Treść opublikowana przez Tas2die4
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja z kobieta- tez daje rade Dzisiaj ide po Uncharted 3, wrocilem na Ps3 do ori softu, od piracenia mam X'a
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jak masz zamiar kupic nowa konsole z tak starym softem?? Chyba ze jakis lezak magazynowy ktory nie zszedl w czasie. W sklepie raczej tego nie kupisz. Tymbardziej,ze teraz wszedzie slimy sprzedaja.
-
MW3
Slyszalem,ze w opcji na konsole grafika straszna kupa w porownaniu do BF3 chocby...
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Chyba tez sie zaopatrze w oryginala BF3 na PC, zeby obczaic czy te multi naprawde takie fajne...
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Standard teraz, kiedys w pierwsze Medal of Honor gralo sie po ladnych kilkanascie godzin.
-
Strefa motocyklistów
Z1000 zbiera sie jak sportowa 600, Z750 nie jedzie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Odpale sobie dzis BF3 na PC, zobacze jaka roznica wzgledem X'a jesli chodzi o grafe i sam feeling z gry
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Battlefield 3- kompania single player skonczona. I jakie sa moje wrazenia... Gierka spoko,ale sporo razacych bugow, jak np znikajace ciala tuz przed nami, znikajace pojazdy, przeciwnicy dorysowujacy sie znikad. No i Pl dubbing to jakas porazka, np co 5 sekund powtarzajace sie "otwieram ogien" albo "ku*wa dostalem" i tak w kolko. Robi sie sztampowo. Wiele osob narzekalo tez swojego czasu na AI przeciwnikow w nowym Medal of Honor.. no to tutaj lepiej nie jest,jak nie gorzej. Porownujac te same tryby trudnosci. Operation Flashpoint Red River tez chwile pogralem,ale jak zobaczylem ze zolnierze "magicznie" przenosza sie w przestrzeni i np "teleportuja" sie do samochodow, to mi sie odechcialo grac.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja sie na konsolach wychowalem. Pierwsze Medal of Honor itp. Jak kiedyys, dawno temu przesiadlem sie z PSX na PC i odpalilem wlasnie Medal of Honor to sie godzine odnalezc nie moglem na klawiaturze i myszce A Forze zainstaluje jak przejde BF3. Swoja droga pogralem troche wczoraj i... zginalem chyba z 10 razy na Normalu w dwoch misjach Albo ja wypadlem z formy,albo jakos latwo tu o smierc.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tez mam BF3, wlasnie czekam az sie zainstaluje na X'ie, musialem wywalic Forze z dysku
-
Forza Motorsport 4
Jedno co mnie drazni, to glupota programistow w jednym wzgledzie. Jak mozna przeoczyc taki fakt, ze podczas widoku zza kierownicy, jadac autem ktore ma skrzynie np DSG czy cos w podobie (np Q7) kierowca i tak macha lapka jakby zmienial w manualu, mimo ze kierownica ma lopatki niby szczegol,ale ujmuje realizmu.[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:26_________________________________________________Dzisiaj odkrylem kolejny kwiatek, jadac Golfem 6 R w widoku zza auta i majac zmieniony tylny zderzak (rury po bokach, nie na srodku) zobaczylem ogien przy redukcji biegu ze srodka zderzaka, tam gdzie byly wydechy w standardowym zderzaku
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dzisiaj skonczlem Gears of War 3. Kupilem znowu specjalnie X'a dla nich Fajne,choc oczywiscie krotkie. 2 chyba jednak lepsza byla. Czekam na Assassin's Creed Revelations, CoD MW3 i Battlefield'a 3
-
Muzyka w naszych autkach
Freestylers - Cracks (Flux Pavilion Remix) [HD]
-
Forza Motorsport 4
yy, dlaczego na tym gameplayu auto ma lopatki przy kierownicy,a kierowca zmienia biegi galka??
