Treść opublikowana przez Tas2die4
-
Bixenon Xenon od A do Z
Powiem tak, stan lamp sie zgadza z opisem, tylko po prostu tam sa jakies inne mocowania Na dole sa tak jakby na takie wsuwki,a nie przykrecane,a poza tym wszystko ok, to ze lewa lampa nie chce wejsc "po dobremu" to chyba normalne, bixenony maja troche inna zabudowe niz zwykle xenony,a to ze mam 2.5 tdi tez moze miec znaczenie, bo silnik wiekszy i juz mniej miejsca,ale z tym da rade, na sile troche ale da, gorzej z tymi mocowaniami na dole
-
Bixenon Xenon od A do Z
A ja mam taki problem: mialem oryginalne xenony w mojej b6, kupilem cos takiego: http://www.allegro.pl/item523481333_audi_a4_bixenon_bi_xenon_prawa_lewa_nowy_osprzet.html i teraz wychodzi na to,ze lampy nie pasuja,a przynajmniej jedna nie pamietam ktora, bodajze prawa,a w dodatku mechanik mowi ze nie ma uchwytow na dole lampy (ale czy te uchwyty nie sa odkrecane? bo na niektorych aukcjach widzialem lampy tez bez dolnych uchwytow a niby nienaprawiane). Co teraz musze zrobic,zeby to zamontowac?
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
A czemu to blacharza? Jaka "przygoda"?
-
Moje poprzednie autko- Seat Ibiza II 1.9 TDI GT :)
A oto moje poprzednie wozidelko: Seat Ibiza 1.9 TDI GT, 1998 rok. Bardzo milo je wspominam. Seryjnie 90 KM, u helmuta przeszlo chip na okolo 110. Zbieralo sie calkiem przyjemnie, bo wazylo ledwie ponad tone na pusto. Z wyposazenia: ABS 2x AirBag 2x elektryczne szyby + tylne szyby uchylane Elektryczne lusterka Klimatyzacja Centralny zamek, alarm, immobiliser (wszystko fabryczne) Fabryczne kubełkowe fotele + białe zegary (GT) Delikatnie wzmocniona rama i utwardzone zawieszenie (GT) A ponizej zdjecia:
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Dokladnie, u mnie po sciagnieciu znaczka quattro z tylnej klapy i kleju po nim (a znaczek byl tam tylko niecaly rok) zostaly takie smugi. Jak odzyskam auto z warsztatu bede musial sie tym zajac. A oto fotka ze spocika lubuskiego, nie wiem czyje to autko ale juz wiem jak to bedzie wygladac na moim mniej wiecej
-
[B5 AHL] OFFSET dla A4
mniejsze ET- kolo bardziej wystaje.
-
[ALL B7] 19-stki, które wybrać ?
wg mnie 1... ta 2 nigdy mi sie nie widziala.. jakos sprawia,ze kolo wyglada na mniejsze niz jest.. dlatego 1 :gwizdanie:
-
[B6 AKE] Ciemne felgi 18' do czarnego sedana Quattro ;)
Te MOMO calkiem calkiem, tylko te dekielki do zmiany
-
[B6 AKE] Ciemne felgi 18' do czarnego sedana Quattro ;)
Tam chyba sie je*li w opisie, bo w innych aukcjach ma 5x112. Jedno co mnie "martwi" to niewiadoma co do jakosci i wytrzymalosci tych felg
-
[B6 AKE] Ciemne felgi 18' do czarnego sedana Quattro ;)
Witaam! No wiec tak, mimo ze zima w pelni za oknem,jako ze ruszylem z "modowaniem" niunki, czas pomyslec o felgach. Auto idzie w kompletna czern (zero chromu, nawet znaczki quattro wylecialy, grill na czarno) i teraz musze zaczac rozgladac sie za aluskami, bo stare juz sprzedane. Szukam czegos w ciemnym kolorze, w rozmiarze 18. Na razie upatrzylem sobie 3 opcje: 1. http://www.allegro.pl/item526516301_5x112_audi_mercedes_seat_skoda_vw_18_mega_nowosc.html 2. http://www.allegro.pl/item526753864_18_evo_5x112_black_magic_poler_rant.html 3. http://www.allegro.pl/item529215021_audi_new_rs4_vw_5x100_et_35_grafit_nierdzewka.html Co koledzy o nich sadza?? Wiem,ze to nie ORI,ale ORI nie chce, bo jak mowie, chce cos w ciemnych barwach, zrobie z mojej A4 czarna wołge Chyba,ze ktos ma inne opcje jeszcze do zaproponowania, tylko prosze zwazac na grubosc mojego portfela Aaa i jeszcze pytanie: jaki rozmiar opon bedzie do tego najlepszy? Jesli felga ma szerokosc 8j lub 8.5j, ma to duzy wplyw na wybor szerokosci opony? Bo sie nie znam Edit: Juz sie znam 225/40 dla 8j. 235/40 dla 8.5j Pozdrawiam! EDIT: Odchodze troche od koncepcji ciemnych felg i znalazlem cos takiego do kupienia bardzo niedaleko mnie: http://www.allegro.pl/item545273010_oryginal_5x112_255_35_continental_6mm_audi_vw.html Teraz takie pytanie: Jakie dystanse do tego, bo ich ET to 48 wiec dosc schowane beda. Myslalem nad 15 mm, bedzie dobrze? Bo opona dosc szeroka, 255/35.
