Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. Tas2die4 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No to tez. Np zajma 3 ławki do brzuszkow obok siebie i wiecej siedza niz cwicza. Wczoraj tez, podchodze do typa przy lawce skosnej ujemnie i pytam sie czy zajeta, on do mnie "tak". Za chwile patrze,a on na niej przedramie sobie macha 4 kg odwaznikiem
  2. Tas2die4 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    70 kg?? Ja wczoraj widzialem jak poprzychodziły mlodziki w włosami na pol twarzy i ich 20 kg nosilo Ogolnie ludzi od chuu i tylko wku*w brał,bo miejsca nie bylo i wszystko pozajmowane
  3. Unia Leszno pewnie znowu w finale, 2 sparingi ze Stala i 2x baty dostalismy. Stal moim zdaniem 5-6 miejce, czyli ogolnie porazka
  4. 9j przod, 9.5j tył. Troche zaluje,ze nie wzialem 10j,no ale juz trudno, ten sezon przesmigam, o ile wczesniej nie sprzedam auta
  5. Jedziesz na przeglad, pozniej dajesz do wydzialu komunikacji, rejestrujesz, ubezpieczasz i smigasz Moga jedynie jeszcze rzadac zaswiadczenia od firmy z ktorej kupiles o tym,ze kupili ten motocykl w celach sprzedazy cos tam cos tam, ja takie cos dostalem,zeby sie nie czepiali w urzedzie. Co tam kupiles??
  6. Poprawione Tymczasem w koncu dotarly do mnie felgi na sezon 2012. Czekam jeszcze tylko na dystanse i 2 opony, jak sie uda to w sobote wszystko poskładam i wrzuce na auto. A poki co, szybka przymiarka na przypal
  7. Ja posmigalem w niedziele troche, krotko bo wialo i jakos zimno bylo,ale czekam na sobote- ma byc 16 st i sloneczko,wiec polatam i pooswajam sie z R1,bo juz sie troche przekonalem ze jest troche wariat
  8. Powinno smigac,ja tez mialem wersje RU zrobiona na PL- kupilem Karkand i dziala normalnie
  9. Ostatni dobry jRPG w ktory gralem i ktory mnie naprawde wciagnal byl Star Ocean The Last Hope,a pozniej pustynia
  10. A ja bym pogral w jakies dobre jRPG,ale ku*wa nie nic ma ciekawego ostatnio oprocz FF XIII i XIII X-2, ktore jakos mi nie podchodza...
  11. Woooo, Assassin w AS&A?? Bedzie gruuubo
  12. No to nie wiem jak Ty to robiles. Albo masz ciezka noge albo miales automat albo jezdziles tylko po miescie i to niemalym. Albo wszystko na raz Ja mam ciagle na kompie około 10.5 i tak mniej wiecej wychodzi z przelicznika zatankowane litry/zrobione kilometry
  13. Mogliby dac w multi "nocne" wersje map, przynajmniej niektorych..
  14. Nie bedzie bialych,bo sa nudne. Tak jakby ich nie bylo,a do czarnej nerki w ogole nie pasowaly. Pomaranczki w tym kolorze wygladaja super i zostaja
  15. Ciagle zimowy setup, jeszcze z 2 tygodnie... Takie tam na podwórku BTW, gdzie sie podzialy emoty i opcja ich wstawiania w nowej wersji forum??
  16. Gosc tym pokretlem przygasza sobie swiatlo wokol Spojrzcie jak robi sie ciemniej gdy rusza tym pokretlem od temperatury
  17. A czym sie rozni hardcore od normala, bo nigdy tego nie obczajalem?? :gwizdanie:
  18. Tas2die4 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    E tam, E30 juz za 2500 zł mozna wyrwac przeciez i to igiełke...
  19. Flyer, a ja tak zapytam- Ty wylaczasz kiedykolwiek X'a?? Bo co sie nie zaloguje do Battleloga to jestes online
  20. Dokladnie, najczesciej gram wlasnie tam i czasem jak wieczorem wejdzie ta grupka to sie grac nie da. Ale jacy zadowoleni ze im dobrze idzie.
  21. Wlasnie chcialem sobie pograc, ale po 3 rundach z ktorych kazda trwala srednio 5 minut mi sie odechcialo, uwielbiam gdy w jednym teamie siadzie 7 pulkownikow, z czego 4 z jednego klanu i sobie graja vs druzyna gdzie 2 osoby maja lvl>30,a jak powiesz "teams",to wielkie oburzenie ocb
  22. Chyba nie o predkosc chodzilo.. eh tak to jest,jak ma sie haxy poinstalowane :decayed:
  23. Mi to jakims Far Cry zajezdza, wolalem Maxa w czarnej skorze i bardziej mrocznych,obskurnych lokacjach
  24. Sam nie wiem... jakos nie trzyma klimatu poprzednich czesci jak dla mnie...
  25. Ja mam N8 2 miesiace i nie narzekam, nic sie nie dzieje, raz czy 2 mi sie zawiesila bo cos z karta SIM mialem. Symbian Anna/Belle nie jest tak ladny jak Android,ale daje rade. NO i ma wbudowany Transmitter FM-bardzo fajna sprawa,a aparat ma najlepszy ze wszystkich wyzej wymienionych telefonow. Wczesniej mialem Arc, Galaxy- wole N8,choc marzy mi sie HTC Sensation XL

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.