Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Chciałem jechać już w piątek,ale się chyba nie uda. Zjawię się więc w sobotę, a w niedzielę zwijam żagle.
  2. Gewinde monteiren Jak jest nisko teraz?
  3. Golfy,a z nimi Lodówa i Kacza ruszają w piątek o 17stej z Lotosu przy castoramie
  4. http://moto.allegro.pl/item1167889739_porsche_panamera_4s_salon_polska.html Jak by ktoś był zainteresowany,to auto ze Stężycy
  5. normalnie Leksem,jak będzie leciał w Iveco, siódemką na Warszawę :decayed:
  6. Nie czekaj na zakończenie postępowania,tylko bierz prawnika i zakładaj mu sprawę cywilną. obdukcja,rzeczoznawca....gościu musi zmięknąć... nie dopuszczaj nawet myśli,że miałeś jakąkolwiek winę..koleś niema zębów,pewnie nie miał, po co mówisz,że mu je wybiłeś nic takiego nie zrobiłeś,a przewodem chciałeś go przestraszyć,a nie uderzyć. jest większy fikał,a ty masz światka,że się broniłeś.
  7. myślałem,że przeszczepić twarz,to już możliwe http://wiadomosci.wp.pl/gid,12509417,title,Postrzelil-sie-w-twarz,galeria.html?ticaid=1a97e [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 22:51_________________________________________________Tomeks chyba jednak bus.. Prognoza mało optymistyczna więc w namiocie może być niewygodnie http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm
  8. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Tyle,że w ten piątak lecę na VW Manię :gwizdanie:
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Jestem za
  10. Fajne auto... ,co nie zmienia faktu,że dobrego diesla w Leksie brak Gdańska Starówka w tle... miodzio..
  11. http://biznes.onet.pl/nie-zaplaciles-mandatu-polska-firma-sciagnie-dlugi,18488,3333975,1,prasa-detal
  12. Spóźnione ale szczere
  13. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Porszaki stały tam jeszcze o 18-tej... Też byłem na urodzinach,a po za tym strasznie lało...
  14. Gościu walczył kilka lat temu jak z Adamkiem jak lew,a teraz się podłożył http://www.youtube.com/watch?v=0EdbKsVIAk4&feature=player_embedded#! :thumbdown:
  15. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Zawsze możesz podjechać do mnie do domu :gwizdanie:
  16. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    1xL
  17. Już za dwa tygodnie http://www.a4-klub.pl/smf/odp_vw_mania_2010-t136827.0.html;msg1715131;boardseen#new :gwizdanie:
  18. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    mam jeszcze wszystkie rozmiary może być w środę
  19. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
  20. http://www.bokser.org/_special_service_MaciejZegan_level3_PL.jsp [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 10:17_________________________________________________http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Adamek-w-kregu-zainteresowan-Hayea,wid,12484902,wiadomosc.html
  21. GILI odpowiedział(a) na michu93 temat w Inne marki
    oj nie każdy wyskok na lewy i redukcja do dwójki :decayed:
  22. Jak zaczniesz nim jeździć,to na bank założysz gaz i najpierw będziesz się śmiał,że masz 400KM,a jeździsz taniej jak AKE,ale z czasem będziesz tego coraz bardziej żałował :gwizdanie: Renault to też samochód :gwizdanie:
  23. Już myślałem,że Tomeksa zawinęli z pola http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Seryjny-gwalciciel-schwytany-na-Polach-Grunwaldzkich,wid,12483870,wiadomosc.html?ticaid=1a88e :decayed:
  24. nie do konca , ja wlasnie wymienilem dwumas na jednomas i okazalo sie ze w aucie o przebiegu 75 tys ( z cego ja zrobilem 25 ) jest juz wyrabany. Zmieniłem kiedyś dwumas na jednomas w Golfie tdi i zrobiłem na nim 20tyś :gwizdanie:
  25. Załatwiałem zjazd z drogi wojewódzkiej,trwało to rok :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.