Treść opublikowana przez Tas2die4
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Aparat to Olympus E-PL1, czyli nic ciekawego,ale na foty raz na jakis czas wystarcza. Co do zawiasu-daje rade Tylko przycierki z tylu mnie wnerwiaja,musialbym powalczyc z negatywem albo wybulic kase na porzadnej klasy gwint z regulacja twardosci. Co do zabawy z nadkolami i rantami- zebym ja mial tutaj kogos ogarnietego kto by mi to zrobil. Poki co nie moge znalezc nikogo kto mi koncowki tlumika dobrze wspawa
-
Strefa motocyklistów
Panowie, co powiecie o Suzuki Bandit 1200, rocznik 1998?? Mam okazje niedaleko kupic za dobry prajs i tak sie zastanawiam, bo jednak ciagnie mnie do moto,ale fundusze mam ograniczone
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Bo pare sezonow temu jezdzilem A4 B6 Pare spontan foto:
-
Kibice żużla
http://www.stalowcy.pl/aktualnosci/248-magicznie-zalgany-falubaz.html dobry tekst, przywoluje pare "zapomnianych" faktow z zycia Falubazu
-
Kibice żużla
A najlepsze,ze z poczatku wszyscy jechali po Gorzowie i jak to nie super sie Falubaz zachowal. Nie wspomne o swietnej oprawie z "Katarzyna Jancarz" Najlepszy moment byl jak sie Falubaz przyznal ze wiedzieli o smierci Lee od 1 biegu i jak sie os*ali gdy wpadl sedzia i zagrozil utrata licencji "NO ale my nic takiego nie mowilismy, my jestesmy gotowi, mozemy jechac". Zenada. Takze ogolnie brawo dla Falubazu za kombinacje i za baty i brawo dla ich kibicow.
-
Piłka nożna
Piekny widok!
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
O 14 to juz jechalem do domu Siedzialem tam od 9, tylko ze moglem sobie od razu wbic na S&S,a ja stalem gdzies na wypiz*owie przy wyjezdzie ze zlotu wlasnie. Troche slaba komunikacja i zgranie z ekipa z Raceism.pl bylo,a ja tam bylem pierwszy raz-wiec nie ogarnalem do konca.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
O prosze No na zywo troche jej do idealu brakuje, szczegolnie jesli chodzi o lakier Kilka nowych foto z Rothen: Kobieta za kolkiem:
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Pare swiezych fot z dzisiaj, auto porzadnie umyte. Oczywiscie tylko jak je wyprowadzili, to zaraz zaczelo padac
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Dzisiaj cyknalem 2 foty na szybko, auto dalej brudne Jutro idzie na porzadne pranie i pozbycie sie hologramow Ciagle mam niedosyt z gleba,ale i tak juz moge zapomniec o przejezdzie przez progi zwalniajace itp
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Male spy foto
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Motorynka sie zje*ala ostatnio, padlo ladowanie ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2012 at 10:41 ---------- Mialem tego nie pisac,ale moja cierpliwosc sie skonczyla. Oto jak sprawa wyglada: Pod sam koniec stycznia, 30.01 bodajze, po rozmowie z uzytkownikiem o nicku na Allegro LukRedi, zamowilem felgi 18" RH ZW3 + komplet dekielkow, dystansow oraz srub. Wystawil aukcje na Allegro, kliknalem kup teraz. Gosc powiedzial,ze czas oczekiwania na felgi razem z malowaniem rotorow na wybrany kolor i polerka rantow to 2-3 tygodnie. Wplacilem wiec zaliczke i czekalem... i czekalem.. i czekalem. W koncu, po paru wiadomosciach z mojej strony sie odezwal. Zaczal mowic,ze zima,ze mu rura strzelila w garazu,ze ma przestoj- mysle sobie OK, zdarza sie. Wiec czekalem dalej. Pod koniec lutego, po jakichs 4-5 tygodniach sie odezwal,ze gotowe,ze mamy dokanczac sprawe. Przelalem cala kase na konto, lacznie z hajsem za dystanse,dekle itp. Mialo to miejsce 5.03. No i znowu czekalem i czekalem az wysle felgi... Wyslal je po 2 tygodniach dopiero,bo cos tam ze niby beben 1 byl pekniety, o czym wczesniej nie wiedzial (nie zauwazyl przy lakierowaniu? ) i musial dobrac inny. Spoko, "zdarza sie". Felgi doszly 19.03, niby ok choc polerka rantow bez szalu. Od razu za telefon i powiedzialem jakie chce dystanse,bo koniecznie chcial dograc ta kwestie dopiero jak przymierze sobie felgi na auto- ok. Mial wszystko wyslac w nastepny czwartek (lacznie z deklami i zaworkami 8 mm do felg, bo o tym zapomnial wiec nie moglem nawet opon nalozyc na felgi). Oczywiscie nie wyslal. Dzwonie do niego w zeszly piatek- mowi ze na poniedzialek/wtorek bedzie wszystko u mnie. Oczywiscie nie bylo. W srode oznajmil mi po paru moich wiadomosciach, ze jest w Niemczech i wraca na nastepny dzien, ze dystanse sa, ze zadzwoni, wysle itp. Oczywiscie dalej nic, zero odzewu. Od 3 tygodni slysze tylko,ze to wina tokarza, ze on zawala termin, od tygodnia slysze ze "dystanse sa, tylko dziury na 5x120 trzeba", no ja pie*dole. W zeszla srode zadzwonil do mnie,ze dystanse sa, ze pakuje i wysyla. 