-
Muzyka w naszych autkach
Sokol i Marysia Starosta - Sens Zycia ( Robert M Remix )
-
Kibice żużla
A to nie bedzie tak,ze mozna miec tylko 1 zawodnika z pierwszej 8. GP?? W kazdym razie Falubaz ma przes*rane, bo kogo "wywalic"? Johnsona czy Hanckocka
-
Kibice żużla
Drugi najlepszy mecz sezonu Stali. W koncu pojechali wszyscy rowno, oprocz "niezawodnego" Andersena, ktory jest dnem dna. Brawo dla Zmarzlika, chyba mu ojciec porzadny wpie%dol spuscil i sie chlopak wzbil na wyzyny hehe. Braz juz raczej w kieszeni, dobre chociaz i to.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Mialem XPerie Arc przez okolo miesiąc i pogoniłem. Soft 2.3.3 a dzialy sie nieraz cyrki,ze sie zacinal, nie lapal dotyk, trzeba bylo blokowac i odblokowac zeby zaczal normalnie dziala (szczegolnie wnerwiajace gdy ktos dzwonil a ja nie moglem odebrac,bo dotyk swirowal). Bateria tez slabiutka, co drugi dzien ladowanie a malo korzystalem. Ekran latwo sie rysowal (w porownaniu z Galaxy S porazka). Glosniczek cichy, na sluchawkach tez bez szalu. W dodatku ilekroc spadl na ziemie, chocby na dywan, rozpadal sie na 3 czesci- tel, bateria i tylka czesc obudowy). A wlaczal sie pozniej masakrycznie dlugo. Nie polecam.
-
Kibice żużla
Zaczyna mi byc wstyd,ze jestem z Gorzowa, gdy patrze na to co robi od paru lat Stal. Falubaz osmiesza nas co rok, kibice osmieszaja naszych co rok, robia z nas posmiewisko na torze i poza nim. Wydajemy miliony na stadion, na zawodnikow, na cala ta komercje,a przyjezdza Zielona i wali nas w d&pe bez gumy jak tania szmate i odsyla z kwitkiem. Nasi moga sobie wycierac ta sama chusteczka teraz d%pe i lzy. Dziekuje. Dobranoc.
-
System operacyjny Android
Nova/Nova 2 HD, Asphalt 5/6, AirAttack HD, Let's Golf/Let's Golf 2 i ogolnie pozycje od Gameloftu
-
Siłownia
Panowie, wczoraj wzialem 1 M.R na dosc bardzo pusty zoladek... iii czulem sie,jakbym sie zjaral jakims dopalaczem Lazilem jak na fazie,ale za to zmeczenia na poczatku nic i sily przybylo,ze az nie wierzylem Pozniej troche dzialanie oslablo,ale ogolnie niezla faza W srode tez zadzialalo,ale nie az tak. Polecam
-
Tel. z navi jaki wybrać
Taka biedniejsza 5800 XM- sam mialem i bylem zadowolony Ja teraz sprzedalem Galaxy S i zastanawiam sie nad kupnem nastepnego tel. Nie wiem co wybrac... Galaxy S2, LG Optimus X2 czy moze iPhone 4
-
Siłownia
Az z ciekawosci wszedlem na tego Guldana... :shocked: Co zrobic zeby tak wygladac??
-
Siłownia
Wczoraj wzialem pierwszy raz 1.M.R. I ogolnie dziwnie jakos... wytrzymalosc i koncentracja MINIMALNIE w gore. Ogolnie dalej ziewalem. Ale najdziwniejsze jest to,ze zaczela dzialac chyba dopiero jak z silki wyszedlem, czyli jakies 2.5 h po zazyciu Czulem takie dziwno-fajne mrowienie i energie zeby broic A tak w ogole, jaka odzywke bialkowa polecacie?? Zeby dobrze sie rozpuszczala,w miare smakowala i dawala efekty??
-
Siłownia
Panowie, cos konkretnego przedtreningowego?? Aktualnie mam Napalma z FA i jest kupa Biore podwojna dawke,a na silowni ziewam Moze te 1MR??