Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. Battlefield 3: Attack Helicopter on Wake Island Conquest Ładnie
  2. a co, maja wszyscy sie do autobusow przesiasc czy nie wychodzic z domu??
  3. Znasz samego Pana Sony?? Macie jakies ulubione servery?? Gdzie mozna Was spotkac?
  4. Ale umili czas A mozna sie wkur*ic, dostajac heady niewiadomo skad (mnie to najbardziej wnerwia )
  5. U mnie w miescie jak zwykle najdrozej na Statoil Ropa 5.79, bena 5.59. Na nowo-otwartym Shellu PB 5.44 ropa jeszcze wczoraj 5.56, dzis juz 5.66. Na starych Shellach PB 5.54, ON 5.69.
  6. Nie ma jakichs ogarniczen na tych servach,zeby nie bylo na jednej mapie ludzi z xxxx poziomem i takich noobow jak ja, ktorzy mecza sie zeby na 4 wskoczyc?? Bo troche to frustrujace z takimi grac...
  7. Pogralem dzis znowu troche multi... musze zmienic nick na "no ogar" Choc juz pare fragow zdobylem, jest sukces Musze znalezc jakies servery dla noobow
  8. Ja nic pokazuje, bo poki co nie mam co pokazac
  9. Tas2die4 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    http://allegro.pl/peak-plutonium-tri-anabol-koszulka-shaker-twister-i2004958467.html Stosowal ktos to to?? :gwizdanie:
  10. Mi udalo sie w koncu uruchomic BF3 i zalogowac do Battleloga (tak to jest,jak sie jakies ruskie kody na Allegro kupuje ) Ale w koncu sie udalo. Jednak gre zaczne dopiero po nowym roku,dzis juz nie bede sobie humoru psuc Jak cos, to moj nick Tas2die4, gram na PC
  11. Zamowilem Cd-Key na Allegro Czekam na kod i zasysam ori. Jutro odpale i polameruje troche :>
  12. Chyba sie w koncu skusze i kupie tego BF3 i zobacze,czy to rzeczywiscie takie fajne w multi
  13. A niech Wam będzie Wesołych Świąt!!
  14. Tas2die4 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    On czy ona?
  15. Czyli by sie zgadzalo,bo automat + 4x4,stad 12.5,a u mnie 11.5, obecnie komp pokazuje mi 10.3 i jeszcze spadlo z 10.4
  16. Nie ma takiej opcji, na trasie 7.9 to minimum jakie mialem, jadac z Wawy po jakichs wioskach w srodku nocy srednio 90 km/h A tak btw... Heh co za pogoda, dzis rano za oknem zastal mnie taki widok: Wiec rano szybko podmiana kółek... Powiem Wam,ze nawet nie wyglada zle,jak na zimowy setup Gwint pojdzie do gory jeszcze,ale to po swietach, no chyba ze juz sniegu nie bedzie
  17. No w sumie fakt. Ale z tym podatkiem to tez samowolka, kazdy urzad inne zasady, nawet w tym samym miescie jak np u Nas w Gorzowie
  18. A co, jesli kupuje auto, nie rejestruje go na siebie, jezdze jakis czas i sprzedaje dalej?? Skad skarbowka ma wiedziec,ze w ogole takie auto mialem, skoro wie o tym jedynie byly wlasciciel i ja(no i ew. ubezpieczalnia)? Nastepny wlasciciel,nawet jak pojdzie oplacic, to i tak w Pcc-3 nie ma wzmianki o danych poprzedniego wlasciciela. Bo tak czasem wlasnie znajomi robia.
  19. Zalezy jakie miasto, ja mieszkam w malej miescince 130 tys ludu,a w korkach stoje bardzo rzadko,no ale tak mi wychodzi z kompa i z obliczen zatankowane paliwo/zrobione kilometry.
  20. Jak sie wczesniej smigalo przez 2 miesiace A5 B5 AFN, ktore nie palilo nic
  21. 19'' + gwint- troche twardo jest Ale nie jest zle. Tutaj mam opony 4x235/35. Ale ogolnie planuje zmiane felg, choc ten wzor jest kozacki- ale auto jezdzi na takim setupie (oprocz gwintu i paru pierdół) od 3 lat, czas na jakas zmiane Silnik fajny,ale i troche żre Choc chyba nie ma tragedii, trasa ok 8.5; miasto 11.5; cykl mieszany 10.5.
  22. Jezdzi jezdzi, swoja droga Twoj imiennik nim smiga [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:22_________________________________________________ :gwizdanie:
  23. To zrobie tak samo :gwizdanie:
  24. Zawsze to oplacalem,bo w wydziale w "wymaganych dokumentach" u mnie byl ten druk ze skarbowki wymieniony
  25. Panowie, ktos mi powie jak to w praktyce jest z tym podatkiem od czynnosci cywilno-prawnych (druk PCC-3) po kupnie auta?? Zawsze oplacalem ten shit (2% od wartosci auta),ale dzisiaj pogadalem ze znajomymi i oni twierdza,ze nigdy tego nie placili i zawsze rejestruja auta bez tego bez problemu,a niektorzy z nich juz sporo aut przez swoje rece przepuscili. Wiec jak to jest?? Bo chce przerejestrowac auto i nie wiem,czy s^ac sie z tym podatkiem,czy walic od razu do wydzialu komunikacji i polozyc na to laske?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.