Treść opublikowana przez Tas2die4
-
Kibice żużla
Brak slow co Gorzow zrobil, bo w sumie juz przerzneli.
-
Piłka nożna
Buffon ostatnio nic nie prezentuje, popelnia szkolne bledy,od czasu ostatniej kontuzji to juz zupelnie nie ten Buffon. Co nie zmienia faktu,ze latem pewnie i tak lipa bedzie, znowu nasprowadzaja jakichs sredniakow i bedzie gorzej niz w tym roku.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie, chcialbym sobie czasem pograc w dziewczyna w jakies wyscigi na split screenie, sa jeszcze jakies gry ktore maja opcje splita?? Na X'a lub PS3?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ogolnie nie ma tragedii,ale juz wole Medala nowego, na ktorego tak psioczyli ze przeciwnicy debilni. Tamci to przy tych z Crysisa panowie magistrzy.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pogralem troche w tego Crysisa 2... w sumie.. grafika fajna,ale co razi juz po kilkunastu minutach gry to debilni przeciwnicy, ich AI jest na poziomie swinki morskiej. Zachowuja sie schematycznie i kompletnie nienaturalnie. Przyklad- idzie dwoch pacjentow jeden za drugim, wychodze im na przeciw z wlaczonym camo, wale heada pierwszemu,a drugi idzie dalej prosto na mnie jak gdyby nigdy nic
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ze wam sie chce w te platyny bawic
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jeż Jerzy- porazka. Ten kto ulozyl scenariusz do tego scierwa, musial byc na niezlych halucynogenach.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ogarnial ktos Homefront??
-
Duża zwłoka z rejestracją motocykla. Jakie konsekwencje?
hehe mam ta sama sytuacje ze swoim moto, tyle ze mam przeglad wazny i OC tez oplacone. Moto kupione w czerwcu zeszlego roku ale do tej pory skarbowka sie do mnie nie zglosila, musze "przerobic" umowe i w koncu do nich pojsc
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
w innym kolorze nie beda w ogole wygladac, predzej pomyslalbym nad zmiana felg,ale jeszcze predzej bedzie zmiana auta a ogolnie felgi robia niezle wrazenie na ulicach, ludziom lby ukreca, kolezanki do mnie wypisuja "gdzie takie swieeeeecaaace" felgi kupilem,a ludzie podbijaja i pytaja czy nie chce sprzedac i za ile a tak na serio,na zywo wyglada kozak, wyroznia sie i o to chodzi
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Fele za 8K uzywki?? Podziekuje hehe Btw, nudzilo mi sie dzis:
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Poczulem dzis lato znow i auto znowu w letnich butach
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No. MGS4 skonczony po raz drugi, mozna sie zabierac za cos innego, w kolejce Killzone 3 i GT5
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gosc troche psychiczny, jakby egzorcyzmow potrzebowal Odpalilem dzis tego calego TDU2.. eeee,jakos mnie to nie jara
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja tez byłem maniakiem serii dopóki nie wyszła czwórka jest jeszcze Peace Walker tylko cos sie zabrac nie moge porzadnie,a psp lezy i sie kurzy.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ja mam zamiar skończyć do weekendu , obskoczyłes wszystkie subquesty ??? :naughty: akurat tu nie trafiłeś bo MGS4 to crapiszcze jakich mało , do poprzednich częsci brakuje mu lat świetlnych Skonczylem fabule, poboczne questy z nieznajomymi, czesc innych dupereli i mam jakies 87%,ale jakos juz nie mam motywacji po tym zakonczeniu Co do MGS4- ja ogolnie jestem maniakiem serii, kazda czesc po kilka razy meczylem,a 4-ke tylko raz i mam ochote sobie pyknac raz jeszcze, choc jak znowu pomysle o tych cut-scenkach trwajacych po 2 godziny to mnie mdli az
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie łam się, zjedz Snickersa E tam, na otarcie lez mam swiadomosc,ze prawdopodobnie jutro bede juz mial PS3 pod TV Troche zabawy z CFW i jazda I w koncu pogram bez tego dzwieku jak z odkurzacza I będziesz mógł grać jedną ręką na malutkich padach dostosowanych do skośnookich Pol zycia gralem na tych "malych padach", zaczynajac od psx, przez ps2 i ps3 tez juz mialem Mi to tam lotto, mam okazje wiec bede mial obie platformy- X'a i PS3, do fanboya mi daleko Tyle ze na PS3 jest MGS,a na X'ie Gears of War
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie łam się, zjedz Snickersa E tam, na otarcie lez mam swiadomosc,ze prawdopodobnie jutro bede juz mial PS3 pod TV Troche zabawy z CFW i jazda I w koncu pogram bez tego dzwieku jak z odkurzacza
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wlasnie skonczylem Red Dead Redeption- dobra giera, tylko zakonczenie takie smutne
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
fajna lajtowa gierka, multi nie wiem,ale single na jeden dzien pociesznego rozwalania wszystkiego co sie rusza- fajna opcja. Takie mini gears of war, czekajac na trzecia czesc tej ostatniej. No i kombinowanie ze skillshotami tez fajna opcja
-
[ALL] Pomyłka na Allegro- kolejny podobny temat.
Nie napisalem Ale w reszcie juz tak i w tej nowej tez
-
Sposoby na ciekawskiego kota sąsiada
:blink:
-
[ALL] Pomyłka na Allegro- kolejny podobny temat.
:decayed:
-
[ALL] Pomyłka na Allegro- kolejny podobny temat.
Ok, dzieki koledzy, bo juz mialem stresa ze przez nieuwage bede jakies sądy odwiedzal.
-
[ALL] Pomyłka na Allegro- kolejny podobny temat.
Witam! Mam takie pytanie- dzis wystawialem koledze 3 auta na swoim koncie na Allegro. Troche sie spieszylem i niestety, przy pierwszym aucie,zamiast 22 tys, wpisalem tylko 22 (w myslach majac 22 000 ), po kilku minutach ktos kliknal kup teraz i dopiero zauwazylem ze bylo 22 zl cena kup teraz. Pozostale auta wystawilem juz prawidlowo. Zaraz po zakonczeniu tej pierwszej aukcji napisalem do kupujacego maila,ze nastapila pomylka,ze cena to oczywiscie 22 tys zl itp itd i wystawilem aukcje jeszcze raz, tym razem juz tak jak trzeba. Dodam tylko,ze w opisie aukcji cene napisalem poprawnie, tzn "Cena to 22 tys zl". Gosc odpisal mi w mailu,ze "w takim razie sprawe kieruje do swojego pelnomocnika". Chwile pozniej patrze na komentarze klienta (ma ich az 12),ze ostatni pozytyw jest za Golfa IV ( w pelni sprawnego), ktorego kupil za.. 10.50 zl Wiec moim zdaniem chyba jakis naciagacz i "hiena", ktora poluje na takie bledy. (Tylko dziwi ten pozytyw,ale nie wnikam) Co w takiej sytuacji powinienem zrobic?? Czekac na rozwoj sytuacji (nie zdziwie sie,jak napisze zebym mu przelal z 500 zl na konto w ramach "ugody),czy gdzies to wyjasniac (Allegro i tak umyje rece pewnie i napisze jakims cytatem z regulaminu,jak zwykle w kazdej sprawie,choc napisalem do Nich i tak)? Dzieki za odp. Pzdr