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Latem spotkania na bulwarze nad Warta moga byc naprawde fajne A poki co najlepsza chyba askana, badz wiosna tesco, bo w miejscem w askanie w soboty czasem roznie
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
eeee w tym tygodniu nie dam rady,ale jesli w nastepnym auto wroci od lakiernika i zdarze jeszcze z wymiana oleju itp itd, to sie na pewno pojawie,jesli cos bedzie
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
Myslalem,ze moze chodzi Ci o to,ze malo jakos,czy cos
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
a cos z nim nie tak?? to co ja mam powiedziec, na 2001 rok i 250 tys?
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
Mody planowane dobre, doloz do nich moze jeszcze ksenonki,jesli nie Bi to chociaz Hidy. a jakbys chcial umawiac sie do Rogala na chipa, daj znac pojedziemy razem, ja tez planuje cos takiego,a my z tego samego wojewodztwa
-
Wasze niunie i mrozy
U mnie, po sylwestrze,jak auto stalo prawie dobe na mrozie przy lesie, odpalila za drugim razem dopiero w nocy bylo okolo -15, w dzien jakies -5.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Heh a bedzie jeszcze gorzej, bo mam uszkodzone auto (spotkanie z sarna ) i nie mam nawet jak jej umyc
-
[B6 AKE] MOJA 2.5 TDI QUATTRO :)
Kolorowy fiz byl juz w a4 w 2001?? a ja nie mam ogolnie ladna furka, tylko e BBSy mi srednio pasuja tutaj :gwizdanie:
-
[B6 AWX] 1.9 TDI AWX sedan
Szyby na lustrzanke?? yyyyy nie bardzo... jak widze takie szyby, to mi sie slabo robi... jak juz, to jakas sciemka delikatna... ale to Twoje auto
-
[ALL] 700 KM w S4 :) i 30 s do 300 km/h.
http://moto.onet.pl/1524207,4860,artykul.html to jest tuning
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
W moim watku w "moja a4->b6->moja czarna pani cos tam cos tam, na ostatniej stronie sa 2 zdjecia,ale uprzedzam, na zywo wygladaja troche inaczej,a zdjecia robilem g*wnianym aparatem w telefonie
-
[B6 AWX] A oto moje autko;)
Dokladki w kolor, sam na wiosne planuje to zrobic. W srebrnym obowiazkowe,choc trzeba znalezc porzadnego lakiernika,bo ten kolorek tego wymaga
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
Lepiej wygladaja na aucie na zywo niz na zdjeciach
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
Chcialbym zaznaczyc,ze ja mam takie jak nr 1 w swojej i ostatnio je kilka osob wysmialo,ze do du*y sa :gwizdanie: a teraz wszyscy na nie glosuja.. hmmm
-
[B6 AVF] co zrobic aby wzmocnić bas w ori instalacji?
Witam! To i ja sie podepne pod temat, bo mam taka sprawe... Otoz mam teraz w niuni RNS-E + oryginalne audio (8 glosnikow + subwoofer w polce), niestety nie Bose Tak sie ostatnio zastanawialem,ze chcialbym uzyskac glebsze brzmienie, ktore troche bardziej zatrzesie autem I teraz tak... Co bedzie mi potrzebne?? Chcialbym podlaczyc dodatkowy wzmacniacz + skrzynie basowa a odlaczyc ten woofer w polce i oryginalny wzmacniacz. Jestem totalnym laikiem w tych sprawach,ale wolalbym wiedziec co kupic i kupic to samemu, niz dac sie skroic jakiemus serwisowi. Z samym montazem juz bym sobie poradzil (po malym poinstruowaniu ) Kto pomoze?? Z gory dzieki. Pozdro!