza, jak powpadaja mi foto od znajomych to powstawiam Dzis wracajac z Dabrowy, gdzies na trasie minela mnie ladna A4 B6 Avant w S-Line i takim jakby wisniowym kolorze z ramkami klubowymi i rejka DTR? Kolega pokazal "OK" i pomachal ---------- Post dopisany 02-09-2012 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 21:19 ---------- Troche nowych i ostatnich fot na Zw3- felgi sprzedalem w jakies 2 godziny (moze zlamilem z cena?? ), nastepne kola juz zaklepane- bedzie duzo bardziej "mięsko" pod wzgledem szerokosci, bardziej "rarytaśnie" i mniej oczojebnie
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Wygladalo OK,ale znudzil mnie "seryjny" wyglad. Wygladala jak "kolejna niebieska trojka". W stanie w jakim je kupilem auto nie dostalo by sie na: All Stars Tuning Weekend CultStyle 2012 The Best of The Best 2012 (Mapet) DubIt Kielce Raceism Event #3 A dostalo sie na nie wszystkie, niestety z przyczyn nie ode mnie zaleznych nie pojechalo na te, ktore juz sie odbyly,ale teraz nadrobie to na pozostalych
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Jesli bedzie do sprzedania w calosci, to trzeba bedzie sie mocno zastanowic widze- piekna jest, moze czas powrocic do Audi po kilku latach z BMW
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Mala zmiana, a jak poprawila wyglad kol Teraz mysle, czy nie zrobic dekli w kolor auta..
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Standard, mi 3x wciskal ze wyslal dystanse,a pozniej ze nawet jeszcze nie ich nie zrobil nagle sie okazalo
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Hahah LuKrediemu sie przedluza znowu??
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
9/9.5. Po sezonie raczej pojda na sprzedaz,ale jesli nie to planuje dac 9.5 na przod,a z tylu ranty 3.75 cala co da 10.5:kox: + inny kolor
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
No tak sie dziwnie zgralo, ze bedziemy mieli w sumie prawie identyczne felgi, tylko ze moje troche szersze + w swoich wnetrze mam pomalowane na czarno. Ale ze to 2 zupelnie inne auta, to nie bedzie efektu kopiowania jeden od drugiego
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Maly update, bo dawno nic nie wstawilem tutaj... Kontrowersyjnie,ale po mojemu
-
Piłka nożna
Taaa, a Hiszpania to fartem nie weszla do finalu? Mieli szczescie ze Portugalia w karnych byla gorsza. Poza tym 1 maly fakt- Wlochy jako druzyna jako jedyni zrezygnowali z wyplat za udzial w Euro. Zaloze sie,ze 3/4 Hiszpanow by do meczu nie wyszlo, gdyby uslyszeli ze maja za darmo grac No i dodam tylko,ze niech tutaj zaraz zaden "fan" Hiszpanow nie wyskakuje z oburzeniem na to co napisalem,bo ja kibicuje Italii i Juve 15 lat,a Wy waszym Hiszpanom i/lub Barcy ile? 2-3 lata?? Skonczy sie szal na Hiszpanie tak jak i na Barcelone juz sie konczy. 3/4 dzisiejszych "kibicow" Hiszpanii to sezonowcy z Barcelony i Realu, bo fajnie jest kibicowac zespolowi za ponad pol miliarda euro (szacowana wartosc reprezentacji Hiszpanii) Pogrom nie pogrom, Wlochy bez Chielliniego cala druga polowe + granie w 10 przez ponad 30 minut, nie wspomne o tym ze nikt im nie dawal nawet polfinalu przed mistrzostwami- ja tam jestem z Nich dumny. Peace&Out.
-
Piłka nożna
Ja tez nie ogarniam co w tym pilkarzu takiego "genialnego", juz w meczu z Hiszpania idac sam na sam z Casilliasem pokazal ze nie ma pojecia co robic. Dla mnie jest cienki jak barszcz i zadnego wielkiego talentu w nim nie widze.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
W Ghost Recona ktos pyka?? Ja koncze kampanie, calkiem przyjemna gierka
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Tak, same w sobie sa ok. A chcesz ten komplet z 11x18 na tyle?? Konkret rozmiar. Tylko mowie,niech sie przylozy do malowania, bo u mnie jedna robil widac na szybko bo nie domalowal na brzegach itp
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Bylo "male" bum. Ale zbieram graty i skladam auto do kupy. co do LukRediego- mialem problemy jesli chodzi o dystanse,bo czekalem na nie poltora miesiaca,ale na same felgi zeszlo mu sie dosc sprawnie, tylko jesli ma Ci je malowac to lepiej od razu powiedz mu zeby zrobil to porzadnie,bo u mnie troche pokpil sprawe.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
A no szkoda.... ale juz dzialam,zeby wrocila do zywych, tylko sporo $$ na to pojdzie niestety...