Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. Taaa, tylko ze RNS-E kosztuje ponad 2 tys z montazem A takie radyjko mozna miec za 450, czyli w cenie zwyklego concerta (oczywiscie uzywane), wyglada po prostu ladniej niz zwykle, choc fakt faktem- zadnych nowych opcji nie wnosi.
  2. Witam! Mam takie pytanko... Aktualnie mam takie radio w swoim autku (+ zmieniarka w schowku i 9 glosnikow, jednak NIE Bose): Jednak zastanawiam sie nad zmiana na takie cos: Da sie w ogóle?? Co bedzie mi do tego potrzebne?? (Oprócz radia oczywiście ) Tzn trzeba cos przerabiac? Przeglądalem archiwum tematów, ale nie moglem natknac sie na podobny temat. Pozdrawiam!
  3. Maly update W sumie nic sie zmienilo, oprocz.. rejestracji :gwizdanie: I na razie na nic wiecej kasy nie ma.. ale w przyszlosci na pewno dojdzie RNS-E i dokładki w kolor...
  4. Gdyby nie brak bylby ideał totalny jak dla mnie...
  5. Hmm ja mam wlasnie cos takiego i z przodu i z tylu.. hmm myslalem,ze to "standard"- surprise
  6. Gdzie mozna kupic to BNS?? Na Allegro widze,ze nie widze... :gwizdanie:
  7. A ja chetnie bym zapytal ile Cie wynioslo przerobienie wydechu?? Mozesz odpowiedz na PW
  8. Tas2die4 odpowiedział(a) na otles temat w Audi A4 B6
    a tak BTW, jaki jest mniej wiecej koszt przerobki przodu na "duzy grill"?? Kiedys widzialem na alledrogo aukcje z taka usluga,ale teraz jej znaleźć nie moge ;(
  9. Tutaj zdania sa akurat podzielone (co do efektow stosowania mixolu)... :gwizdanie:
  10. Dokladnie 1089 Za wszystko, no i trzeba kilka dni czekac. Czy ja wiem? To dopiero zwraca uwage przechodniow No i masz pewnosc,ze nikt takich tablic w PL nie ma [br]Dopisany: 04 Maj 2008, 15:40 _________________________________________________Tyle,ze SSIJ Ci raczej nie puszcza Weryfikuja co moze tam byc umieszczone,a co nie
  11. Ja na Statoil zawsze, raz zdarzylo sie na Orlenie, raz na Shellu I czasem brat robi dostawe z TIR'a (Shell z zachodu niby...)
  12. Tas2die4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    No to myslcie chlopaki, ja mam weekend wolny caly Qrde, mam nadzieje,ze mi jutro w urzedzie wydadza juz te tablice indywidualne;) Bede latwo rozpoznawalny
  13. Czy ja tam wiem,czy te pierwsi takie fajne- zimne i sztuczne (zapewne :] ), nie ma jak to falujacy naturalny biust :] Lepszego widoku chyba nie ma :gwizdanie:
  14. Tas2die4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Niestety, ten spocik musialem odpuscic i zaluje w cholere... Ale nastepny juz na pewno bedzie "moj", o ile tylko sie jakis odbedzie w naszym kochanym wojewodztwie
  15. A u mnie piszczy,ale tylko podczas np parkowania itp, gdy mam kola skrecone do oporu lub blisko oporu, wtedy slychac wlasnie takie piszczenie. Co to moze byc? Jak mowie, tylko gdy kola skrecone do oporu lub prawie (i w lewo i w prawo, obojetnie)...
  16. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Sorry wielkie,ze odkopie trupa ale wole miec 100% pewnosci... Chcialbym wymienic zwykle halogeny (przeciwmglowe) w swojej B6 na ksenonowe. Czyli musze kupic cos takiego, tak? : http://www.allegro.pl/item344562957_zestaw_xenonow_hid_h1_h3_h7_h11_walizka_gratis_.html Chce byc po prostu pewien,ze nie kupie czegos, co nie bedzie pasowac, a jestem raczej zielony w temacie... Pozdrawiam!
  17. Tas2die4 odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    I powiem Wam Panowie,ze i ja w swojej 2.5 TDI mam cos takiego.. tzn chyba,ale wlasnie czasem, gdy silnik jest na okolo 3000 obrotow i szybko wysprzegle do zmiany biegu, slychac doslownie przez sekunde taki jakis odglos,jakby cos tarlo... ale nie zawsze sie to zdarza...
  18. A ja podlacze sie do tematu,zeby nowego nie zakladac- a da rade cos takiego: http://www.allegro.pl/item345572698_swiatla_do_jazdy_dziennej_dzienne_led_atest.html wsadzic do B6 sedan?? tak dzisiaj patrzylem na przedni zderzak, moglyby wejsc na najnizsza partie zderzaka, pod halogeny (nie dokladnie pod). A da rade to podlaczyc tak,zeby wlaczalo sie kiedy wlaczaja sie postojowki?? Strasznie mi sie podobaja ledy ala ba$ior'a w jego b7 ale na takie cos kasy nie mam, a poza tym w b6 jeszcze nie widzialem (tzn widzialem,ale nie w pl ) Co o tym sadzicie?? Pozdrawiam!
  19. Tas2die4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jedzie ktos z okolic Gorzowa?? Takich w miare bliskich okolic?
  20. Jak mi sie ten felunek widzi... ehh a tu 0 kasy na zmiane moich fabrycznych..
  21. "W" Ci troche zeszlo chyba... A tak na serio, to nie badz taki tajemniczy, pokaz wiecej tej Audicy (jaki rym )
  22. Tas2die4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    A gdzie to?? Tzn Wiechlice znajde, ale jakies specjalne miejsce, czy latwo trafic? Chetnie bym sie tez pojawil
  23. Ogolnie fajne autko:) Tylko srodku mnie razi ta kiera (nie cierpie "drewna" we wnetrzu, ale to moje zdanie ) Na + : Felgi Wydech Cały przód Na -: Tył (jakos mi sie nie widzi) Ale przynajmniej furka wyroznia sie sposrod innych B6
  24. Tas2die4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jakby co, to i ja sie pisze na lubuski spocik Sobota, niedziela, mi obojetnie;)
  25. Rozrząd wymieniony, lacznie na liscie cos kolo 13 pozycji (a dokladnie chyba 13 wlasnie). Gosc z serwisu powiedzial,ze byl w szoku, bo jak na ten przebieg to silnik jest za**biscie zachowany Wałki w bardzo dobrym stanie, hydraulika tez, ogolnie bardzo zadbany, zero wyciekow, nic. No i zalozylem znaczek quattro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.