Treść opublikowana przez Tas2die4
-
[ALL] Okładka Przeglądu Sportowego.
Lata 80-te a 1937 to jednak "troche" roznica...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gral ktos w Bulletstorm moze?? Sam sobie odpowiem Dzis meczylem ja caly dzien i... przeszedlem Krotka (choc i tak dluzsza niz np CoD BO,Medal of Honor itp). Klimat Gears of War, tylko roz.ierdol wiekszy No i PL napisy rozwalaja, widac ze polska gra- tyle "miesa" to jeszcze w zadnej grze nie widzialem, niektore teksty rozwalaja
-
Piłka nożna
Co tam honor,jak za poltora roku gry dostanie 6 baniek :gwizdanie:
-
[ALL] Na jaki kolor pomalować 18 ?
Grafit wyglada zawsze ladnie
-
Piłka nożna
Bravo Juve!! Choc w koncowce mega fart, to jednak do przodu. Brawo Matri-moglo byc 3
-
[ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
Haha nie nie, takiej mocy to zadna nie miala i miec nie bedzie Ale planuje uzbierac troche $$ i w cos zainwestowac, no chyba ze cos sie jeszcze zmieni. Up: Wyszlo troche slonca, wiec pare nowych fotek jak sie perla mieni
-
[ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
Zmiana planow zyciowych Panne mam caly czas ostatnio (az dziwne). Towarzystwo do latania jakies tam mam w sumie,ale jak mialbym $$ to jednak wrocilbym do sciga,jakos tak wole ten plastik A poprzednio mialem Cbr 600rr 2005 i Kawe Ninje 636 2005 (i zaluje jak chu,ze ta druga pogonilem )
-
[ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
W Z1000 chyba nie ma takiej opcji, co najwyzej mozna wyzsza szybke dokupic. Z tego co wiem, to inny naked Kawasaki, Er6N ma wersje z owiewkami,czyli Er6F,ale Zetki chyba takiej opcji nie mialy.
-
[ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
Co do osiagow, odpowiem cytatem kumpla jak przejechal sie moja Zetą,a mial porownanie z moim Zx-6r 2005: "Ninja zbierala sie lepiej". Choc tutaj moment lepszy i szybciej sie zaczyna zbierac,ale idzie podobnie jak 600,bo PS-ow ma nawet mniej niz Ninja. Co do owiewki, do 130-150 km/h jest jeszcze w miare, wyzej juz nie bardzo, choc zdarzylo mi sie i 200 jechac bez chowania sie,a maksymalnie 240 i wiecej juz nie dalo rady,bo bez owiewek zaczyna majtac kierownica pod wplywem wiatru uderzajacego o rece itp. Do miasta i ogolnie do jazdy na codzien duzo wygodniejszy naked, lepszy promien skretu,fajniej sie manewruje miedzy autami. Wygodniej sie siedzi,choc niektorzy twierdza ze siedzi sie dziwnie,bo to calkiem inna pozycja niz w sporcie,bardziej siedzaca niz "lezaca". Ale do zapie.dalania i na trase chyba jednak sport,choc tez zalezy jaki, jak mialem CBR 600rr to po przejechaniu 50 km juz mnie nadgarski bolaly,a ninja jechalem 200 km nad morze i z powrotem i troche barki jedynie mialem spiete.
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
tez nie male bydle Bo pies to ma byc pies, a nie popierdolka wielkosci kota
-
Jak nie A4 to co... ?
przeciez ten silnik wankla pali tyle co v8 4.2
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ja tez jeszcze nie mam zony cholera musze taka znalezc moze tez bedzie " wspierala " odpowiednie ws-parcie to podstawa, kurfa obiadki itp. itd. a mi Żonka koła kupiła :tongue4: :tongue4: Wiecie z Kobitką jest jest jak z Autem trzeba dbać i nie oszczędzać a się odwdzięczy Ja bym dodal jeszcze,ze z kobieta jest jak z autem,bo najczesciej trzeba dlugo szukac wymarzony "egzemplarz"
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
Wlasnie, Bernenskie psy pasterskie, duzo dobrego o nich slyszalem. I w chu ladne sa
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
tylko w dotyku Yorki sa takie... zylaste
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
Te Tosa Inu wydaja sie ciekawe, jak pisza na forach maja dwie podstawowe cechy- lagodne i przyjazne w domu, dla domownikow, nadaja sie do dzieci,ale kiedy trzeba potrafia byc ostre i bronic swojej rodziny A do tego prawie wcale nie szczekaja, jak napisali na jednej stronie "atakuja bezszelestnie"
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
Moze Sarplaninac (Owczarek Jugosłowiański)?
