Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tel. z navi jaki wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zmienić tel na taki z nawi pytanie jaki wybrać najbardziej zależy mi na takim gdzie mogę wgrać mapę i korzystać za darmo. Najbardziej chciałbym Nokie ale nie koniecznie. Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek telefonów/Nokii z navi jest sporo, zależy ile chce na niego wyłożyć. Tak jak koledzy napisali N8,E7,C7,C6,5800,5230,E52,E66 czy nawet 2710navi oraz wiele wiele innych. W tej chwili Nokia udostępnia darmową nawigację do swoich telefonów (Nokia Maps),rewelacyjna nie jest ale jakoś działa. Garmin napewno będzie lepszym rozwiązaniem. Był też Tom Tom, ale nie wiem czy jest jeszcze rozwijany na Symbiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli może być coś innego niż Nokia to poszukaj sobie dotykowego Samunga Omnia I (i900) lub Omnia II (i8000) oba telefony mają system Windows Mobile na którego wgrywasz spokojnie Auto Mapę, TomToma, iGO itp. Omnie I sam posiadam i z wrzuconą AM spokojnie daje radę jako nawigacja :good: Omnie II też miałem ale niestety uległa uszkodzeniu zaraz po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N8,N95-2 z mapami OVI, albo mapy GARMIN... wszytko działa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N97 MINI :wink4: mam i jest dobrze :rolleyes:

nie polecam, mapa może i jest ok. ale sam telefon jest do d*py, potrafi się zawiesić dość często i jak często korzystasz z internetu/aplikacji/nawigacji to bateria potrafi polecieć w 1 dzień. jedyną zaletą tego telefonu jest dodatkowa klawiatura. ja mam od roku ten telefon i żałuję, że go wziąłem (w sumie nic ciekawszego za 1 zł nie było). teraz tylko czekam na promocję i biorę iPhone'a 4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam do około 300zł nie nowy tylko uzywka. Zastanawiam sie nad Nokią 5230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam N8 mam od jakis 7 mies i navi jest ok choc nie korzystam z niego czesto :wink4:

po update map mozesz korzystac z navi bez karty sim w tel. :gwizdanie: sprawdzone osobiscie.

Kupilem go glownie pod foto / wideo i chyba po tym wzgledem jest dalej najlepszy na rynku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam N8 mam od jakis 7 mies i navi jest ok choc nie korzystam z niego czesto :wink4:

po update map mozesz korzystac z navi bez karty sim w tel. :gwizdanie: sprawdzone osobiscie.

Kupilem go glownie pod foto / wideo i chyba po tym wzgledem jest dalej najlepszy na rynku :wink4:

potwierdzam N8 wymiata tekzez kreci filmiki w hd, ale jest bardzo droga:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jestem posiadaczem tel. z Androidem, nie chcę patrzeć na Symbiana, czyli wszelkiej maści Nokii z serii E oraz N. Dlatego też sprzedaję swoją N97 mini pomimo, że Nokia Maps sprawowało się całkiem nieźle. A więc jeśli rozważasz zakup telefonu zwracając głównie uwagę na nawigację, to mogę polecić jakąś Nokię, ale do innych spraw Symbian jest bardzo irytujący. Co do "darmowości" nawigacji na innych platformach - śliski temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli może być coś innego niż Nokia to poszukaj sobie dotykowego Samunga Omnia I (i900) lub Omnia II (i8000) oba telefony mają system Windows Mobile na którego wgrywasz spokojnie Auto Mapę, TomToma, iGO itp. Omnie I sam posiadam i z wrzuconą AM spokojnie daje radę jako nawigacja :good: Omnie II też miałem ale niestety uległa uszkodzeniu zaraz po zakupie.

Potwierdzam, jeździłem teraz cały tydzień na I900 i bardzo dobrze się spisywała, tylko za pierwszym razem szuka sygnał z 30s i później jest ok, jedyny minus to krótko trzyma bateria, trzeba mieć koniecznie przy sobie ładowarkę jak chcesz dłużej jechać na niej niż 2h.

Jeśli szukasz do 300zł to wujek ma do sprzedania taką Omnie I900, kupił nie dawno od kolegi od nas z forum ale jednak będzie chciał kupić samą nawigację bo chce mieć 5" ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chodzi o tel z navi to polecam AM, chyba że już uprzesz się na nokię to koniecznie garmin. Ovimaps lubi się zgubić.. i niejest na tyle dokladna..

Mimo wszystko ja jednak bym szukał czegoś z AM np. HTC TYTN II mam i sprawuje się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli może być coś innego niż Nokia to poszukaj sobie dotykowego Samunga Omnia I (i900) lub Omnia II (i8000) oba telefony mają system Windows Mobile na którego wgrywasz spokojnie Auto Mapę, TomToma, iGO itp. Omnie I sam posiadam i z wrzuconą AM spokojnie daje radę jako nawigacja :good: Omnie II też miałem ale niestety uległa uszkodzeniu zaraz po zakupie.

Potwierdzam, jeździłem teraz cały tydzień na I900 i bardzo dobrze się spisywała, tylko za pierwszym razem szuka sygnał z 30s i później jest ok, jedyny minus to krótko trzyma bateria, trzeba mieć koniecznie przy sobie ładowarkę jak chcesz dłużej jechać na niej niż 2h.

Jeśli szukasz do 300zł to wujek ma do sprzedania taką Omnie I900, kupił nie dawno od kolegi od nas z forum ale jednak będzie chciał kupić samą nawigację bo chce mieć 5" ekran.

Sam mialem Omnie i niestety chyba wadliwa bo jak sie nagrzala to na auto mapie autko po ok godzinie jazdy jechalo obok drogi wyznaczajac co chwile nowa trase. Ale wiem ze tel. z WM spisuje sie jako nawigacja bardzo dobrze. Teraz mam HTC Desire i Sygic Aura i jestem bardzo zadowolony jednak nie jechalem jeszcze zadnej dluzszej trasy. Do 300zl kup jakiego HTC na WM albo cos innego na WM, Asusa, Mio A702, Omnie.... bedziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wybór padł na Nokie 5230 jak czytałem komentarze to ludzie sa zadowoleni z tego tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka biedniejsza 5800 XM- sam mialem i bylem zadowolony :wink4:

Ja teraz sprzedalem Galaxy S i zastanawiam sie nad kupnem nastepnego tel. Nie wiem co wybrac... Galaxy S2, LG Optimus X2 czy moze iPhone 4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...