Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chciałem jechać już w piątek,ale się chyba nie uda. Zjawię się więc w sobotę, a w niedzielę zwijam żagle.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gewinde monteiren Jak jest nisko teraz?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Golfy,a z nimi Lodówa i Kacza ruszają w piątek o 17stej z Lotosu przy castoramie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://moto.allegro.pl/item1167889739_porsche_panamera_4s_salon_polska.html Jak by ktoś był zainteresowany,to auto ze Stężycy
-
Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS
normalnie Leksem,jak będzie leciał w Iveco, siódemką na Warszawę :decayed:
-
Zdarzenie na drodze + bójka
Nie czekaj na zakończenie postępowania,tylko bierz prawnika i zakładaj mu sprawę cywilną. obdukcja,rzeczoznawca....gościu musi zmięknąć... nie dopuszczaj nawet myśli,że miałeś jakąkolwiek winę..koleś niema zębów,pewnie nie miał, po co mówisz,że mu je wybiłeś nic takiego nie zrobiłeś,a przewodem chciałeś go przestraszyć,a nie uderzyć. jest większy fikał,a ty masz światka,że się broniłeś.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
myślałem,że przeszczepić twarz,to już możliwe http://wiadomosci.wp.pl/gid,12509417,title,Postrzelil-sie-w-twarz,galeria.html?ticaid=1a97e [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 22:51_________________________________________________Tomeks chyba jednak bus.. Prognoza mało optymistyczna więc w namiocie może być niewygodnie http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm
-
Spoty Kościerzyna
Tyle,że w ten piątak lecę na VW Manię :gwizdanie:
- Spoty Kościerzyna
-
Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS
Fajne auto... ,co nie zmienia faktu,że dobrego diesla w Leksie brak Gdańska Starówka w tle... miodzio..
-
Fotoradary za granicą
http://biznes.onet.pl/nie-zaplaciles-mandatu-polska-firma-sciagnie-dlugi,18488,3333975,1,prasa-detal
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spóźnione ale szczere
-
Spoty Kościerzyna
Porszaki stały tam jeszcze o 18-tej... Też byłem na urodzinach,a po za tym strasznie lało...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Gościu walczył kilka lat temu jak z Adamkiem jak lew,a teraz się podłożył http://www.youtube.com/watch?v=0EdbKsVIAk4&feature=player_embedded#! :thumbdown:
-
Spoty Kościerzyna
Zawsze możesz podjechać do mnie do domu :gwizdanie:
- Pomorskie Koszulki Klubowe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Już za dwa tygodnie http://www.a4-klub.pl/smf/odp_vw_mania_2010-t136827.0.html;msg1715131;boardseen#new :gwizdanie:
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
mam jeszcze wszystkie rozmiary może być w środę
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://www.bokser.org/_special_service_MaciejZegan_level3_PL.jsp [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 10:17_________________________________________________http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Adamek-w-kregu-zainteresowan-Hayea,wid,12484902,wiadomosc.html- Golf - w automacie.
oj nie każdy wyskok na lewy i redukcja do dwójki :decayed:- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak zaczniesz nim jeździć,to na bank założysz gaz i najpierw będziesz się śmiał,że masz 400KM,a jeździsz taniej jak AKE,ale z czasem będziesz tego coraz bardziej żałował :gwizdanie: Renault to też samochód :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Już myślałem,że Tomeksa zawinęli z pola http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Seryjny-gwalciciel-schwytany-na-Polach-Grunwaldzkich,wid,12483870,wiadomosc.html?ticaid=1a88e :decayed:- [B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
nie do konca , ja wlasnie wymienilem dwumas na jednomas i okazalo sie ze w aucie o przebiegu 75 tys ( z cego ja zrobilem 25 ) jest juz wyrabany. Zmieniłem kiedyś dwumas na jednomas w Golfie tdi i zrobiłem na nim 20tyś :gwizdanie:- Mamy jakiegoś znawcę prawa budowlanego, geodetę ?
Załatwiałem zjazd z drogi wojewódzkiej,trwało to rok :kox: - Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...