Treść opublikowana przez Tas2die4
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no ja tez czekam czekam, poprosze o dobre foto,co by fure ogladnac "dokladnie"
-
[B6 AVJ] A4 1.8 T Poznan doktor-felga.com
ladna. troche szkoda ze automat. i troche ciemne te zdjecia, przydaly by sie w lepszym swietle
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
dobra,a teraz z ot o esp wroccie do nad s4
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
s4 jedzie,ale brzmi prz rs4 czy isf'ie jak kosiarka. takze wydech rzeczywiscie do zmiany,ale program i tak wg mnie obowiazkowo, wtedy juz bedzie mega mega mega
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
no no, niektorzy to sie bawia na wiosne poprosimy ladna sesje z umytym autkiem. a programik by sie przydal, w koncu w porownaniu z kupnem takiej s4 to nie duzy koszt,a zawsze mozna wrocic do standardowej mapy, jesli szkoda gwarancji
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no ja dzis ujechalem az 50 metrow od domu i brat musial swoim jeepem mnie wyciagac.. tesknie za quattro... tylko czemu te b7 3.0 tdi sline sa takie drogie i tak ich malo. gdybym mial kase, gonil bym beemke i szukal wlasnie znowu audi w quattro,bo teraz nawet z domu wyjechac nie moge
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
widze ze z ta carmania z ZG podobnie jak u Nas z CarSystems w GW... leca w hu i tyle,a ceny maja z kosmosu,ale dziwie sie ze nawet po znajomosci tak sie opie*dalaja, no ale tak to jest z dzisiejszymi "kolegami".
-
Kurtka Audi Racing Team i Zegarek
ja tam mam zegarek za 100 zl i smiga juz od roku,a chodze w nim codziennie, mam tez podjebke diesel'a z tunezji za 10 dinarow (20 zl ) i tez smiga
-
Kurtka Audi Racing Team i Zegarek
na alledrogo sa takie 2, jeden kup teraz za 293 a drugi licytacji od 245 bodajze. imo wyglada fajnie, no i chyba az taka kupa nie bedzie jesli chodzi o mechanike, choc wiadomo, do wspinaczki gorskiej sie nadawac nie bedzie,ale do codziennego uzytku tylko wlasnie nie wiem ktory kolor lepszy
-
Kurtka Audi Racing Team i Zegarek
no zegareczek fajny, oba wzory ja mysle bylbym chetny.
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
To ustrojstwo wisi już sporo czasu i nie mogą jej sprzedać Kosiniak - jak wyjdzie coś podobnego, to wielki szacun bo sie cenia troche za bardzo za nia.
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
http://moto.allegro.pl/item887358614_bmw_e46_m3_power_supercharged_2003r_490km.html czyli ma wyjsc cos takiego?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
jak tam? ruszylo sie cos?
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
ale to m3,a nie 3 z m-pakietem, no i poza tym te nowe sa 19
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
no tez tak mysle ze 245 bylaby akurat. powalcze z tym nadkolem. oj same wydatki sie szykuja
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
a co do letnich, na forum bmw 3 ktos mi napisal ze w takim aucie jak moje ktos tam ma takie same felgi i z tylu przy 235 obciera na dolkach mysle czy nie zalozyc na wszystkie w takim razie 225/35,choc z tylu to juz bedzie niezle naciagnieta guma przy feldze 9.5j.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
no dosc szerokie, bo tyl 235/35 a przod 225/35
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
dsc ciagle pracuje hehe... a dzis nie pomoglo nic, czesto musze korygowac wstecznym,bo nawet na uczelni na parkingu zdarza mi sie zakopac, dopiero na wstecznym moge wyjechac, inaczej kola boksuja i d*pa blada.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
drogi to tragedia jest,ale to chyba wszedzie. a tak btw, myslalem ze dzis rozniose te auto, nie moglem z podworka wyjechac,bo sie zakopalem w 5 cm sniegu musialem podsypywac zeby sie ruszyc... w takich chwilach tesknie za quattro.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
dzisiaj w koncu przyszly fele od m3... kur.. jakie to walce... oponki slabe,wiec raczej wyleca do utylizacji. ogolnie felgi kox, kolor taki grafitowy srebrny. oby do wiosny :gwizdanie:
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
no no, widzialem ja jak stala na otomoto gratki autka. jakies inne plany jeszcze?? lampki led z tylu by ladnie wygladaly (jak po lifcie) i inna fela. wazne,ze harman jest
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja ostatnio pykam w AC2 na x'ie i powiem,ze naprawde pozytywnie. wciagnal duzo bardziej niz 1, jest mniej sztampowy i bardziej urozmaicony, graficzka miodzio. wada jest glupota straznikow, nie wierze ze byli az tak glupi w sredniowieczu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ile za grida?? kto ma mw2 do sprzedania?
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
mi to gadal ze do 500 niby moze mi dac,ale powiedzial,ze to 1-szy raz i tylko dowod zabral,bez mandatu.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
niee, juz mam zaplacone te od m3... 285 mi nie wejda nawet pod nadkole, tam jest z tylu et 27 przy feldze 9.5 cala, 265 wchodzi niby na styk,wiec bedzie gora 255. btw, dzis polecial mi dowod za szyby barany,nie maja sie czego czepiac.