Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. no nie mam tv akurat.. tuner to koszt okolo 900 zl + montaz i tv free... pomysle. a o mp3 tez slyszalem, np cos takiego: Link[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 22:04_________________________________________________Nowe foto wydechu i grilla- 1-szy post
  2. najpierw felgi 19'' i zimowki jakies,bo grill czarny juz jest,a proste wydechy beda jutro. na wiosne bede myslal o innych "duperelach",np tunerze tv do navi
  3. z tego co wiem nie bylo chyba wersji z cd. tak,tylko zmieniarka w bagazniku. takze troche kicha.
  4. Co do navi... rns-e przegrywa jesli chodzi o sama nawigacje, bo: W BMW jest PL lektor (dograny,ale w a4 chyba tej mozliwosci nie ma). W BMW mam na 1 DVD prawie cała Europę. Co do samego nawigowania to podobnie, choc w BMW jest chyba dokladniejsza i lepiej prowadzi, z tym ze tutaj nie mam bajeru w stylu "strzalek na komputerze miedzy zegarami". RNS-E na pewno przewyzsza ta navi jesli chodzi o mozliwosci multimedialne, chocby sama mozliwosc podlaczenia dvd i odtwarzanie mp3 z kart pamieci,oraz czytnik cd w samej navi (w BMW pod wyświetlaczem mam kaseciaka ). Obsluga tej navi jest prosta i szybko sie do niej mozna przyzwyczaic. NO i to chyba tyle... :gwizdanie:
  5. ja mam teraz na tyle 255/30 i miejsce jeszcze jest. poszlo PM. Alpine?
  6. Jest juz czarny grill, jutro beda proste koncowki wydechow Ulter nx04 fi 60mm. Wiec jutro nowe fotki. Caly czas zastanawiam sie nad felgami 19'',a konkretnie Dotz Mugello...
  7. Tas2die4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Dokładki w kolor, wieksza felga, wywalic ten hak, sciemnic lekko szyby i juz bedzie calkiem inaczej. Pokaz fotki wnetrza jeszcze
  8. Mnie sie wydaje,ze moja ma juz jakis delikatny program,stad te 210 KM i male spalanie (na razie nie wyszedlem z 6 l ). Jak wymieniali turbine to mozliwe ze wgrali jakos delikatnie zmieniony soft,ale nie jestem pewien. W kazdym razie gdybym to zaczipsowal, mialbym jakies 250 KM,wtedy juz powinno latac ladnie
  9. Jak myslicie, czy fele z oponami w rozmiarach 8.5j 235/35/19 na przod i 265/30/19 9.5j na tyl to nie bedzie przesada? Zmiesci sie to??
  10. baton musi byc, wożę go w kazdym aucie :gwizdanie: ja nie mowie ze rewelacyjna,ale mnie sie podoba,a po lekkich modach bedzie jeszcze lepiej
  11. nowe foty w 1-szym poscie. zastanawiam sie gdzie najblizej mnie mogliby mi dobry program zrobic...
  12. mysle nad programem, choc slyszalem rozne opinie na temat programow do tego silnika.. ale podobno 250 mozna z tego zrobic na lajcie... mysle jeszcze nad felgami 19'' na wiosne, cos jak tutaj: sesje porzadna wnetrza itp zrobie,jak ja porzadnie umyje i bedzie pogoda
  13. Przedstawiam Wam moją Nowa Lalę. BMW 330cd coupe E46 w pełnym M-Pakiecie. W środku: M-Pakiet (kierownica, drążek,listwy itp), fotele pół-alcantara, podsufitka antracyt, listwy carbon. Na zewnątrz: Pełny M-Pakiet, felgi 18''. Silnik: 3L Diesel 204 KM (wykres z hamowni- 212 KM i 425 NM). Wyposażenie: Dość bogata opcja, łącznie z nagłośnieniem Harman/Kardon, Webasto, tempomatem, nawigacja (PL lektor kox), xenony skrętne(+ Follow Me Home), grzane stołki, parktronik tył, elektryczna roleta tylnej szyby, elektryczne fotele z pamięcią,szyby, lusterka, elektryczny szyberdach,czujnik deszczu, zmierzchu itp itd. Ogólnie banan mi z mordy nie schodzi :> Wrażenie po przesiadce z A4 B6 2.5 Tdi Quattro- Beemka dużo lepiej się zbiera, mniej pali (w trasie 6 l ON ) no i nagłosnienie Harmana robi robote az za dobrze. Na minus wnętrze (choć i te ma swój urok), brak dwu-strefowej klimy,no i pewnie brak QUATTRO da mi się we znaki zimą. Ale ogólnie nie żałuję przesiadki,a wręcz jestem bardzo zadowolony,choć i troche na to floty poszło. Mody: Proste końcówki wydechów 80 mm. Nerka na czarno. Program. Ciemne kierunki boczne. Czarne felgi z rantem 18''. Przyciemnione szyby. Xenon w halogenach. Rejestracja indywidualna. Czarne środki przednich lamp. Zawieszenie gwintowane. Czerwone zaciski. Przyciemnione szyby. Felgi 19'' Asa Revolution. Plany: tuner TV (może). Początkowo wyglądała tak: Program: UP E46Fest: UP: A obecnie tak:
