Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?ukaj

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?ukaj

  1. Dobra teraz już kminie dzięki za rozjaśnienie . głównie chodziło mi o tego kompa, bez dobrego mechanika się nie obejdzie ,najwyżej pojeżdże i popytam ,pokupuje już niektóre rzeczy może uda się poskładać do nowego roku ^^. Jeszcze raz dzięki za oświecenie Pzdrawiam.
  2. Te etapy to są opcje do wyboru czy trzeba isc po kolei etapami ? bo widzę że się powtarzają ;>? bo tak to rozkminiam oczywiście te pierwszw silniki VP etap piąty mnie się najbardziej podoba bo w końcu na takie wyniki liczę Tylko do tej pory nie miałem kontaktu z silnikami diesla i nie wiem które sa lepsze VP czy PD i czym one sie różnią . Oczywiście są to rzeczy które dam rade zrobić ,więc jak już to będę się wzorował na tym temacie bo jest naprawdę genialny a co do korekty programu to na czym ona polega ?
  3. Cześć ! Otóż aktualnie jeżdżę a4 b5, 1.8. ADR, 125 km. 96r.. spalanie ~ 12 . Planuje sprzedać obecną audiczkę i po nowym roku zakupić A4 b5 1.9 TDI 110km ~96 rok. Liczę na to że za cenę za którą sprzedam auto kupie to drugie Wyjdę na czysto z 10 tys zł i tutaj moja prośba aby ktoś doradził mi co dokupić do nowego diesla alby zwiększyć moc oraz co za tym idzie podnieść Moment obrotowy aby auto było zwinne i w miarę szybkie . Chce cała tą kasę wrąbać w silnik blacharka mnie nie szczególnie obchodzi . Długo o tym myślałem i ciekaw jestem czy w ogóle taki fundusz wystarczy. Lubie grzebać przy autach więc większość prac pewnie sam wykonam (zależy od tego ilu narzędzi mi braknie ) Z góry dziękuje za pomoc wolałem zapytać wcześniej bo może na przyszły rok coś już pokupuje . Pozdrawiam
  4. ?ukaj odpowiedział(a) na zychu1992 temat w 1.9TDI
    na GG Cie nie ma więc tu spytam . Kiedy chcesz? , można jutro bo będzie okazja
  5. Ostatnio pomagałem znajomemu z peugeota miał tak że lewa pozycja zaczęła mrugać , ale do tego mijania nie świeciły ale drogowe już tak więc porozbierałem lampe i okazało sie że po prostu było zwarcie w wiązce ,kabelki były poprzecierane , sprawdź czy jak dociśniesz którąś z wtyczek czy też ruszysz nią , to czy coś się zmienia. U ciebie może problem być gdzieś głębiej skoro z obu stron się świeci .
  6. ?ukaj odpowiedział(a) na zychu1992 temat w 1.9TDI
    Ależ proszę Cię bardzo http:///vaglog.rtnet.pl/ ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- A tak swoja drogą , porozkminiałem to może przez paliwo sami wiemy jak to jest Więc jakieś brudy może są w baku albo sitko w pompie się przytkało .
  7. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b5-adr-fwd-1-8-125km-96r-bledy-vag-278721/
  8. Narazie mam podłączoną elektryke i w połowie zrobiony 1 halogen xde
  9. Wybacz propsie ... Jak widać nie każdy jest tak obeznany w motoryzacji jak ty . Chciałem rady, już mi podali , a nie spamili jak ty , nie chcesz nie pisz ... TERAZ sie zgodze że temat do zamknięcia .
  10. No obadałem już temat , Już sobie policzyłem za silnik dużo wyjdzie + czas poświęcony , bardziej opłacalne jest sprzedanie tego , dołożenie i kupno nowszego diesla .
