Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. Eh,chcialbym miec takie osiagi w swoim aucie kiedys Tylko te tylne fele jakies takie schowane. Zaloz karbonowe emblematy, do czarnego beda wygladac kox :kox:
  2. no na pewno nie robi szalu, przeciez to tylko 460 PS w budzie wazazej jakies 1600 kg? :gwizdanie: proponuje wsiasc i sie przejechac,a nie pitolic glupoty na podstawie filmikow. wtedy bedzie pewnie "szal" zapewnie gdyby bylo to jakies s4,to juz by tu bylo sikanie po kolanach jak to nie wymiata
  3. i zona tym tak do pracy myka??
  4. porzadny sex przed snem
  5. Gdzie jest Falubaz??!! :polew: Stal!
  6. hehe s-line, bose,a z tylu korbki ale ogolnie ladna, zakladaj rns-e i wstaw mniejsze zdjecia, po laduja sie przedlugo.
  7. a mi sie wlasnie felgi kompletnie nie widza.. ale poza tym autko super :kox:
  8. a i tak najlepiej predzej czy pozniej wybrac sie na tor (np. Poznan),bo tam w godzine nauczymy sie wiecej niz na ulicy w pare miesiecy
  9. ja jeszcze kiedys porobie sobie konkretna sesje z moto... jak ją poskladam...
  10. jakbym sprzedal bmw to pewnie bym ja juz ujezdzal
  11. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no na szczescie juz Juve nizej niz na 7 miejscie spasc nie moze :wallbash: sezon do bani, niech juz sie skonczy i czekac na przyjscie jakiegos konkretnego trenera,bo Zac nic nie zdziala. Zmiany personalne w druzynie tez sa potrzebne, drewniaki jak Amauri out
  12. jak ktos mysli, to moze spokojnie od 600 zaczynac, tylko zalezy jeszcze co mu sie widzi- street, scig, cruiser, turystyk czy co tam. ja widzialem juz idiotow, ktorzy i na 500 nie ogarniali,bo jak sie nie ma mozgu to i na torach we dwojke chce sie "na gume" w centrum miasta stawiac :wallbash: choc jakas glebe kazdy musi kiedys zaliczyc ale sa gleby z glupoty i gleby pechowe.
  13. co tam masz w avatarze? 636? dokladnie choc ostatnio zaliczylem pierwsze bum i na razie stoi,ale bedzie latac
  14. ceny w gorze bo i sezon przed nami, dobra pora na sprzedaz, nie na kupno
  15. tylko er6n(f) za 7000-8000 zl nie kupi, nie ma sily.
  16. Staleczka, para Gollob/Pedersen ratuje nam znowu tylki, trzeba przyznac ze daja rade
  17. moze poczekaj, pewnie z serverem cos
  18. resctock ma byc za jakis czas. ostatnio dwie osoby, ktore wygraly "licytacje" (w dziale wygrywaj) dostaly xboxy 360 elite,takze nagrody sa prawdziwe ja mam 150 k
  19. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    heh watpie, krystyna bedzie tam siedzial, podpisujac ciagle to nowe kontrakty,a pozniej pojdzie gdzies za bezcen,jak np van nistelrooy do HSV
  20. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    dobrze juz dobrze, skonczcie ta dyskusje jaka to Barca jest wspaniala,ale miala pecha... przegrali dwumecz i tyle. pare sezonow temu Barca byla do bicia, Juve ja lało, teraz Juve jest do bicia, barca tez wiecznie wspaniala nie bedzie, graja ladnie,ale liczy sie wynik koncowy, w zeszlym sezonie byli nie do zatrzymania, moim zdaniem z sezonu na sezon to sie bedzie zmieniac, w przyszlym roku daje im cwiercfinal, mooze polfinal i papa,bo inni ich dogonia,albo i przegonia, a messi "skonczy sie" jak ronaldinho i np cr9 (bo krystyna to juz nie to samo w RM)
  21. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jeszcze wyjdzie na to,ze Inter w tym roku bedzie wszystko kosil, maja szanse na potrojna korone...
  22. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a co mieli robic jak mieli 2 bramki przewagi i grali w 10:>? obronna to obronna ale rozegrali to po mistrzowsku przecież oni czy grają w 10 czy nawet w 12 to zawsze nudno się bronią .... zależy kto lubi jaką piłkę .... jakby sie bronili, to nie wladowali by 3 bramek w pierwszym meczu...
  23. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no dziwne,zeby atakowali grajac w 10 i majac zapas dwoch bramek z pierwszego meczu. nie jest to mile dla oka,ale jednak skuteczne jak widac,a o to chodzilo,ze "gralo sie ciezko". i jak nie lubie Interu,tak jakos juz wolalem ich niz ta Barcelone, za duzo jej wszedzie juz bylo
  24. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    zycie. jednak Inter.
  25. a no znam takiego jednego, dobry kolega starszego brata, raczej ogarnia i nie odwala chaltury, jak trzeba bylo szukac kola pasowego do bmw to cala noc jezdzil i zalatwial zeby zdarzyc przed swietami w grudniu. kiedys naprawial mi audi i tez bylem zadolony [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 19:05_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us sie powstrzymac nie moglem :> kolezanka spelnila moje male marzenie tym zdjeciem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.