Treść opublikowana przez GILI
-
[INNE] mk3 USA by krzywy
Tak właśnie przerabiają VW prawdziwi fani marki,kompletnie i zachowaniem smaku i stylu. Pamiętam to auto z VW Manii 2009,byłem wtedy niebieskim T4. W 2011 będę MKII,jak uda mi się skończyć
-
[B6 AWX] moja oooo - aktualizacja
Zarąbist kolor pierwszy raz taki widzę na A4
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Przy okazji przejrzałem zdjęcia z pierwszego posta. Klinkier na podjeździe....malina- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widzieliście kiedyś takiego grzyba ??- [ALL] Diesel vs Benzyna
tyle,że mogę sobie jeździć dynamicznie takim autem na co dzień,a jak chcę pociągnąć sporą przyczepę,to zaczepiam i jadę. Wtedy przydaje się moment diselka. Spróbujcie podczepić 2,5tony do skoksowanego 1.8T i latać z tym cały dzień. Turbo benzyny ponad 200KM są dla szaleńców.Sam się muszę pilnować w dieslach 100-160KM,żeby nie przeginać na drodze. Zeby stać się posiadaczem mocnej turbo-benzyny musiał bym w pierw poddać się transfuzji i wymienić krew na benzynę....- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Do rezaj Quattro to biorę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
białe audi z pod Tczewa :polew:- [ALL] Diesel vs Benzyna
taka sama pojemność- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dużo mu nie pomogłeś- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
walę szóstego Leszka więc może paść jeszcze kilka historycznych stwierdzeń- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak właśnie jest Każdy wie,że 1.8T to parch :decayed:- [ALL] Diesel vs Benzyna
Luka3s jak byś tu nie pisał było by z 10stron miej :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko ktoś z głębokiej wsi żuci się na taki czołg :decayed:- [ALL B5] Różnica 1.8T Quattro 150PS/180Ps
Wpadnij na Spota do Matarni,są b5 1.8t 180KM i 150KM- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ten drugi sprzęt co wystawiłeś,to dopiero wymiata trza mieć hektar podwórka żeby go rozstawić :decayed:- [ALL] Diesel vs Benzyna
w codziennym użytkowaniu 1z był dla mnie przyjemniejszy od 1.8,że szybszy,to pewne,ale nie znacznie i do tego spalanie x2 dziękuje.- [ALL] Diesel vs Benzyna
Jeździłem dość sporo seryjnym Passatem 1.8t 150PS,miałem wtedy Golfa 1Z i nie mdlałem z powodu osiągów paska,lepszy był tylko w długiej trasie,bo wrażenia akustyczne z 1.9 po 400km są okropne- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Widziałem takie same na A6....hmmm..- [ALL] Diesel vs Benzyna
u mnie jechał 170 ....a jak zszedł który do 50,to trzeba było do dwójki zbić żeby przyspieszyć nie wiem ile na 3 bo mi samo biegami miesza- [ALL] Diesel vs Benzyna
racja To co pamiętam Kia cee'd 2.0 PB 143 KM - 10,4s 2.0 CRDi 140 KM - 10,3s Jeszcze coś było, ale teraz nie pamiętam. Co daje takie porównanie. Elastyczność,to potęga dizla,na trasie,te dwa auta dzieli przepaść,a koleś w benzyniaku wącha sadzę.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zatarł mi się napinacz alternatora rok temu i to wszystko. pytam bo tak jak wspomniałem na spocie o tym AYM ode mnie z okolicy za dobre pieniądze (gość go ma chyba już ze 4 lata) ale jak ktoś wcześniej słabo dbał to problem z wałkami może wystąpić, tak? alvaro wybierasz się jutro na matarnię? Ma takie same wałki jak AKE,ale nie znam nikogo, nawet na forum,komu jakoś strasznie piepszył by się ten motor.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zatarł mi się napinacz alternatora rok temu i to wszystko.- [ALL] Diesel vs Benzyna
:polew: Dziwne to co mówisz, bo jakoś producenci rozwijają teraz oferty silników benzynowych i większość z nich jest turbodoładowana. Turbo benzyna to przyszłość, bo spalanie już niedługo będzie takie same jak turbo diesli, to kwestia czasu. Nie bez powodu w bogatych krajach takich jak USA czy Japonia diesel praktycznie nie istnieje, bo to gorszy rodzaj napędu. Jaka jest żywotność tych turbo benzyn? Znam ludzi którzy z USA przywieźli Q7,czy MLa w dizlu, dziwne co? Co takiego jest w regulaminie 24hLe Mans ograniczona ilość tankowań ?? Większość ciężarówek ma pompowtryski i jeżdżą na syfie :gwizdanie:- [ALL] Diesel vs Benzyna
Miałem auta na gaz i żadne nie mieściło mi się w 9l. Dwa nie jechało.3 kombinacji z ropą jest tyle,że możesz lać bio za 2zł/litr. Przyzwyczaiłem się do diesli i nie mam ochoty przesiadać się na benzyniaka. Pomijając R4,to pozostałe są ciche i miłe w użytkowaniu zwłaszcza na trasie. Ciężarówki i traktory od dawna jeżdżą na ropie(nie zawsze tak było),teraz przyszedł czas na osobowe. W czasach II wojny św. główną przewagą T34 był silnik diesla,przeciwieństwo niemieckich benzyn. W Le Mans benzyniaki jadą z tyłu. Kwestia czasu,że jedyne silniki spalające benzynę zleźć będzie można w maszynach typu kosiarki czy piły łańcuchowe. :naughty: - [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64