Treść opublikowana przez Tas2die4
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
Eh,chcialbym miec takie osiagi w swoim aucie kiedys Tylko te tylne fele jakies takie schowane. Zaloz karbonowe emblematy, do czarnego beda wygladac kox :kox:
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
no na pewno nie robi szalu, przeciez to tylko 460 PS w budzie wazazej jakies 1600 kg? :gwizdanie: proponuje wsiasc i sie przejechac,a nie pitolic glupoty na podstawie filmikow. wtedy bedzie pewnie "szal" zapewnie gdyby bylo to jakies s4,to juz by tu bylo sikanie po kolanach jak to nie wymiata
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
i zona tym tak do pracy myka??
-
Bezsenność - pomocy
porzadny sex przed snem
-
Kibice żużla
Gdzie jest Falubaz??!! :polew: Stal!
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
hehe s-line, bose,a z tylu korbki ale ogolnie ladna, zakladaj rns-e i wstaw mniejsze zdjecia, po laduja sie przedlugo.
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
a mi sie wlasnie felgi kompletnie nie widza.. ale poza tym autko super :kox:
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
a i tak najlepiej predzej czy pozniej wybrac sie na tor (np. Poznan),bo tam w godzine nauczymy sie wiecej niz na ulicy w pare miesiecy
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
ja jeszcze kiedys porobie sobie konkretna sesje z moto... jak ją poskladam...
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
jakbym sprzedal bmw to pewnie bym ja juz ujezdzal
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no na szczescie juz Juve nizej niz na 7 miejscie spasc nie moze :wallbash: sezon do bani, niech juz sie skonczy i czekac na przyjscie jakiegos konkretnego trenera,bo Zac nic nie zdziala. Zmiany personalne w druzynie tez sa potrzebne, drewniaki jak Amauri out
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
jak ktos mysli, to moze spokojnie od 600 zaczynac, tylko zalezy jeszcze co mu sie widzi- street, scig, cruiser, turystyk czy co tam. ja widzialem juz idiotow, ktorzy i na 500 nie ogarniali,bo jak sie nie ma mozgu to i na torach we dwojke chce sie "na gume" w centrum miasta stawiac :wallbash: choc jakas glebe kazdy musi kiedys zaliczyc ale sa gleby z glupoty i gleby pechowe.
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
co tam masz w avatarze? 636? dokladnie choc ostatnio zaliczylem pierwsze bum i na razie stoi,ale bedzie latac
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
ceny w gorze bo i sezon przed nami, dobra pora na sprzedaz, nie na kupno
-
A4 Klub Polska "na motocyklu"
tylko er6n(f) za 7000-8000 zl nie kupi, nie ma sily.
-
Kibice żużla
Staleczka, para Gollob/Pedersen ratuje nam znowu tylki, trzeba przyznac ze daja rade
-
takeagift.pl
moze poczekaj, pewnie z serverem cos
-
takeagift.pl
resctock ma byc za jakis czas. ostatnio dwie osoby, ktore wygraly "licytacje" (w dziale wygrywaj) dostaly xboxy 360 elite,takze nagrody sa prawdziwe ja mam 150 k
-
Liga Mistrzów 2009-2010
heh watpie, krystyna bedzie tam siedzial, podpisujac ciagle to nowe kontrakty,a pozniej pojdzie gdzies za bezcen,jak np van nistelrooy do HSV
-
Liga Mistrzów 2009-2010
dobrze juz dobrze, skonczcie ta dyskusje jaka to Barca jest wspaniala,ale miala pecha... przegrali dwumecz i tyle. pare sezonow temu Barca byla do bicia, Juve ja lało, teraz Juve jest do bicia, barca tez wiecznie wspaniala nie bedzie, graja ladnie,ale liczy sie wynik koncowy, w zeszlym sezonie byli nie do zatrzymania, moim zdaniem z sezonu na sezon to sie bedzie zmieniac, w przyszlym roku daje im cwiercfinal, mooze polfinal i papa,bo inni ich dogonia,albo i przegonia, a messi "skonczy sie" jak ronaldinho i np cr9 (bo krystyna to juz nie to samo w RM)
-
Liga Mistrzów 2009-2010
jeszcze wyjdzie na to,ze Inter w tym roku bedzie wszystko kosil, maja szanse na potrojna korone...
-
Liga Mistrzów 2009-2010
a co mieli robic jak mieli 2 bramki przewagi i grali w 10:>? obronna to obronna ale rozegrali to po mistrzowsku przecież oni czy grają w 10 czy nawet w 12 to zawsze nudno się bronią .... zależy kto lubi jaką piłkę .... jakby sie bronili, to nie wladowali by 3 bramek w pierwszym meczu...
-
Liga Mistrzów 2009-2010
no dziwne,zeby atakowali grajac w 10 i majac zapas dwoch bramek z pierwszego meczu. nie jest to mile dla oka,ale jednak skuteczne jak widac,a o to chodzilo,ze "gralo sie ciezko". i jak nie lubie Interu,tak jakos juz wolalem ich niz ta Barcelone, za duzo jej wszedzie juz bylo
-
Liga Mistrzów 2009-2010
zycie. jednak Inter.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
a no znam takiego jednego, dobry kolega starszego brata, raczej ogarnia i nie odwala chaltury, jak trzeba bylo szukac kola pasowego do bmw to cala noc jezdzil i zalatwial zeby zdarzyc przed swietami w grudniu. kiedys naprawial mi audi i tez bylem zadolony [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 19:05_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us sie powstrzymac nie moglem :> kolezanka spelnila moje male marzenie tym zdjeciem