Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. To nie taki chrom, tylko wysoki polysk Na wiosne szyby pojda w lekka lustrzanke, bo teraz juz czarne srednio. a co do tego ze nie pasuja- rownie dobrze mozna mowic ze sportowe auto i diesel to dwa co do tej opony- jest ok
  2. No i jest nowe obuwie. Asa Revolution 19'' z oponkami 225/35/19 Michelin Pilot Sport + dystans na tyl 1.5 cm Kilka fotek na szybko
  3. to normalne jest jesli pada postojowka, to na samych postojowych w lampie w ktorej poszla zarowka zapala sie kierunek jako "zapasowa" postojowka,gasnie gdy zapalasz mijania/drogowe- mam tak samo tylko,ze u Ciebie cos nie tak z pradem jest, skoro raz postojowka swieci,a raz nie i wywala blad
  4. dach moze pojdzie do poprawki, w nastepnym tygodniu jade porozmawiac z gosciem, ktory bawi sie w oklejanie foliami wszystkiego,co da sie okleic zobaczymy ile by zawolal za dach w polyskujacym carbonie,bo i tak chce dyfuzor okleic :gwizdanie:
  5. Tzn?? na razie juz modów nie planuję na ten rok, choć chodzą mi po głowie ciągle te splittery i tylny dyfuzor w carbonie (folia, jak na dachu).
  6. a tak jakos, dla bajeru sie maznelo jak wszystko i tak na wierzchu bylo przy zmianie zawiechy Nowe fele w poniedzialek.
  7. tak sie zdaje z boku na wysokosci auta, patrzac z tylu czy z "normalnego punktu widzenia" jest akurat, gdyby byly glebiej juz by za bardzo schowane byly
  8. Szybka fota podgladowa, jeszcze stare fele, czekam na paczke z nowymi :gwizdanie: W koncu jest gleba
  9. Hmmm dawno nic sie nie dzialo z autem... ale.. w nastepnym tygodniu pojawi sie gwint (w koncu), nowe koncowki wydechu (zamiast 60 mm bedzie 75 mm) i... nowe felgi, 19 cali
  10. orientacyjnie w sumie, bo jednak chyba zostanie, nie chce mi sie znowu szukac auta,ani dokladac do innego w sumie.
  11. niemów że żałujesz powoli przestaje zalowac
  12. Oto moj nowy nabytek- Kawasaki Z1000 z 2006 roku. Sprzedalem swoja ZX-6R 2005 i juz mialem nie kupowac nic na razie,ale ze znowu zostawila mnie laska, to jednak jakies moto musialo byc,a ze nie chcialem juz scigacza,bo i tak nie mam z kim latac, to wybor padl na naked'a... no i jest. Kawa Z1000, 2006 rok, kolo biała perła kameleon (tak,była malowana i jest do kilku poprawek). Ogolnie moto przyzwoite, za cene za ktora ja wyrwalem raczej sie oplacalo. Pare rzeczy sie dopiesci i bedzie git, z reszta to i tak tylko na ten sezon. Oto zdjecia:
  13. pare nowych foto w pierwszym poście :gwizdanie: z USA leca juz do mnie splittery a'la CSL moze w tym tyg bedzie tez gwint juz,choc jeszcze mysle, nie wiem czy auta w nie wystawie na sprzedaz
  14. no i nie ma juz ani aktualnych (jeszcze) mistrzow, ani wicemistrzow, porazka, lippi niech zostawi reprezentacje i wraca prowadzic Juve
  15. no wlasnie sprawdzilem, kiedys takiej mozliwosci nie bylo, przynajmniej z tego co pamietam. ok, w takim razie powinienem dac rade sam. dzieki. zamykam
  16. trzeba miec wypukla karte platnicza,zeby zaplacic przez PayPala ja takowej nie posiadam.
  17. Witam! Jak w temacie- chce kupic pewna czesc (splittery CSL do E46, koszt w PLN okolo 400 zł), dostepna tylko na zagranicznym ebay'u. Niestety, nie mam tam ani konta, ani tez mozliwosci zaplaty przez PayPal, dlatego potrzebuje czyjejs zyczliwej pomocy w zakupie owej czesci, moze byc za drobna odplata Ja przelewam pieniazki na konto,a owa osoba zamawia towar i placi przez PayPal. Po szczegoly zapraszam na PW. Pozdrawiam.
  18. Moze nie az tak,ale cos w tym stylu, chce zalozyc gwint, posadzic ja ladnie i szukam innej felgi, mam na oku ladne RH skrecane 18'',ale najpierw musialbym sprzedac te.
  19. wiem do czego pijesz tylne lampy wracaja do ori wygladu, jeszcze w tym tygodniu a nastepnie szukam gwintu i splitterow na przedni zderzak, a'la wersja CSL
  20. fota zrobiona przez kolege, E46Fest w Poznaniu, 19.06.2010
  21. wyposazenie nie powala,ale za to gleba idealna
  22. heheh normalka, hiszpania gra pieknie,ale przegrywa i daleko nie zajdzie,zeby wyszli z grupy :polew:
  23. Szybka fota podgladowa: Uploaded with ImageShack.us I na ten sezon koniec modow, chyba ze jak beda fundusze, to walne maske i klape tez w karbon
  24. no ostatnio jakos nie wygrali
  25. Tylne ledy sa oryginalne, tylko prysniete i przyciemnione. Na zdjeciach wyglada to byle jak, na zywo mi sie widzi i tak zostaje. Co do tych podrobek LM... zastanawialem sie nad nimi swego czasu,ale odpuscilem. Zima bede szukal jakichs ciekawych 19'

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.