Treść opublikowana przez GILI
-
[B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
wymieniasz oryginalny dwu-mas jak myślisz ile wytrzyma nowy...pewnie sporo. Więc po co się bawić w zwykłe sprzęgło,które rozleci się bardzo szybko.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
teraz o tym decyduje zarząd ,więc Bienia się nie obawiaj mnie się masz bać synek Co do badania przebiegu to kiedyś na Spocie bodajże pre sprawdzał auta i się w żadnym nie zgadzało :decayed:
-
Mamy jakiegoś znawcę prawa budowlanego, geodetę ?
Poczekaj na niego i dogadajcie sprawę. dobry sąsiad to skarb.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
... a wokoło będzie leżał śnieg :decayed:
-
Mamy jakiegoś znawcę prawa budowlanego, geodetę ?
Powinieneś mieć pozwolenie z wydziału budownictwa w twoim starostwie powiatowym. Każde inne rozwiązanie jest zależne od dobrej woli sąsiadów.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Chodziło mi o tradycje piłkarskie, mało jaki kraj może im podskoczyć z obecnymi finalistami włącznie. :gwizdanie: http://futfor1.republika.pl/
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Diego jest prze...!!! :kox: Bravo dla Urugwaju! Dla nich to i tak spory sukces choć ich szkoda! To tylko 3 milionowy kraj i są w najlepszej 4ce na świecie!!!! :kox: Mecze o taka stawkę to dla nich żadna nowość co najmniej 2 razy zdobyli tytuł i 4 razy zagrali w ostatnim meczu MŚ...
- Pomorskie Koszulki Klubowe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:kox: [br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 09:54_________________________________________________Fajnie w tak dużym i zacnym gronie oglądać mecz
-
Golf - w automacie.
http://www.a4-klub.pl/smf/vw_mania_2010-t136827.0.html :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie_koszulki_klubowe-t132646.0.html :gwizdanie:
-
Golf - w automacie.
golf2 i passat b3 to ostatnie pancerwageny no może jeszcze T4 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristoforo chuderlaku ma koszulki w rozmiarach L i M dlaczego jeszcze którejś nie odebrałeś ?? :gwizdanie:
-
[B5 AFB] Dymi-przyczyny?
pisze to co wiem i to czego się naoglądałem i robiłem a większość to byly AFB co do kupowania to chyba ze ty masz takie szczęście i kupujesz cukierka... chyba ze widziałeś motory które już były po wymianie gratów... miałem AFB 265tyś i wałeczki wyglądały jak nowe.Jedyna usterka filtr odmy i wycieki z pod górnej miski. Obecny śmiga 45tyś rocznie. płyny i oleje ulubiony tekst posiadaczy 1.9 Jest dużo sztuk zajechanych na rynku są to auta z dużym przebiegiem lub po spotkaniu z pseudo-mechanikiem. Nie mniej samo kopcenie na rozgrzanym silniku nie wskazuje,że jest on zajechany. Bez logów nie dojdzie się zbyt szybko do konkretnych wniosków.
-
Golf - w automacie.
Gleba koła 13/8/9cali,całość karoserii jak maska w tym i będzie git. Oczywiście VR pod maskę :gwizdanie:
-
Spoty Kościerzyna
zadzwonię jutro do niego. raczej będzie
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ośmiornica zna się najlepiej :polew:
-
A6 2.5 TDI + Rogal
Mało brakowało,a miałbym poliftowego sedana w AKE z identycznymi fotelami Ładny ,ale duża fela się należy :gwizdanie:
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
nie będę owijał,że to jest dla mnie nie lada problem dopiero dzisiaj wysłałem pierwsze przesyłki [br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 23:03_________________________________________________Koszt przesyłki 10zł. Zaczynam wysyłać 12 lipca. Najpierw przelew z nickiem i PW z rozmiarem:wink4:
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Cel ponad 400PS... nie da się ukryć
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
http://www.tvn24.pl/12694,1664004,0,1,nasa-udowodnila-jabulani-w-rpa-wariuje,wiadomosc.html :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To nie my podobno jakiś wczasowicz z Lublina :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 17:59_________________________________________________Mnie dziś nie będzie http://www.joinfans.com/livescore
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Gdyby nie widzieć transmisji,tylko słyszeć można by odnieść wrażenie,że to Urugwaj wygrywał Zauważyłem,że Holandia nie umie grać z kontry,a obrona popełnia straszne błędy pod naporem przeciwnika.
-
Smart Roadster -uderzony,zna ktoś tą konstrukcję?
W jedną stronę na pusto nie przesadzaj W 10 musi się zmieścić.
-
Smart Roadster -uderzony,zna ktoś tą konstrukcję?
Pewnie chcesz nim wrócić po weekendzie z F1 ? Inaczej moglibyśmy się bujnąć...mogę załatwić lawetę. :gwizdanie: Skrzynie w tym zazwyczaj,to automaty,a one po strzałach zachowują się różnie...