Treść opublikowana przez GILI
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
brawo Ghana 1:0
-
Spoty Kościerzyna
Dzwonił do mnie Vikis,że go nie będzie,ale to od 5tygodni norma :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 16:54_________________________________________________Podziękował
-
Spoty Kościerzyna
Mogę się tradycyjnie spóźnić 15minut
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jedną :gwizdanie:
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
według taryfy PP, będę wiedział w poniedziałek
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
- Pomorskie Koszulki Klubowe
dzwonił do mnie 2 razy kurier,ale dzisiaj mu się nie udało dotrzeć :gwizdanie: mówiłem mu,że jak nie będzie jutro o ósmej rano ,to go przytopię w jeziorze [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 22:18_________________________________________________Są,.... Kazałem mu poczekać aż sprawdzę czy czegoś nie zbił, ale się zdziwił jak zobaczył karton pełen koszulek. Wszystko pieknie spakowane,a ciuszki super jakość :good: :)- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam koszulki :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.lastfm.pl/festival/1504187+Truskawkobranie http://kartuzy.info/index.php?m=2&rid=14 Kto się wybiera w niedzielę, rok temu było ok 40tyś ludzi W ciągu dnia ogromny festyn rodzinny,a wieczorem koncerty- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Chile i Hiszpania przechodzą dalej- Pomorskie Koszulki Klubowe
Fajna,ale dla nas jeszcze nie dziś :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 17:40_________________________________________________Jutro w Kościerzynie pierwsze ciuszki do odbioru- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
rewelacyjny ten angol- Spoty Kościerzyna
Jutro można odbierać koszulki :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 19:05_________________________________________________SZYMON27 widziany dziś w Peperoni w Stężycy :gwizdanie:- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ma- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Jest na to rada... mówisz,że masz auto na kredyt, bierz cięgle zaliczki,a najlepiej pożycz od szefa większą kasę i spłacaj powoli z odsetkami...- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
pomysł dobry,ale dwa auta,to zawsze podwójne koszty utrzymania :gwizdanie:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Na Holandię można jednak liczyć Chociaż kameruny się nie poddają- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
2.5TDI to za***isty silnik na trase, caly czas trzyma moc, przy odpowiednim przedmuchu jest coraz zwawszy W miescie niestety sie meczy... szczególnie na manualu Jedynka jest strasznie krótka. Do miasta i na krótkie dystansy tylko multi- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Swapowałem kiedyś Golfa z benzyny na 1.9tdni,dołożyłem jeszcze klimę i elektrykę. Gdy chciałem sprzedać nie zdążyłem wystawić ogłoszenia, bo miałem trzech kupców z rodziny i znajomych.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A widzisz bo wymyślili, żeby na czas mistrzostw o 19 były spoty. A potem nawet nie przyjeżdżają A koszulek i tak nie było bo GILI zawinął kasę i uciekł do Brazylii. Teraz się tam na plaży wyleguje a my nie mamy za co chleba kupić Zapłaciłem za koszulki z góry,a jak narazie przelał mi pieniądze tylko niejaki Bobek ...a towaru w ciąż niema :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Niezła żena. Jakiś małomiasteczkowy klimacik? to,jeden z minusów sielkowiejskopodmijskich okolic podobno w mieście jest zupełnie odwrotnie... - Pomorskie Koszulki Klubowe