Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kowal007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kowal007

  1. witam,ma taki problem z utem 1,9 TDI odpalam auto za 1wszym i po minucie gasnie tak miałem dwa razy z rzędu. mijają 2 godziny, i to samo tylko chyba 8 razy ledwo do domu dojechałem. nie wiem co moze byc
  2. no szkoda wielkie dziąki. a tera innego tematu zejde. odpalam auto za 1 i po minucie gasnie tak miałem dwa razy z rzędu. mijają 2 godziny, i to samo tylko chyba 8 razy ledwo do domu dojechałem. nie wiem co moze byc
  3. a oto yamaha xj 600 rok 1992
  4. tez miałe ten problem z utlenianiem blendy, ale ja sobie po lakierowałe na robocie i narazie jest ok
  5. witam, zamowiłem sobie taki kabelek Wejście AUX Blaupunkt Becker Mini-ISO JACK VW AUDI (3664070000) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jak zamontowałem to na radiu chorus pisze telefon a dzwieku nie mam, wiecie moze w czym tkwi problem
  6. własnie zamówiłem to, a jak z jakoscia ---------- Post dopisany 21-11-2013 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 19:40 ---------- własnie zamontowałem to, i nie działa pisze telefon
  7. witam, bede kupywal zimowe opony czy brać szerokie ?
  8. w jak kto wygląda i jak przerobić
  9. a jakie radio wejdzie oryg od audi na płyty
  10. jednak wymontowałem cały mechanizm kasety, i nadal swieci
  11. Witam,mam problem ze podświetleniem w ogóle nie działają brak napięcia, i tez nie wiem od czego są te 2 kabelki. proszę o pomoc ---------- Post dopisany 29-10-2013 at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 09:38 ---------- odswiezam
  12. Może może, bo kaseta nie chce się wyjąć. jutro sprawdze ---------- Post dopisany 14-09-2013 at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 21:12 ---------- proszę o pomoc ---------- Post dopisany 26-09-2013 at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2013 at 18:03 ---------- odświeżam
  13. kowal007 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja to zbiore kreatynę i bcaa explode w takiej żółtym opkakowaniu. siłe daje 100% ale w łapie 40%
  14. ja mam tylko przez kasete,jakos mizerna
  15. witam. posiadam radio chorus. wyjąłem radio żeby przesmarować sprężynki od kaset, i jak wszystko skończyłem to cały czas pali się wyświtlacz na panele. wiecie może, co nie jest nie tak ---------- Post dopisany 30-06-2013 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 21:17 ---------- proszę o pomoc ---------- Post dopisany 04-07-2013 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 17:48 ---------- odświeżam
  16. do radyjka. moze zadziała:)
  17. a ty jaki masz kod
  18. to jaki jest najlepsze rozwiązanie
  19. no własnie nie mam tej ksiażki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.