Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Przecież nam nie wolno kibicować Niemcom :gwizdanie: Właściwie niema na kogo stawiać, może rzeczywiście znawcy mieli rację,że Brazylia,Hiszpania.
  2. Co wy piszecie Ten mecz był fajny...trza było oglądać Japonia-Kamerun, to dopiero kicha była Włosi to drużyna turniejowa i tak daleko zajdą, a Hiszpanie wygrają jutro 6:0,a potem trafią na Niemców i trzeba będzie zwijać żagle
  3. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Następny Spot 19.czerwiec o godz. 18tej
  4. Nie gadaj bzdur, to dobry człowiek.Znam ludzi,którzy znali go osobiście(w czasach jak grał w Werderze) i nawet takich co wykańczali jego dom w Bremen rozmawiał z nimi po Polsku bez żadnych skrupułów.
  5. Australia już w 10tkę.
  6. Wzięli odwet na Peugeot za ubiegły rok :kox: Wyszło szydło z worka Francuzka technologia :doh1: Oby tylko Roberta nie zawiodła
  7. GILI odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    ..to się nazywa antyreklama :decayed: byli tacy pewni,ale się wje*ali :polew:
  8. GILI odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak na razie 2 pierwsze Audi,ale jeszcze nie koniec, bo w kolejnym Peżocie może się coś rozwalić i będzie komplet na pudle [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 11:20_________________________________________________Audi nr15, miejsce 7 wypadło z toru..jedzie dalej Peżot goni czołową dwójkę..[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 11:26_________________________________________________8 wypadło z toru co chwila się coś zmienia.. Emocje większe jak w F1,już Peżot jest 2gi
  9. dokładnie tak inni beda zmieniac opony a Robcio zrobi na nich od razu pół wyścigu ..może się jednak okazać,że odjadą na tyle by zrobić spokojnie pit stop.
  10. Podobno,to była taktyka, wystartuje na twardych oponach.
  11. mała ilość oleju niema tu nic do rzeczy jeśli temperatura jest ok.
  12. 1:1 przecież
  13. na 200 euro mandatu-ze trzy dni za darmo w DE musisz robić W Pl cały miesiąc z niedzielami :gwizdanie: Niema łatwo. Pociesza fakt,że jest wciąż dużo km bez ograniczeń. Opłaca się,też wolniej jechać,bo dużo wolniej w baku wysycha.
  14. Właśnie o co chodzi z tymi zakłóceniami? Koniec meczu wszystko ok.
  15. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
  16. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    z 15 minut się spóźnię
  17. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    jestem
  18. TAK :!:
  19. Wielki mecz to nie jest i do tego te wyjce
  20. Rob ma za sobą udany trening. Może znowu będzie podium?
  21. Zrobiło mi kilka fotek i nigdy nie przyszło zdjęcie. Raz jechałem na tablicach wyjazdowych na moje nazwisko w DDR, fotka miałem ok.50km/h za dużo i nic nigdy nie przyszło. Mieli moje dane, bo 2005r. zapłaciłem mandat. W 2009 zapłaciłem kolejny i nikt nie wspominał o zdjęciach, naliczyli mi natomiast wyższą karę za wykroczenie (przeładowana przyczepa) i przyszło pisemko zwykłym listem z kwitkiem do zapłaty i uzasadnieniem takiego naliczenia. Olałem, to i jakieś 10 miesięcy spokój.
  22. mało brakowało
  23. 1:1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.