Treść opublikowana przez Tas2die4
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Battlefield 3: Attack Helicopter on Wake Island Conquest Ładnie
-
Ceny paliwa marzec 2026
a co, maja wszyscy sie do autobusow przesiasc czy nie wychodzic z domu??
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Znasz samego Pana Sony?? Macie jakies ulubione servery?? Gdzie mozna Was spotkac?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ale umili czas A mozna sie wkur*ic, dostajac heady niewiadomo skad (mnie to najbardziej wnerwia )
-
Ceny paliwa marzec 2026
U mnie w miescie jak zwykle najdrozej na Statoil Ropa 5.79, bena 5.59. Na nowo-otwartym Shellu PB 5.44 ropa jeszcze wczoraj 5.56, dzis juz 5.66. Na starych Shellach PB 5.54, ON 5.69.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie ma jakichs ogarniczen na tych servach,zeby nie bylo na jednej mapie ludzi z xxxx poziomem i takich noobow jak ja, ktorzy mecza sie zeby na 4 wskoczyc?? Bo troche to frustrujace z takimi grac...
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Pogralem dzis znowu troche multi... musze zmienic nick na "no ogar" Choc juz pare fragow zdobylem, jest sukces Musze znalezc jakies servery dla noobow
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja nic pokazuje, bo poki co nie mam co pokazac
-
Siłownia
http://allegro.pl/peak-plutonium-tri-anabol-koszulka-shaker-twister-i2004958467.html Stosowal ktos to to?? :gwizdanie:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Mi udalo sie w koncu uruchomic BF3 i zalogowac do Battleloga (tak to jest,jak sie jakies ruskie kody na Allegro kupuje ) Ale w koncu sie udalo. Jednak gre zaczne dopiero po nowym roku,dzis juz nie bede sobie humoru psuc Jak cos, to moj nick Tas2die4, gram na PC
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Zamowilem Cd-Key na Allegro Czekam na kod i zasysam ori. Jutro odpale i polameruje troche :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Chyba sie w koncu skusze i kupie tego BF3 i zobacze,czy to rzeczywiscie takie fajne w multi
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
A niech Wam będzie Wesołych Świąt!!
-
Siłownia
On czy ona?
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Czyli by sie zgadzalo,bo automat + 4x4,stad 12.5,a u mnie 11.5, obecnie komp pokazuje mi 10.3 i jeszcze spadlo z 10.4
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Nie ma takiej opcji, na trasie 7.9 to minimum jakie mialem, jadac z Wawy po jakichs wioskach w srodku nocy srednio 90 km/h A tak btw... Heh co za pogoda, dzis rano za oknem zastal mnie taki widok: Wiec rano szybko podmiana kółek... Powiem Wam,ze nawet nie wyglada zle,jak na zimowy setup Gwint pojdzie do gory jeszcze,ale to po swietach, no chyba ze juz sniegu nie bedzie
-
Podatek PCC-3, jak to z nim jest??
No w sumie fakt. Ale z tym podatkiem to tez samowolka, kazdy urzad inne zasady, nawet w tym samym miescie jak np u Nas w Gorzowie
-
Podatek PCC-3, jak to z nim jest??
A co, jesli kupuje auto, nie rejestruje go na siebie, jezdze jakis czas i sprzedaje dalej?? Skad skarbowka ma wiedziec,ze w ogole takie auto mialem, skoro wie o tym jedynie byly wlasciciel i ja(no i ew. ubezpieczalnia)? Nastepny wlasciciel,nawet jak pojdzie oplacic, to i tak w Pcc-3 nie ma wzmianki o danych poprzedniego wlasciciela. Bo tak czasem wlasnie znajomi robia.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Zalezy jakie miasto, ja mieszkam w malej miescince 130 tys ludu,a w korkach stoje bardzo rzadko,no ale tak mi wychodzi z kompa i z obliczen zatankowane paliwo/zrobione kilometry.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Jak sie wczesniej smigalo przez 2 miesiace A5 B5 AFN, ktore nie palilo nic
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
19'' + gwint- troche twardo jest Ale nie jest zle. Tutaj mam opony 4x235/35. Ale ogolnie planuje zmiane felg, choc ten wzor jest kozacki- ale auto jezdzi na takim setupie (oprocz gwintu i paru pierdół) od 3 lat, czas na jakas zmiane Silnik fajny,ale i troche żre Choc chyba nie ma tragedii, trasa ok 8.5; miasto 11.5; cykl mieszany 10.5.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Jezdzi jezdzi, swoja droga Twoj imiennik nim smiga [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 18:22_________________________________________________ :gwizdanie:
-
Podatek PCC-3, jak to z nim jest??
To zrobie tak samo :gwizdanie:
-
Podatek PCC-3, jak to z nim jest??
Zawsze to oplacalem,bo w wydziale w "wymaganych dokumentach" u mnie byl ten druk ze skarbowki wymieniony
-
Podatek PCC-3, jak to z nim jest??
Panowie, ktos mi powie jak to w praktyce jest z tym podatkiem od czynnosci cywilno-prawnych (druk PCC-3) po kupnie auta?? Zawsze oplacalem ten shit (2% od wartosci auta),ale dzisiaj pogadalem ze znajomymi i oni twierdza,ze nigdy tego nie placili i zawsze rejestruja auta bez tego bez problemu,a niektorzy z nich juz sporo aut przez swoje rece przepuscili. Wiec jak to jest?? Bo chce przerejestrowac auto i nie wiem,czy s^ac sie z tym podatkiem,czy walic od razu do wydzialu komunikacji i polozyc na to laske?