Treść opublikowana przez Tas2die4
-
Jaki telefon polecacie?
Po wgranie Belle jakby krocej mi bateria trzyma... Poltora dnia i zdycha, wczesniej bylo minimum 2 dni...
-
[ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.
Moto juz dawno sprzedane I to nawet ktoremus z forumowiczow, o czym sie pozniej dowiedzialem,bo wtedy jeszcze nie mial A4
-
Jaki telefon polecacie?
Nokia Suite 3.3, przez Software Updater nie pojdzie. Kontakty, wiadomosci itp zostana, wywali jedynie zainstalowane aplikacje-przynajmniej mi tak zrobilo.
-
Jaki telefon polecacie?
Mi wywalilo wszystkie zainstalowane aplikacje, jedynie Sygica udalo mi sie przywrocic
-
Jaki telefon polecacie?
Tez zrobilem update do Belle i w sumie jest pare fajnych opcji, np skroty do Wifi,BT itp jak w Androidach rozwijane od gory, zawsze widoczny zegarek i ikonki powiadomien, lepiej sie smsy pisze bo powiekszyli przyciski i je troche oddalili od siebie na alfanumerycznej klawiaturze,ale za to np wczytywanie emotow strasznie zamula, 2s opoznienia zanim sie pojawi tabela z nimi. Najgorsze,ze mialem zhackowanego softa i moglem wgrywac niepodpisane aplikacje,a teraz musze od nowa sie w to bawic
-
Strefa motocyklistów
To,ze lezal to nic zlego, o ile nie lezal pod TIRem Jesli koles chce jechac na sprawdzenie, to juz cos znaczy. Moje wszystkie moto byly po mniejszych lub wiekszych przygodach,ale wazne zeby jechal i hamowal jak nalezy i byl prosty
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Panowie, mam laickie pytanie,jak uzyskac taki efekt jak np na tym zdjeciu?? (Chodzi mi o ta "wypuklosc" lub jakkolwiek to nazwac) Lub tutaj: Zawsze mnie to zastanawialo??
-
Siłownia
Ja dzis tez zrobilem sobie martwy, nigdy w sumie sie na nim nie skupialem,a tak naprawde to prawie nigdy go nie robilem.. i juz czuje co bede mial rano z dolna partia plecow
-
Jaki telefon polecacie?
Pany,a mial kto do czynienia z HTC Sensation White Xl?? Tak to to reklamuja w Playu ostatnio, wyglada fajnie- tylko cena zaporowa troche
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
A ja mialem dzis nawet przez chwile skilla na + No ale niestety, pozniej przyszli chlopcy z jakiegos klanu i zaczeli nas mocno bic
-
Kupno aparatu - lustrzanki.
Kurde, sam sie zastanawiam wlasnie nad tym Nexem,bo mi lustrzanka w sumie niepotrzebna, fotki robie dosc rzadko i raczej na spontanie, wiec przydaloby sie cos mniejszego i porczniejszego...
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
http://gry.onet.pl/wiadomosci/hakerzy-atakuja-battlefield-3,1,5008878,artykul.html Ktos juz wylapal bana?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
taaa... najlepiej jest z takim baranem jechac, albo leciec, czasami nie zdarzysz sie katapultowac w pyte, caly czas mecze sa 12 vs 12, tylko kolo 1 w nocy uciekaja Sie pro znalezli,zapomnial wol jak cieleciem byl Fajnie macie, ja jakos nie moge znalezc czasu na granie, jak zagram 1-2 na tydzien to jest dobrze
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Stukanie zniewelowane, okazalo sie ze gdy poprzedni wlasciciel montowal kompresor a pozniej go wyciagali to zostawili maly wezyk od oleju ze sruba, ktora tarabanila o kolumne. Teraz jest cisza W miedzyczasie w aucie zamontowalem short shifter, fajna sprawa Teraz przymierzam sie do DYNAVINU no i nowe fele na lato, BBS CH sprzedane
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ladna seria
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Niskie?? Spokojnie przejezdzam przez progi zwalniajace nawet na 17", wiec jak dla mnie to jest za wysoko Co do elastycznosci, 60 na 5 biegu spokojnie mozna jechac i szybko w miare reaguje wtedy na gaz (skrzynia jest 5 biegowa tylko). Ogolnie za duzo machac gałką nie trzeba. A co do osiagow, jakims demonem szybkosci to nie jest. 100 km/h robi w niskie 6.5 s- wiec szalu nie ma,ale tragedii tez nie.[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 18:28_________________________________________________ Wstawiam pewien ciekawy filmik... Polecam taki "mod" kazdemu, wrazenia niezapomniane, mam tak za kazdym razem gdy jade autem "w trase" ... A tak na serio, szlag mnie trafia Z tego co zauwazylem, takie skrzypienie pojawia sie tylko powyzej 120 km/h, ponizej tez wystepuje ale nie tak intensywnie (choc i tak wku*wia ucho). Co ciekawe, gdy odejme gaz i auto zacznie schodzic z obrotow (hamowanie silnikiem) nastepuje niemal totalna cisza, wiec wnioskuje ze cos jest wprawiane w drgania od silnika.. tylko ku*wa co?! :
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Cos susza ostatnio w nowych ciekawych tytulach :gwizdanie:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
:polew:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Za slaby jestem
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Co ta gra ma bugow.. wbijam na server, choc raz dobrze mi idzie,a nagle okazuje sie wszyscy maja zerowy rank i liczy mi od zera, wychodze z serva i jest normalnie,ale statow z ostatniej rundy nie zapisalo No chyba,ze to server tak ustawiony,bo liczy od zera co runde
-
Siłownia
Pany, jakas dobra i mocna kreatynka?? Najlepiej zarzuccie jakims linkiem z Allegro od razu,bo chce w nastepnym tygodniu wrocic na silke (przerwa ponad miesiac ),a u mnie w miescie nic sensownego nie kupie bez mega przeplacania.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Co moze dziwne,ale moj silnik nie wciaga oleju, mozliwe ze za sprawa tego iz jest zalany Valvoline Vr1 10w60. Co do BBS, pojezdzilem na nich tylko z 2-3 tyg i wlecialy zimowki, ogolnie felgi sa na sprzedaz Jezdza po Pl juz 3 lata i jedna byla lekko naprawiana od wewnatrz,ale to juz jakis czas temu i teraz jest ok
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ogladalem wczoraj sobie "Drive", fajny fajny, ma klimacik. No i muzyka tez niczego sobie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja chyba niedlugo ustawie sobie budzik na jakas 3-4 rano i wbije na jakis pusty server, bede sie uczyl latac wszystkim po kolei, bo innej opcji zeby sie nauczyc nie widze
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ale grac "umi" Ja chyba nie przetrwam fali frustracji jaka mnie dopada gdy mam staty w stylu 0-6 i odstawie ta gre w piz*u