Treść opublikowana przez GILI
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jo! za 4 lata
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
TAK Teraz przygotuj się na telefony, typu. Kiedy wymieniałaś olej dlaczego zapaliła się taka czerwona kontrolka i puka w zawieszeniu a mówiłeś że wymieniałeś :decayed:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Tyle,że Hiszpanie strzelają po jednej bramce i to w końcówce. Z Portugalią ze spalonego,a z Paragwajem po nie uznanym golu w pierwszej części. Myślę,że jeśli nie sędzia to nikt im nie pomorze,bo Niemcy strzelają bardzo dużo bramek. Widać też,że Hiszpanów męczy już ten turniej, a kolejne mecze nie pokazały ich wyższości w piłce tylko niebywałego fuksa :gwizdanie: Mam nadzieję,że Holandia pokona Niemców w finale.
-
[ALL] Passacik stary ale jaryy
gdzie ktoś pisał,że 1.6 ?mój był 1.8 na pełnym wytrysku model 93'
-
[B6 AVF] Awaria multitronika - zdecydowana wymiana na manual
Z racji,że mój wóz ma już prawie 230tyś. orientowałem się jak zrobić swap skrzyni. Najtaniej wyjdzie kompletny swap razem z silnikiem. Za wymianę, moje graty za BDG z szóstką+robota, koleś chciał 4tyś. Dla mnie była by to opłacalna przeróbka,bo wiedziałem co kupuję i dokładnie tyle stargowałem,a i tak cena wyjściowa była znacznie niższa od 1.9 z tym wypasem. Dałem sobie jednak spokój, bo skrzynia działa.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
co ty pier... rozjadą szwabów w pył czym?
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
to nie wiedziałeś od lat są razem :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Co to miało być. :gwizdanie: Sędzia i flak ratują d*pę Hiszpanom. Gdzie są wielcy mistrzowie Europy?? Ochy i echy w studiu,ale przecież wygrali nie słusznie
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie szwankował mu i kupił jeszcze dwa
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
:decayed: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
on miał 2 letniego
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
jest w nim zbyt ciemno i zdjęcia się nie udały
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Nie wiem czy mam wypakować,dmuchanego krokodyla i rękawki, bo rozumiem,że nie będzie basenu,ale mam nadzieję,że jest w okolicy jakaś woda?? :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Mam nadzieję,że Argentyna jutro pokarze Niemcom jak się gra w piłkę. Całe szczęście,że,Holandia, jedna z moich ulubionych drużyn idzie do przodu,bo druga Włochy ogląda mecz przed telewizorem przy piwku i paczce paluszków
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak mi nic nieoczekiwanego nie wypadnie,to chętnie wpadne stawiam co najmniej kawę i mus truskawkowy [br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 22:15_________________________________________________ znajomy kupił,właśnie z Pszczółek, myślałem,że to twoje tereny :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sprzedałeś może w tygodniu 2 john deere do Stężycy lub okolic?
-
Spoty Kościerzyna
Jak tam klimat na jutro?? Może małe ognicho?? :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ma ktoś ochotę przyjechać jutro na ognisko do Pypkowa?? :gwizdanie:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Dokładnie te same kurczaki , które wcześniej oskubiesz i wypatroszysz :polew: :polew: i najpierw złapiesz :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Alona w pierwszym poście jest pełen adres.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Poczekacie co??? :gwizdanie: - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia