Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tel. z navi jaki wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

ja bym kupił iPhone'a 4 - sam takiego sobie zamówiłem i czekam aż mi go dostarczą z T-mobile. na chwilę obecną mam nokię n97 mini i nie polecam :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupił iPhone'a 4 - sam takiego sobie zamówiłem i czekam ...

twoja odpowiedz przeczy sama sobie.

nie wiem czy polecasz czy odradzasz...

żeby polecić to chyba trzeba mieć jakieś doświadczenie z tym modelem, a tutaj nie widzę czy warto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlop chce wydac 300zł a tu wyjezdzaja z telefonami za kilka tysi :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5800 :) [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 17:53_________________________________________________5800 w sumie jest nawet na sell ma znajomy jak nowa z uchwytem do auta a to jest wydatek ok 100zl tez jak niema ;) karta 2gb tam jest komplet bez simlocka na gwarancji stan igiełka ;) jak cos to prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nokie n8, nawet daje rade, sygnał GPS łapie szybko, samo użytkowanie od pół roku dopiero raz mi sie zawiesiła że trzeba było kombinacja klawiszy resetować :gwizdanie:

mapy co pewien czas dogrywam nowe, do normalnego uztku sie nadaje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xperię x10i i program CoPilot Live, sprawuje się świetnie o ile wiesz gdzie szukać odpowiedniej wersji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlop chce wydac 300zł a tu wyjezdzaja z telefonami za kilka tysi :facepalm: :facepalm: :facepalm:

byś popatrzył na to, co pisał Tas2die4, a potem pisał... bo mój post był odpowiedzią do jego posta! :wallbash:

ja bym kupił iPhone'a 4 - sam takiego sobie zamówiłem i czekam ...

twoja odpowiedz przeczy sama sobie.

nie wiem czy polecasz czy odradzasz...

żeby polecić to chyba trzeba mieć jakieś doświadczenie z tym modelem, a tutaj nie widzę czy warto....

doświadczenie mam bo mój tata ma iPhone'a 4 od roku i tylko dzięki temu się na niego zdecydowałem. jakbym nie miał z tym telefonem doświadczenia to bym nie pisał.. to chyba logiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z twojego postu to mnie wynika prawda?

gdybyś od razu napisał użytkuję od roku i dlatego zamówiłem dla siebie to odpowiedź miała by inny wydźwięk.

wtedy ja sam z chęcią zapytałbym jakiej mapy używasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...