Treść opublikowana przez kowal007
-
odpalam auto i po minucie gasnię
witam,ma taki problem z utem 1,9 TDI odpalam auto za 1wszym i po minucie gasnie tak miałem dwa razy z rzędu. mijają 2 godziny, i to samo tylko chyba 8 razy ledwo do domu dojechałem. nie wiem co moze byc
-
podłączenie kabla mp3 do radia
no szkoda wielkie dziąki. a tera innego tematu zejde. odpalam auto za 1 i po minucie gasnie tak miałem dwa razy z rzędu. mijają 2 godziny, i to samo tylko chyba 8 razy ledwo do domu dojechałem. nie wiem co moze byc
-
podłączenie kabla mp3 do radia
tylko za ciemno jest
-
podłączenie kabla mp3 do radia
ale wejscie ładnie pasuje
-
Strefa motocyklistów
a oto yamaha xj 600 rok 1992
-
[A4 B5] Malowanie aluminiowego uchwytu tylnej klapy
tez miałe ten problem z utlenianiem blendy, ale ja sobie po lakierowałe na robocie i narazie jest ok
-
podłączenie kabla mp3 do radia
witam, zamowiłem sobie taki kabelek Wejście AUX Blaupunkt Becker Mini-ISO JACK VW AUDI (3664070000) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jak zamontowałem to na radiu chorus pisze telefon a dzwieku nie mam, wiecie moze w czym tkwi problem
-
Pytanie o chorus II
własnie zamówiłem to, a jak z jakoscia ---------- Post dopisany 21-11-2013 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 19:40 ---------- własnie zamontowałem to, i nie działa pisze telefon
-
czy brać szerokie oponki
teraz mam 205/60-15
-
czy brać szerokie oponki
15
-
czy brać szerokie oponki
witam, bede kupywal zimowe opony czy brać szerokie ?
-
cały czas pali się wyświetlacz od radia
ten ewentualnie emulator can
-
cały czas pali się wyświetlacz od radia
w jak kto wygląda i jak przerobić
-
cały czas pali się wyświetlacz od radia
a jakie radio wejdzie oryg od audi na płyty
-
cały czas pali się wyświetlacz od radia
psiknołem smarem s spreyu
-
cały czas pali się wyświetlacz od radia
jednak wymontowałem cały mechanizm kasety, i nadal swieci
-
problem ze podswietleniem wnetrza
Witam,mam problem ze podświetleniem w ogóle nie działają brak napięcia, i tez nie wiem od czego są te 2 kabelki. proszę o pomoc ---------- Post dopisany 29-10-2013 at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 09:38 ---------- odswiezam
-
cały czas pali się wyświetlacz od radia
Może może, bo kaseta nie chce się wyjąć. jutro sprawdze ---------- Post dopisany 14-09-2013 at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 21:12 ---------- proszę o pomoc ---------- Post dopisany 26-09-2013 at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2013 at 18:03 ---------- odświeżam
-
Siłownia
ja to zbiore kreatynę i bcaa explode w takiej żółtym opkakowaniu. siłe daje 100% ale w łapie 40%
-
Pytanie o chorus II
ja mam tylko przez kasete,jakos mizerna
-
cały czas pali się wyświetlacz od radia
witam. posiadam radio chorus. wyjąłem radio żeby przesmarować sprężynki od kaset, i jak wszystko skończyłem to cały czas pali się wyświtlacz na panele. wiecie może, co nie jest nie tak ---------- Post dopisany 30-06-2013 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 21:17 ---------- proszę o pomoc ---------- Post dopisany 04-07-2013 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 17:48 ---------- odświeżam
-
zablokowane radio
do radyjka. moze zadziała:)
-
zablokowane radio
a ty jaki masz kod
-
zablokowane radio
to jaki jest najlepsze rozwiązanie
-
zablokowane radio
no własnie nie mam tej ksiażki