Treść opublikowana przez GILI
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Przecież nam nie wolno kibicować Niemcom :gwizdanie: Właściwie niema na kogo stawiać, może rzeczywiście znawcy mieli rację,że Brazylia,Hiszpania.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Co wy piszecie Ten mecz był fajny...trza było oglądać Japonia-Kamerun, to dopiero kicha była Włosi to drużyna turniejowa i tak daleko zajdą, a Hiszpanie wygrają jutro 6:0,a potem trafią na Niemców i trzeba będzie zwijać żagle
-
Spoty Kościerzyna
Następny Spot 19.czerwiec o godz. 18tej
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Nie gadaj bzdur, to dobry człowiek.Znam ludzi,którzy znali go osobiście(w czasach jak grał w Werderze) i nawet takich co wykańczali jego dom w Bremen rozmawiał z nimi po Polsku bez żadnych skrupułów.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Australia już w 10tkę.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wzięli odwet na Peugeot za ubiegły rok :kox: Wyszło szydło z worka Francuzka technologia :doh1: Oby tylko Roberta nie zawiodła
-
24h Le Mans
..to się nazywa antyreklama :decayed: byli tacy pewni,ale się wje*ali :polew:
-
24h Le Mans
Jak na razie 2 pierwsze Audi,ale jeszcze nie koniec, bo w kolejnym Peżocie może się coś rozwalić i będzie komplet na pudle [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 11:20_________________________________________________Audi nr15, miejsce 7 wypadło z toru..jedzie dalej Peżot goni czołową dwójkę..[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 11:26_________________________________________________8 wypadło z toru co chwila się coś zmienia.. Emocje większe jak w F1,już Peżot jest 2gi
-
F1, Rajdy i Motorsport
dokładnie tak inni beda zmieniac opony a Robcio zrobi na nich od razu pół wyścigu ..może się jednak okazać,że odjadą na tyle by zrobić spokojnie pit stop.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Podobno,to była taktyka, wystartuje na twardych oponach.
-
[ALL] Multitronic problem z trybem awaryjnym.
mała ilość oleju niema tu nic do rzeczy jeśli temperatura jest ok.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
1:1 przecież
-
Fotoradary za granicą
na 200 euro mandatu-ze trzy dni za darmo w DE musisz robić W Pl cały miesiąc z niedzielami :gwizdanie: Niema łatwo. Pociesza fakt,że jest wciąż dużo km bez ograniczeń. Opłaca się,też wolniej jechać,bo dużo wolniej w baku wysycha.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Właśnie o co chodzi z tymi zakłóceniami? Koniec meczu wszystko ok.
-
Spoty Kościerzyna
- Spoty Kościerzyna
z 15 minut się spóźnię- Spoty Kościerzyna
- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
TAK :!:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Wielki mecz to nie jest i do tego te wyjce- F1, Rajdy i Motorsport
Rob ma za sobą udany trening. Może znowu będzie podium?- Fotoradary za granicą
Zrobiło mi kilka fotek i nigdy nie przyszło zdjęcie. Raz jechałem na tablicach wyjazdowych na moje nazwisko w DDR, fotka miałem ok.50km/h za dużo i nic nigdy nie przyszło. Mieli moje dane, bo 2005r. zapłaciłem mandat. W 2009 zapłaciłem kolejny i nikt nie wspominał o zdjęciach, naliczyli mi natomiast wyższą karę za wykroczenie (przeładowana przyczepa) i przyszło pisemko zwykłym listem z kwitkiem do zapłaty i uzasadnieniem takiego naliczenia. Olałem, to i jakieś 10 miesięcy spokój.- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
mało brakowało- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
1:1 - Spoty Kościerzyna