Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. Tez czekam na nowe znaczki z lepsza powloka, bo moj to juz tylko do wyrzucenia
  2. No to miejsce podobne, tylko warunki inne.
  3. mnie zastanawia fakt dlaczego piszczy dopiero jak sie auto nagrzeje, a gdy jest zimne wszystko jest ok. gdy pojawia sie piszczenie dodatkowo czuc ze cos zaczyna trzec. na dniach każę sprawdzić co tam sie dzieje, bo juz mnie ch*j strzela
  4. A ja zmienilem 28 lutego Zimy raczej nie przewiduje,a na stalowki juz patrzec nie moglem, bo jezdzilem na zimowkach od pazdziernika
  5. Mam tak samo. Piszczy,ale jak sie auto nagrzeje, na zimnym nie piszczy/skrzypi. Zajme sie tym niedlugo, zaczne wlasnie od wymiany plynu.
  6. Moze to tutaj widzialem.. szukam osoby ktora proponowala lampki do drzwi koloru bialego (same klosze zamiast standardowych czerwonych) za 15 zl sztuka.. nie moge za Chiny znalezc tego posta, a chce wymienic te klosze na biale i wsadzic ledy
  7. Lampki mam- czerwone wlasnie, chce biale klosze, zeby wsadzic tam ledy białe.
  8. A ja mam prosbe, bo nie moge znalezc cos: Ktos pisal chyba w tym watku,ze oferuje mozliwosc kupna bialych kloszy do lampek w drzwiach do B6 (i moze tez do innych modeli),ale teraz nie moge znalezc tego posta Cena byla jakos 15 zl za sztuke, widzial ktos to?? Bo zgubilem
  9. Felga taka kupiona :gwizdanie: Na dniach wsadze ledy w postojowki, bo te zolt mnie draznia
  10. gniazda w5w zamowione, 15 zl za sztuke x2 oczywiscie. Beda w srode. Potrzebne mi sa jeszcze diody i do konca tygodnia postojwki LED beda w aucie
  11. Ja moze jeszcze dzis sie przejade i zamowie te gniazda, a jak nie dzis to jutro,bo z ledami h6w ciezko. Zobaczymy co to bedzie Mam w domu 4 rezystorki 25W 68 Ohm, wiec powinny podejsc
  12. I pasuje to P&P do lamp z gniazdem h6w?? Np do xenon+ bedzie pasowac?? HiRide, kiedy kupujesz i montujesz?
  13. Ktos moze dac zdjecie jak powinny byc zamontowane rezystorki do tych zarowek? tzn gdzie kable przyczepic?
  14. Moze kiedys pomysle o 19'',ale wtedy juz obowiazkowo w dol by poszlo na -40 mm. Myslalem,ze bedzie gorzej w "komfortem",a tutaj jakos nie czuje roznicy miedzy tymi a 16'' stalowymi Uposledzony jestem czy co?? Co do wydechow- mi sie widzi ze je widac
  15. To ze moj to parch to wiem, zaczela wygladac ale nie jezdzi nadal To nie bylo zlosliwe pytanie;) Tez czekam na Twoj wykres, jestem ciekaw ile dalo rade wyciagnac.
  16. A nie lepiej wywalic to w holere?? Kojarzy mi sie z lusterkami "m I'm your father look" w bmw e36
  17. Ewentualnie mozna jeszcze zamiast bocznych takie, ktore maja w sobie kilka diod i swieca w kazdym kierunku, ja teraz takie do wnetrza zamontowalem. Ze co?? W5w jest pelno na allegro, to h6w nie ma
  18. HiRide, a gdzie czytales ze juz rezali h6w->w5w??
  19. Update w 1-szym oscie Felgi założone, nie wiem czy jeszcze obniżac Teraz stoi na niby -20 mm i wg mnie jest ok P.S. Te małe uszkodzenie w zderzaku niedługo zniknie, zakładam nowy w oczekiwaniu na jakaś okazje ze zderzakiem s-line...
  20. Nie w5w czasem, tak jak w podswietleniu bagaznika??
  21. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jak to jakie zdjecia?? Tak zeby mozna bylo poogladac Tak jakbys sprzedawal auto, czyli srodek, z zewnatrz, bo na tym jednym zdjeciu to za duzo nie widac
  22. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    no dokladnie, bardziej mi to na jakas prowokacje wyglada, czekam na jakas sesje porzadna, bo te zdjecia jak z jakiegos ogloszenia a nie wlasne.
  23. HiRide, jak znajdziesz te gniazda, daj znac gdzie, co i jak Tez bym chetnie to zrobil u siebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.