2 dni zero odzewu i nagle w piatek wieczorem dzwoni i mowi,ze dystanse odbierze dopiero w sobote!!!! Zapewnial,ze w pon wysle na bank, DHL lub UPS zeby bylo u mnie na wtorek. Przed chwila sie go pytam na kom i na gg czy wyslal, bo mial mi dac nr paczki i jaki kurier- zero odp,a po chwili jak napisalem na gg to zrobil sie "niedostepny". KOLES JEST NIEPOWAŻNY!! Ogolem rzecz biorac, dzis czyli w poniedzialek 16.04 jest: 6 tygodni od wplaty calej kasy- dalej nie mam felg na aucie. 11 tygodni od zlozenia zamowienia- dalej nie mam felg na aucie. A mialo sie wszystko zamknac w max 3 tygodniach... Takze stracilem cierpliwosc, bo tak naprawde to ch*j mnie powinno obchodzic kto i czemu zawala terminy- ja zaplacilem, ze swojej czesci umowy sie wywiazalem,a reszta to nie moja sprawa. Gdybym to wiedzial wczesniej.. P.S Sorry za ""referat",ale chcialem opisac sprawe dokladnie.
-
Strefa motocyklistów
A ja dzisiaj gonie R1 i chyba odpuszczam ten sezon,zeby w nastepnym wrocic na ZX-10R- moim wymarzonym koniu Choc pewnie i tak nie wytrzymam i kupie cos,szczegolnie ze jest opcja na fajnego streeta niedaleko
-
Kibice żużla
No powiem Wam,ze dzisiaj Stal pojechala i to niezle, Torun zrobiony na rzadko
-
Jakie forum z aplikacjami na Nokie n8 ?
ipmart-forum.pl forum-symbianos.pl itp itd
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Taaa... 4 tygodnie od wplaty kasy, 10 tygodni od zamowienia felg, dopiero 2 tygodnie temu dostalem felgi a do dzis nie dostalem dystansow, dekli i zaworkow... Jest ktos z Gliwic i okolic, kto ewentualnie bylby chetny odebrac moje rzeczy osobiscie?? Bo poki co nie zanosi sie zebym mial je dostac w normalnym czasie i przed Wielkanoca
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
- Strefa motocyklistów
Ogolnie szukam jakiegos stroju dwuczesciowego. Moj byl Ok,ale po prostu zrobil sie za maly, rekawy jakos mi za krotkie byly itp. Hehe fajnie,ze jestes zadowolony, Zet fajny sprzet jesli zadbany. Ja niestety na razie mam przerwe, nie polatalem za duzo przez ten rozrusznik, moto stoi- Piłka nożna
Il Capitano, jak ja kocham Del Piero. Brawo Juve! Mile zakonczenie niezbyt udanego tygodnia!- Strefa motocyklistów
Kombi sprzedane, szukam teraz dosc taniej uzywki dwuczesciowej. Mial ktos stycznosc z firma IXS?? Bo sa fajne stroje na Alledrogo do wyrwania- Strefa motocyklistów
Dzisiaj koles KTMem wjechal sobie schodami na most przechodzacy nad dwupasmowka i ogladal sobie z gory reszte przejezdzajacych motorow BTW,jakby ktos byl zainteresowany to sprzedam stroj na moto: http://allegro.pl/kombinezon-2-czesciowy-4sr-r-54-tanio-i2229123083.html- Strefa motocyklistów
Ja mam dzis juz pojezdzone, w Gorzowie bylo rozpoczescie sezonu, zebralo sie lekko sto motorow + quady itp i oczywiscie tylko moj sprzez sie zj***l ;] Padl rozrusznik. Tyle mialem z topienia marzanny itp. A dwa dni temu zgubilem lusterko,bo kupilem jakiegos gowno na allegro,ktore sie rozpadlo. Super.- Siłownia
U mnie,tam gdzie chodze, najwiecej ludu zaczyna sie od 18 do 21 wlasnie, wtedy jest zatrzesienie. Sporo jest tez rano,a najmniej jakos od 12 do 15. Ale wtedy jakos mi sie nie chce chodzic- Strefa motocyklistów
Ladna Oby sie dobrze sprawowala- Tas2die4 - E46 330ci ;)
215/35 przod i 225/35 tył, czyli bedzie niezly naciag Wysprzatalem troche srodek dzis... Widac na tym zdjeciu nowe obszycie kiery Pare dni temu z nudy pomalowalem sobie zaciski w kolor auta, mysle ze beda fajnie kontrastowac z nowa felga A jeszcze wczesniej, tez z nudy, prysnalem sobie rozporke i mocowania - Strefa motocyklistów