Treść opublikowana przez Tas2die4
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Tez czekam na nowe znaczki z lepsza powloka, bo moj to juz tylko do wyrzucenia
-
[ALL B6] Skrzypienie kierownicy
No to miejsce podobne, tylko warunki inne.
-
[ALL B6] Skrzypienie kierownicy
mnie zastanawia fakt dlaczego piszczy dopiero jak sie auto nagrzeje, a gdy jest zimne wszystko jest ok. gdy pojawia sie piszczenie dodatkowo czuc ze cos zaczyna trzec. na dniach każę sprawdzić co tam sie dzieje, bo juz mnie ch*j strzela
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
A ja zmienilem 28 lutego Zimy raczej nie przewiduje,a na stalowki juz patrzec nie moglem, bo jezdzilem na zimowkach od pazdziernika
-
[ALL B6] Skrzypienie kierownicy
Mam tak samo. Piszczy,ale jak sie auto nagrzeje, na zimnym nie piszczy/skrzypi. Zajme sie tym niedlugo, zaczne wlasnie od wymiany plynu.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Moze to tutaj widzialem.. szukam osoby ktora proponowala lampki do drzwi koloru bialego (same klosze zamiast standardowych czerwonych) za 15 zl sztuka.. nie moge za Chiny znalezc tego posta, a chce wymienic te klosze na biale i wsadzic ledy
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Lampki mam- czerwone wlasnie, chce biale klosze, zeby wsadzic tam ledy białe.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
A ja mam prosbe, bo nie moge znalezc cos: Ktos pisal chyba w tym watku,ze oferuje mozliwosc kupna bialych kloszy do lampek w drzwiach do B6 (i moze tez do innych modeli),ale teraz nie moge znalezc tego posta Cena byla jakos 15 zl za sztuke, widzial ktos to?? Bo zgubilem
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Felga taka kupiona :gwizdanie: Na dniach wsadze ledy w postojowki, bo te zolt mnie draznia
-
Montaż LED zamiast postojówek
gniazda w5w zamowione, 15 zl za sztuke x2 oczywiscie. Beda w srode. Potrzebne mi sa jeszcze diody i do konca tygodnia postojwki LED beda w aucie
-
Montaż LED zamiast postojówek
Ja moze jeszcze dzis sie przejade i zamowie te gniazda, a jak nie dzis to jutro,bo z ledami h6w ciezko. Zobaczymy co to bedzie Mam w domu 4 rezystorki 25W 68 Ohm, wiec powinny podejsc
-
Montaż LED zamiast postojówek
I pasuje to P&P do lamp z gniazdem h6w?? Np do xenon+ bedzie pasowac?? HiRide, kiedy kupujesz i montujesz?
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
- Montaż LED zamiast postojówek
Ktos moze dac zdjecie jak powinny byc zamontowane rezystorki do tych zarowek? tzn gdzie kable przyczepic?- [B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Moze kiedys pomysle o 19'',ale wtedy juz obowiazkowo w dol by poszlo na -40 mm. Myslalem,ze bedzie gorzej w "komfortem",a tutaj jakos nie czuje roznicy miedzy tymi a 16'' stalowymi Uposledzony jestem czy co?? Co do wydechow- mi sie widzi ze je widac- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
To ze moj to parch to wiem, zaczela wygladac ale nie jezdzi nadal To nie bylo zlosliwe pytanie;) Tez czekam na Twoj wykres, jestem ciekaw ile dalo rade wyciagnac.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Im starsze tym lepsze?- [ALL B5] Doradźcie jakie kierunki na lusterka
A nie lepiej wywalic to w holere?? Kojarzy mi sie z lusterkami "m I'm your father look" w bmw e36- [B6 AVF] A4 Avant by boberek
Ewentualnie mozna jeszcze zamiast bocznych takie, ktore maja w sobie kilka diod i swieca w kazdym kierunku, ja teraz takie do wnetrza zamontowalem. Ze co?? W5w jest pelno na allegro, to h6w nie ma- Montaż LED zamiast postojówek
HiRide, a gdzie czytales ze juz rezali h6w->w5w??- [B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Update w 1-szym oscie Felgi założone, nie wiem czy jeszcze obniżac Teraz stoi na niby -20 mm i wg mnie jest ok P.S. Te małe uszkodzenie w zderzaku niedługo zniknie, zakładam nowy w oczekiwaniu na jakaś okazje ze zderzakiem s-line...- [B6 AVF] A4 Avant by boberek
Nie w5w czasem, tak jak w podswietleniu bagaznika??- [RS4 B7] A4 AVANT :)
Jak to jakie zdjecia?? Tak zeby mozna bylo poogladac Tak jakbys sprzedawal auto, czyli srodek, z zewnatrz, bo na tym jednym zdjeciu to za duzo nie widac- [RS4 B7] A4 AVANT :)
no dokladnie, bardziej mi to na jakas prowokacje wyglada, czekam na jakas sesje porzadna, bo te zdjecia jak z jakiegos ogloszenia a nie wlasne.- Montaż LED zamiast postojówek
HiRide, jak znajdziesz te gniazda, daj znac gdzie, co i jak Tez bym chetnie to zrobil u siebie - Montaż LED zamiast postojówek