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Wyladowaly podjebki lusterek m3 Na razie bez elektryki,bo nie ogarniam tematu. Splittery juz sie robia. A nastepnym modem bedzie to:
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
a moglbys rozwinac mysl,czemu lepszy od malamuta?? strasznie mi sie malamuty podobaja i mysle nad takim w przyszlosci.
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
hehe tak to jest z nowymi bmw wlasnie,wiem po swojej i po znajomych,zawsze cos-siadaja lub robia psikusy wlasnie takie male rzeczy,tu jakis czujnik,tu jakas wiazka,tu sie cos przepali,tu cos przestanie dzialac mechanicznie ok, silnik itp za***iste,ale cala elektryka itp to porazka jest, szczegolnie zima wszystko zaczyna swirowac
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
a no niestety,czasy sie zmieniaja, mam 23 lata,ale tez pamietam,ze czasy podstawowki/gimnazjum i czesc liceum to sie codziennie w pile gralo, jezdzilo nad jeziora rowerami w wakacje,ale zeby poplywac,a nie na.ebac browarami w sloncu,bo szybciej kopie. a teraz jak patrze na tych szczyli- kazdy mysli ze jest panem swiata, cpaja/pija/pala od 12 roku zycia, rzucaja sie do starszych, calkiem niedawno moj brat zpunktowal takiego jednego,bo wlezli na nasz teren i kombinowali jakas wyskocznie nad stawem,a jak im moja mama zwrocila uwage to sie stawiac zaczeli,ale zmiekli jak jeden dostal strzala prosto w ryj,a pozostala trojka sie pos.ala i nagle chcieli po policje dzwonic,a tak to wszedzie "hwdp" bazgraja po przystankach. smiechu warte.
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
no ale na ta ziemie nad morzem,to rzeczywiscie trzeba miec sume z 5 zerami na koncie. sam bede stal przed "problemem" inwestycji podobnej sumy jak topor, tylko ze dopiero tak na przelomie wrzesnia/pazdziernika.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Dokładnie
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
W najblizsza srode na aucie wyladuja lusterka m3 :gwizdanie: Kupilem tez (o dziwo na Alledrogo w PL) splittery a'la CSL,tyle ze nielakierowane i nie wiem co z nimi zrobic, czy w kolor auta, czy w jakis carbon
-
Czy nowe nokie to padło??
A ja mam 5800 XM z Symbianem i nie narzekam, w tej cenie najlepszy dotykowy telefon. WiFi, GPS (czyli Tomtom, Garmin itp), aparat niezly, odtwarzacz muzyki git, na glosnikach tez gra niezle. Soft w miare, wiadomo ze Symbian zawsze troszke muli,ale za to programy takie jak XLator czy wlasnie Garmin mi to wynagradzaja Mialem kilka Nokii-N95, N95 8 GB, N96, N93, N80,N73 ME, N6220 i jeszcze pare innych (a zaczynalem od 3310 ) i tylko na N93 moglem narzekac, bo padl mikrofon i mi go serwis na gwarancji wymienial 40 dni Mialem tez Iphony, Samsungi Omnia i Omnia HD, Sony-Ericssony i w kazdym cos sie moze spieprzyc,zalezy jak sie trafi.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Są przyciemnione, a mocniej strach bo prawko zabiorą. A od kiedy za szyby prawko zabieraja?? A co do autka- fajne, ogarnac je, doprowadzic do porzadku i bedzie lala. A co do ledow- co Wy od nich chcecie, fajne sa :gwizdanie: