Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. wymieniasz oryginalny dwu-mas jak myślisz ile wytrzyma nowy...pewnie sporo. Więc po co się bawić w zwykłe sprzęgło,które rozleci się bardzo szybko.
  2. teraz o tym decyduje zarząd ,więc Bienia się nie obawiaj mnie się masz bać synek Co do badania przebiegu to kiedyś na Spocie bodajże pre sprawdzał auta i się w żadnym nie zgadzało :decayed:
  3. Poczekaj na niego i dogadajcie sprawę. dobry sąsiad to skarb.
  4. ... a wokoło będzie leżał śnieg :decayed:
  5. Powinieneś mieć pozwolenie z wydziału budownictwa w twoim starostwie powiatowym. Każde inne rozwiązanie jest zależne od dobrej woli sąsiadów.
  6. Chodziło mi o tradycje piłkarskie, mało jaki kraj może im podskoczyć z obecnymi finalistami włącznie. :gwizdanie: http://futfor1.republika.pl/
  7. Diego jest prze...!!! :kox: Bravo dla Urugwaju! Dla nich to i tak spory sukces choć ich szkoda! To tylko 3 milionowy kraj i są w najlepszej 4ce na świecie!!!! :kox: Mecze o taka stawkę to dla nich żadna nowość co najmniej 2 razy zdobyli tytuł i 4 razy zagrali w ostatnim meczu MŚ...
  8. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    dokąd ?
  9. :kox: [br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 09:54_________________________________________________Fajnie w tak dużym i zacnym gronie oglądać mecz
  10. GILI odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    http://www.a4-klub.pl/smf/vw_mania_2010-t136827.0.html :gwizdanie:
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie_koszulki_klubowe-t132646.0.html :gwizdanie:
  12. GILI odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    golf2 i passat b3 to ostatnie pancerwageny no może jeszcze T4 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. Cristoforo chuderlaku ma koszulki w rozmiarach L i M dlaczego jeszcze którejś nie odebrałeś ?? :gwizdanie:
  14. pisze to co wiem i to czego się naoglądałem i robiłem a większość to byly AFB co do kupowania to chyba ze ty masz takie szczęście i kupujesz cukierka... chyba ze widziałeś motory które już były po wymianie gratów... miałem AFB 265tyś i wałeczki wyglądały jak nowe.Jedyna usterka filtr odmy i wycieki z pod górnej miski. Obecny śmiga 45tyś rocznie. płyny i oleje ulubiony tekst posiadaczy 1.9 Jest dużo sztuk zajechanych na rynku są to auta z dużym przebiegiem lub po spotkaniu z pseudo-mechanikiem. Nie mniej samo kopcenie na rozgrzanym silniku nie wskazuje,że jest on zajechany. Bez logów nie dojdzie się zbyt szybko do konkretnych wniosków.
  15. GILI odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    Gleba koła 13/8/9cali,całość karoserii jak maska w tym i będzie git. Oczywiście VR pod maskę :gwizdanie:
  16. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    zadzwonię jutro do niego. raczej będzie
  17. ośmiornica zna się najlepiej :polew:
  18. Mało brakowało,a miałbym poliftowego sedana w AKE z identycznymi fotelami Ładny ,ale duża fela się należy :gwizdanie:
  19. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    nie będę owijał,że to jest dla mnie nie lada problem dopiero dzisiaj wysłałem pierwsze przesyłki [br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 23:03_________________________________________________Koszt przesyłki 10zł. Zaczynam wysyłać 12 lipca. Najpierw przelew z nickiem i PW z rozmiarem:wink4:
  20. Cel ponad 400PS... nie da się ukryć
  21. http://www.tvn24.pl/12694,1664004,0,1,nasa-udowodnila-jabulani-w-rpa-wariuje,wiadomosc.html :decayed:
  22. To nie my podobno jakiś wczasowicz z Lublina :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 17:59_________________________________________________Mnie dziś nie będzie http://www.joinfans.com/livescore
  23. Gdyby nie widzieć transmisji,tylko słyszeć można by odnieść wrażenie,że to Urugwaj wygrywał Zauważyłem,że Holandia nie umie grać z kontry,a obrona popełnia straszne błędy pod naporem przeciwnika.
  24. W jedną stronę na pusto nie przesadzaj W 10 musi się zmieścić.
  25. Pewnie chcesz nim wrócić po weekendzie z F1 ? Inaczej moglibyśmy się bujnąć...mogę załatwić lawetę. :gwizdanie: Skrzynie w tym zazwyczaj,to automaty,a one po strzałach zachowują się różnie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.