  14. oj koty, nie drapac sie. moze i prawda,ze w temacie Nowaka jest troche spamu,ale tak jest w co 3 temacie w dziale "moja a4". czesto jest po kilka stron o tresci " :decayed:", " :naughty:" lub " :kox:",ktore nic nie wnosza do tematu. ale to juz raczej sprawa modow,choc niejednokrotnie i oni sam osobiscie autorami tego spamu... trudno. ale nie ma co sie spinac. co do kwestii "stary grat-nowe b8", no coz, fajnie kuredu ze Cie stac na nowe auto z salonu,ale ja znam ludzi ktorzy pomimo ze ich spokojnie na takie cos stac, nigdy by nowki nie kupili. kazdy ma inne podejscie. btw, to wlasnie samochody sprowadzily Nas na te forum, nie ludzie. A to czy ktos po zmianie auta zostanie czy nie to jego sprawa, ja np zmianialem sporo rzeczy w swojej a4, sprzedalem ja jakis czas temu,ale dalej tutaj zagladam,za to jak spytalem w watku spotow poznanskich czy ktos moglby obejrzec dla mnie mazde 6 mps w gnieznie to mnie olano i nikt nie odpowiedzial :gwizdanie: tyle.
  15. Witam Panowie z sasiedniego wojewodztwa Mam takie pytanie: Czy ktos z okolic Gniezna moglby podjechac w wolnej chwili i luknac dla mnie na te autko: http://www.allegro.pl/item745937154_mazda_2_3_mps_260km.html ??
  16. kolega ma r6 ztuningowana i zhamowana na 156 KM i ona naprawde robi starsze (nie te po 2004 roku) r1
  17. z tego co mi mowil znajomy,to jego kumpla zx6r (tylko wydech zmieniony) idzie na rowno ze starymi r1 a moja dodatkowo ma powercommandera + sportowy filtr. mialem jechac po k5,ale postanowilem ze jeszcze zostane przy 600
  18. nastepna bedzie albo zx10r,albo gsxr1000 k5 i w górę
  19. Najdelikatniejsza?? a czy najdrozsza, chyba ze wyjdzie pozniej,bo teraz za duzo mnie nie wyniosla
  20. Cbr'ka sprzedana (niewygodne to dla mnie bylo strasznie),a kupiony taki oto mały szatan: Kawasaki Ninja 636 Zx6r 2005. Jak widac kolor czarny + czerwone wykonczenia. Wydech Two Brothers podwojny (ladnie mruczy) Sportowy filtr K&N + Power Commander Male kierunki tył. Xenon x2. Czarna szybka, zmienione manetki. Ponizej male foto na szybko. Ogolnie wrazenia po przesiadce jak najbardziej pozytywne. Duzo wygodniejsza od RR'ki, super mruczy, lepiej sie prowadzi i ogolnie fajniej sie jezdzi Takze jestem bardzo zadowolony
  21. 2 godziny i bedzie dobrze
  22. za to te wydechy z tylu...
  23. wniosek raczej- nie scigac sie z vectrami, passatami, mondeo, megane itp itd ja mialem niedawno akcje z dwoma cwaniakami w czerwonej calibrze siedli mi na tylku, wiec zaczalem im odchodzic, na krzyzowce ja ruszylem spokojnie, a oni za mna z wielkim piskiem opon i kupa dymu, odszedlem im sporo,a wyprzedzili mnie na kolejnym skrzywowaniu na podwojnej ciaglej debile. ale i tak najlepsze bylo,jak ostatnio kilku cwaniakow w taxowce chcialo sie ze mna scigac na swiatlach... gdy bylem motorem ludzka glupota nie zna granic :gwizdanie:
  24. dobrze zrobione TT nie jest zle. po GW jezdzi ostatnio biala z czarnym dachem, na zawiasie i felach Borbeta bodajze czarno-srebrnych. Ogolnie fajnie zrobiona i prezentuje sie kozak. Ja bym jeszcze pomyslal o czarnych lusterkach jesli dach pojdzie na czarno i felach z czarnym akcentem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.