  11. Aaaa faktycznie ten trik z przepływką już czytałem kiedyś xde , a co do czyszczenia najpierw spróbuje benzyna ekstrakcyjna wypłukać i wysuszyć może to coś pomoże
  12. Skoro za długo nie pojeździł to dam sobie spokuj zawsze chciałem mieć B5 wiec moze dozbieram jeszcze kasy i zamienie silnik tylko musze sobie obadać w jakich cenach i ile roboty by przy tym było bo coś czuje że nie mało jednak to mnie nie zniechęca ^^ xd
  13. Cześć. Niedawno miałem otarty temat na temat błędu 561 , robiłem logi i w ogóle i doradzili mi sprawdzenie odmy i przepływki . Dzisiaj odłączyłem czujnik od przepływki i zauważyłem że obroty ciągle skakają na zimnym i na ciepłym silniku od 800 - 1100 , jednak po odłączeniu lepiej sie zbiera . Czy to oznacza iż przepływka jest do wymiany ?
  14. A takie pytanie jeszcze jedno Czy wystarczyło by mi 3 tys. papieru na przerobienie go na 1.8T ;> ? i czy dało by rade zrobić to samemu ?
  15. Aha ok , troche szkoda no ale cóż . Dostałem propozycje kupna tego modelu co ja tylko za w avancie i na diesla wiec bardziej sie opłaca zamiana niż wkładanie nowego silnika .
  16. Ja nie chce placebo tylko faktyczne efekty . Wyczuwam sarkazm ale nieważne . Po prostu chce coś zrobić na ++
  17. Cześć ! Otóż mam trochę kasy zaoszczędzonej i chciałbym w jakiś sposób podnieść osiągi , znalazłem : Kolana : Silikonowy wąż kolanko 45stopni 60mm (4motorsport) (3394723917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Rury : PRZEWÓD PRZEWODY SILIKONOWE ZBROJONE TURBO 76mm (3347762480) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Turbinka : TURBINA DOLOTU TURBINKA FILTRA POWIETRZA FI 65x77 (3369147424) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chciałem się poradzić czy to w ogóle ma jakiś sens chce to zrobić z 2 osobnymi turbinami i przewody prosto do przepływki i dalej przepływomierz. Myślę że na początek to wystarczy .
  18. ?ukaj odpowiedział(a) na poziomica temat w 1.8
    Tak potwierdzam miałem to samo koszt ori u mnie wynosi 85 zł a zamiennik koło 30 zł . Ja wziąłem ori i problem został rozwiązany.
  19. 11 zł. to wydaje mi się że trochę tanie mi doradzili Ngk bkur6et-10 na forum posłuchałem i za 1 świece zabuliłem do benzyny 21 zł , ale faktycznie znacznie lepiej chodzi więc polecam Ci Ngk bkur6et-10 .
  20. Ooooo wielkie dzięki szukałem podobnych wątków ale na tego nie natrafiłem Od jutra ruszają prace Fotki Przed i po będą po skończeniu roboty xd . Pozdrawiam Chciałem jeszcze spytać czy dało by rade podłączyć te halogeny ? : HALOGENY KRATKI KOMPLET AUDI A4 2000-2004 NOWE (3364573527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy też musi być konkretny model ;> ?
  21. O kurcze Super . Dzięki za wrzutkę , właśnie tego szukałem , lista zrobiona i jutro na zakupy xd Pozdrawiam.
  22. Hej Otóż chciał bym zakupić sobie halogeny do modelu A4 B5 ADR 96r. szukałem na allegro ale widocznie do tych modelów nie było ori halogenów , więc chciałem zapytać z jakich innych modelów mogły by podejść i kratki i halogeny Przód na obecną chwilę wygląda tak : Z góry dziękuję
  23. W sprawie tej odmy... Czy jeżeli odpiąłem czujnik od przepływki na uruchomionym silniku i w momencie odpięcia silnik leciuteńko zwolnił na 1 sekunde potem wróciło wszystko do normy , to znaczy że przepływka jest dobra czy uszkodzona ? . A odmy nie sprawdzę bo nie wiem jak
  24. a jak sprawdzić odmę ? nie wiem czy to istotne ale przy wymianie świec zauważyłem że dostał się do nich olej ale myślę że wymiana uszczelki pod głowicą wystarczy
  25. OK. Jutro kupie swiece i wkleje logi . thx ---------- Post dopisany 01-07-2013 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 19:44 ---------- Dobra zrobiłem logi kodu 002 : przed zmianą świec : VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM I po zmianie świec też 002 : VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dodam że wykonywałem logi na 3 biegu od około 1.5 tys. obrotów aż do odcięcia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.